Lukáš ĎOPAN
  • 60 59:41
    2

1. FBK Eagles Orlová - FBK Jeseník 12:3
branky: 3. Jan Adamík, 7. Jiří Šrámek, 8. Filip Konkolský, 10. Martin Tököly, 12. Tomáš Milerský, 19. Tomáš Milerský, 20. Josef Zbořil, 31. Adam Kučera, 48. Juraj Kováč, 49. Denis Smilovský, 54. Tomáš Milerský, 58. Tomáš Milerský - 26. Martin Příhoda, 26. Lukáš Ďopan, 49. Martin Příhoda; rozhodčí: Vojtěch Byrtus - Petr Kopřiva; vyloučení: 2:5; využití: 2:0; diváků: 50; zásahy brankářů: Michal Klučár 27 - Michal Majsniar 29; po třetinách: 7:0, 1:2, 4:1
60:00 Komentář trenéra hostů: Děkujeme soupeřům, rozhodčím za zápas. Soupeři přejeme hodně štěstí do bojů o postup.
60:00 komentář ved. domácích: Dnes jsme hráli jenom 1. třetinu od druhé třetiny to od nás byl totalní děs, ale na 3 body stačilo. Děkujem soupeřům a divákům za utkání.
59:41 Vyloučen hráč #23 Martin Trsťan družstva FBK Jeseník na 2 minuty za hrubost
59:41 Vyloučen hráč #74 Lukáš Ďopan družstva FBK Jeseník na 2 minuty za nesportovní chování
57:57 GÓL 1. FBK Eagles Orlová! 12:3
Branku družstva 1. FBK Eagles Orlová vstřelil #2 Tomáš Milerský, asistoval #10 Lukáš Milerský (12:3)
56:58 Vyloučen hráč #14 Tomáš Havlík družstva FBK Jeseník na 2 minuty za hrubost
54:40 Vyloučen hráč #32 Lukáš Louda družstva 1. FBK Eagles Orlová na 2 minuty za hrubost
54:40 Vyloučen hráč #3 Martin Tököly družstva 1. FBK Eagles Orlová na 2 minuty za sekání
53:46 GÓL 1. FBK Eagles Orlová! 11:3
48:41 GÓL FBK Jeseník! 10:3
Branku družstva FBK Jeseník vstřelil #42 Martin Příhoda, asistoval #67 Petr Čelechovský (10:3)
48:21 GÓL 1. FBK Eagles Orlová! 10:2
Branku družstva 1. FBK Eagles Orlová vstřelil #5 Denis Smilovský, asistoval #3 Martin Tököly (10:2)
47:54 GÓL 1. FBK Eagles Orlová! 9:2
Branku družstva 1. FBK Eagles Orlová vstřelil #90 Juraj Kováč, asistoval #32 Lukáš Louda (9:2)
39:59 Tak vypadá to, že Orlová usla na vavřínech. 2. třetinu prohrála 1:2.
32:03 Vyloučen hráč #23 Martin Trsťan družstva FBK Jeseník na 2 minuty za sekání
30:01 GÓL 1. FBK Eagles Orlová! 8:2
Branku družstva 1. FBK Eagles Orlová vstřelil #88 Adam Kučera z trestného střílení (8:2)
25:17 GÓL FBK Jeseník! 7:2
Branku družstva FBK Jeseník vstřelil #74 Lukáš Ďopan, asistoval #21 Ondřej Stavianis (7:2)
25:06 GÓL FBK Jeseník! 7:1
Branku družstva FBK Jeseník vstřelil #42 Martin Příhoda bez asistence (7:1)
19:20 GÓL 1. FBK Eagles Orlová! 7:0
Branku družstva 1. FBK Eagles Orlová vstřelil #11 Josef Zbořil, asistoval #32 Lukáš Louda (7:0)
18:51 GÓL 1. FBK Eagles Orlová! 6:0
11:03 GÓL 1. FBK Eagles Orlová! 5:0
Branku družstva 1. FBK Eagles Orlová vstřelil #2 Tomáš Milerský, asistoval #7 Radek Jantoš (5:0)
09:29 GÓL 1. FBK Eagles Orlová! 4:0
Branku družstva 1. FBK Eagles Orlová vstřelil #3 Martin Tököly, asistoval #11 Josef Zbořil (4:0)
07:49 Konkol první gól v sezoně. Obešel asi 7 soupeřů a zavěsil do šibenice.
07:48 GÓL 1. FBK Eagles Orlová! 3:0
Branku družstva 1. FBK Eagles Orlová vstřelil #13 Filip Konkolský bez asistence (3:0)
06:16 GÓL 1. FBK Eagles Orlová! 2:0
Branku družstva 1. FBK Eagles Orlová vstřelil #89 Jiří Šrámek, asistoval #32 Lukáš Louda (2:0)
05:50 Vyloučen hráč #7 Martin Hudec družstva FBK Jeseník na 2 minuty za vysoká florbalka
02:32 GÓL 1. FBK Eagles Orlová! 1:0
Branku družstva 1. FBK Eagles Orlová vstřelil #14 Jan Adamík, asistoval #13 Filip Konkolský (1:0)