4:8
    Lukáš ĎOPAN
    (Kamler)

SK K2 Prostějov - FbC Asper Šumperk 4:8
branky: 15. Jakub Krnáč, 20. Jakub Krnáč, 43. Jan Hél, 58. Ondřej Král - 2. Petr Matěj, 2. Jiří Trávníček, 16. Jindřich Kamler, 20. Petr Matěj, 23. Petr Matěj, 45. Michal Šíma, 58. Jindřich Kamler, 59. Lukáš Ďopan; rozhodčí: Václav Killar - Lukáš Minarčík; vyloučení: 6 + Libor Čmela OS:5; využití: 1:1; diváků: 76; zásahy brankářů: Tomáš Krátký 21 - Antonín Byvan 18; po třetinách: 2:4, 0:1, 2:3
60:00 Komentář trenéra domácích (Martin Fráňa): Šumperk byl florbalově i fyzicky lépe připraven a vyhrál zcela zaslouženě. Gratuluji soupeři ke 3 bodům.
60:00 Komentář trenéra hostů, p. Mrázka: 'Děkujeme soupeři, rozhodčím a divákům.'
58:52 GÓL FbC Asper Šumperk! 4:8
Branku družstva FbC Asper Šumperk vstřelil #48 Lukáš Ďopan, asistoval #19 Jindřich Kamler (4:8)
57:57 GÓL SK K2 Prostějov! 4:7
Branku družstva SK K2 Prostějov vstřelil #63 Ondřej Král, asistoval #87 Libor Čmela (4:7)
57:27 GÓL FbC Asper Šumperk! 3:7
Branku družstva FbC Asper Šumperk vstřelil #19 Jindřich Kamler, asistoval #90 Michael Maus (3:7)
56:00 Jindra Kratochvíl ochotně podal kapesníček Šumperskému hráči sedícímu na trestné lavičce.
55:30 Vyloučen hráč #4 Michal Šíma družstva FbC Asper Šumperk na 2 minuty za sekání
49:41 Vyloučen hráč #87 Libor Čmela družstva SK K2 Prostějov na 2 minuty za nesportovní chování
49:41 Vyloučen hráč #19 Jindřich Kamler družstva FbC Asper Šumperk na 2 minuty za nesportovní chování
44:33 GÓL FbC Asper Šumperk! 3:6
Branku družstva FbC Asper Šumperk vstřelil #4 Michal Šíma, asistoval #18 Jiří Trávníček (3:6)
43:24 Vyloučen hráč #97 Jan Hél družstva SK K2 Prostějov na 2 minuty za hrubost
43:14 Vyloučen hráč #7 Marek Maťcha družstva SK K2 Prostějov na 2 minuty za hrubost
42:57 GÓL SK K2 Prostějov! 3:5
Branku družstva SK K2 Prostějov vstřelil #97 Jan Hél, asistoval #50 Marek Vlček (3:5)
42:57 Jan Hél dostal nahrávku z poloviny, poté poslal jednomu z obránců míček mezi nohama a poslal míček do šibenice.
22:50 Vyloučen hráč #18 Jiří Trávníček družstva FbC Asper Šumperk na 2 minuty za nedovolené vrážení
22:50 Nyní se všichni hráči potkali na středu pro menší přednášku od rozhodčích.
22:01 GÓL FbC Asper Šumperk! 2:5
Branku družstva FbC Asper Šumperk vstřelil #69 Petr Matěj, asistoval #19 Jindřich Kamler (2:5)
19:17 GÓL FbC Asper Šumperk! 2:4
Branku družstva FbC Asper Šumperk vstřelil #69 Petr Matěj, asistoval #87 Michal Vařeka (2:4)
19:02 GÓL SK K2 Prostějov! 2:3
Branku družstva SK K2 Prostějov vstřelil #45 Jakub Krnáč, asistoval #50 Marek Vlček (2:3)
19:02 Ke konci přesilové hry se prosadil Krnáč po pěkné přihrávce od Vlčka.
17:30 Vyloučen hráč #88 Daniel Venouš družstva FbC Asper Šumperk na 2 minuty za nedovolená vzdálenost
15:41 Vyloučen hráč #66 Štěpán Maixner družstva FbC Asper Šumperk na 2 minuty za hra rukou
15:23 GÓL FbC Asper Šumperk! 1:3
Branku družstva FbC Asper Šumperk vstřelil #19 Jindřich Kamler, asistoval #4 Michal Šíma (1:3)
14:12 GÓL SK K2 Prostějov! 1:2
14:12 V signalizovaném vyloučení se prosazuje Jakub Krnáč.
13:30 Prostějov přečkal dlouhou sérii hry ve 4.
12:39 Další skvělý zákrok domácího golmana.
11:14 Heroický zákrok domácího brankáře.
10:15 Jan Hél se dostal do větší šance, avšak trefil pouze horní tyč.
04:32 Vyloučen hráč #87 Libor Čmela družstva SK K2 Prostějov - osobní trest
04:32 Vyloučen hráč #87 Libor Čmela družstva SK K2 Prostějov na 2 minuty za hrubost
01:38 Studená sprcha pro Prostějov hned ze začátku utkání.
01:37 GÓL FbC Asper Šumperk! 0:2
Branku družstva FbC Asper Šumperk vstřelil #18 Jiří Trávníček, asistoval #48 Lukáš Ďopan (0:2)
01:12 GÓL FbC Asper Šumperk! 0:1