5:4
    Adam BUDNÍK
    ()

FBC MSEM Přerov - FBC ZŠ Uničov 5:4p
branky: 11. Filip Brauner, 19. Petr Malina, 34. Jaroslav Spáčil, 55. Jakub Hnila, 63. Adam Budník - 26. Jakub Charvát, 36. Zdeněk Marčon, 39. Jakub Charvát, 50. Jakub Zámečník; rozhodčí: Roman Sasín - Karel Pavelka; vyloučení: 1:1; využití: 0:0; diváků: 60; zásahy brankářů: Zdeněk Raška 18 - Jan Hublar 32; po třetinách: 2:0, 1:3, 1:1, 1:0
65:00 Komentář trenéra domácích Dr. House: Vyrovnané utkání a spravedlivá remíza. Škoda, že jsme nedokázali předvést maximální výkon. Dnes jsme zamrzli na 50%. V první třetině možná na 30. Zítra vyhrajeme, Soupeři díky za utkání.
65:00 Komentář trenéra hostí L. Čížka. Utkání bylo vyrovnané, první třetina nebyla příliš pohledná a byla bez tempa. Ve druhé byli domácí lepší, ta třetí, kdy jsme byl o něco lepší, připomínala spíše dostihy. Nakonec rozhodlo prodloužení, kdy byli domácí šťastnější. Blahopřeji domácím k výhře a děkuji za utkání.
62:38 GÓL FBC MSEM Přerov! 5:4
Branku družstva FBC MSEM Přerov vstřelil #10 Adam Budník bez asistence (5:4)
54:09 GÓL FBC MSEM Přerov! 4:4
Branku družstva FBC MSEM Přerov vstřelil #27 Jakub Hnila, asistoval #8 Lukáš Kaďorek (4:4)
49:41 GÓL FBC ZŠ Uničov! 3:4
Branku družstva FBC ZŠ Uničov vstřelil #68 Jakub Zámečník, asistoval #17 Jakub Charvát (3:4)
40:38 Vyloučen hráč #11 Ondřej Kowalik družstva FBC MSEM Přerov na 2 minuty za sekání
39:59 Dnešní zápas sleduje 60 diváků, kteří se v přestávkovém programu zahřívají lahodným mokem v místním bistru. Myslím, že dnes budou ze zápasu odcházet z vyřvanými hlasivkami.
39:59 V naší promrzlé domácí hale na Spartaku sledujeme nervy drásající zápas, který bych přirovnal ke sledování přímého přenosu v sáňkování malých dětí na přerovském Čekyňáku. Nutno ale dodat, že domácí vstřelili dvě velmi pohledné branky. I když se dostali do dvoubrankového vedení, Uničov odpověděl ze dvou brejků.
39:59 Střely ve druhé třetině: Přerov 9, Uničov 8
38:16 GÓL FBC ZŠ Uničov! 3:3
Branku družstva FBC ZŠ Uničov vstřelil #17 Jakub Charvát, asistoval #86 Jiří Valigura (3:3)
35:54 GÓL FBC ZŠ Uničov! 3:2
Branku družstva FBC ZŠ Uničov vstřelil #7 Zdeněk Marčon, asistoval #13 Vít Charvát (3:2)
33:56 GÓL FBC MSEM Přerov! 3:1
Branku družstva FBC MSEM Přerov vstřelil #77 Jaroslav Spáčil, asistoval #37 Daniel Grener (3:1)
25:45 Vyloučen hráč #5 Martin Bazala družstva FBC ZŠ Uničov na 2 minuty za vysoká florbalka
25:19 GÓL FBC ZŠ Uničov! 2:1
Branku družstva FBC ZŠ Uničov vstřelil #17 Jakub Charvát bez asistence (2:1)
19:59 Střely na branku po první třetině: 10 Přerov, 6 Uničov
18:40 GÓL FBC MSEM Přerov! 2:0
Branku družstva FBC MSEM Přerov vstřelil #61 Petr Malina, asistoval #8 Lukáš Kaďorek (2:0)
10:31 GÓL FBC MSEM Přerov! 1:0
Branku družstva FBC MSEM Přerov vstřelil #23 Filip Brauner, asistoval #77 Jaroslav Spáčil (1:0)
00:00 Vítáme Vás na dalším kole Divize mužů mezi domácím Přerovem a Uničovem. Dnešním onlinem Vás budu provázet já, Pája Ceh.