• 60 59:40
    1:3
    (Maus)

FBC MSEM Přerov - FbC Asper Šumperk 1:3
branky: 35. Petr Malina - 29. Michal Šíma, 50. Daniel Venouš, 60. Ondřej Mrázek; rozhodčí: Vojtěch Byrtus - Petr Kopřiva; vyloučení: 2:2; využití: 0:0; diváků: 15; zásahy brankářů: Zdeněk Raška 26 - Antonín Byvan 27; po třetinách: 0:0, 1:1, 0:2
59:59 Přerov: kvalitní betonek, kvalitní. Děkujeme soupeři za zápas.
59:59 Šumperk: chtěl bych pochválit obranu domácích, dnes se nám moc nedařilo, ale tři body bereme. Děkujeme soupeři i rozhodčím za férové utkání.
59:59 Strely Šumperku 8 Střely Přerova 11
59:40 GÓL FbC Asper Šumperk! 1:3
Branku družstva FbC Asper Šumperk vstřelil #13 Ondřej Mrázek, asistoval #90 Michael Maus (1:3)
58:47 Timeout FbC Asper Šumperk
54:46 Timeout FBC MSEM Přerov
49:16 GÓL FbC Asper Šumperk! 1:2
Branku družstva FbC Asper Šumperk vstřelil #88 Daniel Venouš, asistoval #31 Viktor Patsch (1:2)
42:45 Přerov má výbornou kombinaci bohužel zatim zadny gol v přesilovce.
41:04 Vyloučen hráč #13 Ondřej Mrázek družstva FbC Asper Šumperk na 2 minuty za sekání
39:59 Strely Šumperku 6 Střely Přerova 9
34:53 GÓL FBC MSEM Přerov! 1:1
Branku družstva FBC MSEM Přerov vstřelil #61 Petr Malina, asistoval #8 Lukáš Kaďorek (1:1)
34:53 Po vyborne rozehrávce domácích jsme videli gol který vstřelil Petr Šuf Malina.
33:34 Domácí golman Zdeněk Raška perfektně kryje branku domácích.
31:26 K výborné střele se dostal Radim Dvořák, bohužel golman Šumperku vyrazil a opět žádný gól.
28:25 GÓL FbC Asper Šumperk! 0:1
Branku družstva FbC Asper Šumperk vstřelil #4 Michal Šíma bez asistence (0:1)
28:25 Po špatném vystřídání Přerova Šumperk využil rozehrávky a vstřelil gól.
25:32 Domácí hráči nepustí v oslabení hosty aji k malinké šanci.
24:09 Vyloučen hráč #23 Filip Brauner družstva FBC MSEM Přerov na 2 minuty za hrubost
19:59 Střely hostů Šumperka 14. Střely domácího týmu FBC MSEM Přerov 8.
19:51 Vyloučen hráč #87 Michal Vařeka družstva FbC Asper Šumperk na 2 minuty za nedovolené vrážení
13:24 Vyloučen hráč #27 Jakub Hnila družstva FBC MSEM Přerov na 2 minuty za hrubost
00:00 Vítáme Vás u 15.kola Divize mužů mezi domácím Přerovem a hostujícím Šumperkem. V dnešním zápase uvidíme souboj mladého týmu domácích se zkušeným týmem z Šumperku, který svádí s Orlovou souboj o druhou postupovou příčku do baráže o Národní ligu. Čeká na nás určitě zajímavý zápas.