13:3
    Petr VELECH
    (Václavík)

FBC Hranice - FbC KOVO KM Frýdek-Místek 13:3
branky: 5. Petr Velech, 8. Marek Hloch, 27. Radim Klimecký, 29. Marek Hloch, 29. Petr Velech, 31. Marek Hloch, 33. René Mikel, 37. Tomáš Václavík, 37. Ondřej Dobeš, 38. Marek Hloch, 41. Marek Hloch, 44. Marek Vraj, 56. Petr Velech - 1. Filip Matějka, 25. Filip Matějka, 52. Denis Tomančák; rozhodčí: Lukáš Křivánek - Břetislav Staněk; vyloučení: 2:3; využití: 1:1; diváků: 54; zásahy brankářů: Štěpán Panák 5 - Matěj Pecuš 10, David Raab 3; po třetinách: 2:1, 8:1, 3:1
59:59 Komentář trenéra domácích Františka Haši: Dneska jsme byli ve všech ohledech lepší než soupeř. Dneska nám zahrály skvěle všechny tři lajny. Výborná příprava pro zítřejší utkání s Orlovou. Soupeři děkuji za utkání.
55:22 GÓL FBC Hranice! 13:3
Branku družstva FBC Hranice vstřelil #21 Petr Velech, asistoval #88 Tomáš Václavík (13:3)
51:47 GÓL FbC KOVO KM Frýdek-Místek! 12:3
Branku družstva FbC KOVO KM Frýdek-Místek vstřelil #70 Denis Tomančák bez asistence (12:3)
43:00 GÓL FBC Hranice! 12:2
Branku družstva FBC Hranice vstřelil #10 Marek Vraj, asistoval #17 Mirko Troup (12:2)
43:00 Střídání brankáře. Nový brankář #89 David Raab družstva FbC KOVO KM Frýdek-Místek
40:17 GÓL FBC Hranice! 11:2
Branku družstva FBC Hranice vstřelil #25 Marek Hloch, asistoval #10 Marek Vraj (11:2)
37:29 GÓL FBC Hranice! 10:2
36:25 GÓL FBC Hranice! 9:2
Branku družstva FBC Hranice vstřelil #6 Ondřej Dobeš, asistoval #22 Tomáš Andrýsek (9:2)
36:05 GÓL FBC Hranice! 8:2
Branku družstva FBC Hranice vstřelil #88 Tomáš Václavík, asistoval #71 Radim Klimecký (8:2)
32:18 GÓL FBC Hranice! 7:2
Branku družstva FBC Hranice vstřelil #8 René Mikel, asistoval #21 Petr Velech (7:2)
30:23 GÓL FBC Hranice! 6:2
Branku družstva FBC Hranice vstřelil #25 Marek Hloch, asistoval #21 Petr Velech (6:2)
29:58 Vyloučen hráč #70 Denis Tomančák družstva FbC KOVO KM Frýdek-Místek na 2 minuty za špatné střídání
28:37 Timeout FbC KOVO KM Frýdek-Místek
28:37 GÓL FBC Hranice! 5:2
Branku družstva FBC Hranice vstřelil #21 Petr Velech, asistoval #8 René Mikel (5:2)
28:22 GÓL FBC Hranice! 4:2
Branku družstva FBC Hranice vstřelil #25 Marek Hloch, asistoval #33 Jan Kolajta (4:2)
26:13 GÓL FBC Hranice! 3:2
Branku družstva FBC Hranice vstřelil #71 Radim Klimecký, asistoval #88 Tomáš Václavík (3:2)
24:51 GÓL FbC KOVO KM Frýdek-Místek! 2:2
Branku družstva FbC KOVO KM Frýdek-Místek vstřelil #69 Filip Matějka bez asistence (2:2)
22:55 Vyloučen hráč #77 Štěpán Potsch družstva FBC Hranice na 2 minuty za hrubost
16:55 Vyloučen hráč #27 Lukáš Sehnal družstva FBC Hranice na 2 minuty za nedovolené vrážení
14:33 Vyloučen hráč #11 Lukáš Rajgl družstva FbC KOVO KM Frýdek-Místek na 2 minuty za hrubost
12:00 Vyloučen hráč #87 Josef Březina družstva FbC KOVO KM Frýdek-Místek na 2 minuty za sekání
07:30 GÓL FBC Hranice! 2:1
04:06 GÓL FBC Hranice! 1:1
Branku družstva FBC Hranice vstřelil #21 Petr Velech, asistoval #71 Radim Klimecký (1:1)
00:48 GÓL FbC KOVO KM Frýdek-Místek! 0:1
Branku družstva FbC KOVO KM Frýdek-Místek vstřelil #69 Filip Matějka, asistoval #44 Tomáš Vežranovský (0:1)