• 58 57:05
    10:5
    (Baroň)

FBC ORCA KRNOV - Zlín Lions 10:5
branky: 4. Adam Blaho, 16. Štěpán Čevela, 25. Ondřej Miškov, 33. Ondřej Miškov, 35. Ondřej Miškov, 36. Jaromír Filip, 38. Adam Blaho, 50. Filip Svoboda, 52. Filip Svoboda, 55. Ondřej Miškov - 10. Lukáš Ondroušek, 30. Lukáš Ondroušek, 49. Jan Michálek, 56. Filip Horník, 58. Lukáš Ondroušek; rozhodčí: Dominik Prosický - Matěj Vrablík; vyloučení: 3:3; využití: 2:2; diváků: 43; zásahy brankářů: Adam Daněk 12 - Jan Šauer 14; po třetinách: 2:1, 5:1, 3:3
60:00 Komentář trenéra domácích: Dnes jsme nepodali 100% výkon, hráli jsme pod své možnosti. Nedokázali jsme se vyhecovat. Děkuju všem.
60:00 Komentář trenéra hostů: Tento víkend ve velmi oslabené sestavě. Výborná zkušenost pro naše juniory, kteří si zahráli v základu a určitě neudělali ostudu. Ve třetí třetině již došly síly. Děkujeme soupeři za zápas.
60:00 Střely ve třetí třetině- FBC Orca Krnov 8 : 7 Zlín Lions
59:59 Koneeeeec
59:37 Šauer mírně otřesen, ale zvedá se a zápas už dochytá.
59:06 Lovecký střílí do horolezecké stěny. Ještěže tam nebyl žádný horolezec.
58:25 Baránek před bránu na Svobodu, ten se tentokrát netrefuje do brány.
57:05 GÓL Zlín Lions! 10:5
Branku družstva Zlín Lions vstřelil #19 Lukáš Ondroušek, asistoval #74 Michal Baroň (10:5)
57:05 Ondroušek kompletuje hattrick.
56:56 Baránek na zemi, chvíli po něm i Ondroušek. Zase nám to taky klouže, co na to paní uklízečka?
55:44 GÓL Zlín Lions! 10:4
Branku družstva Zlín Lions vstřelil #77 Filip Horník, asistoval #26 Jan Michálek (10:4)
55:44 Horník z toho má fakt radost. To mu přeju, byl to pěkný gól.
55:09 5 minut do konce. Ne že bych to Zlínu nepřála dorovnat, ale snad jim to nevyjde. U pořadatelského stolku je totiž zima jako v Rusku.
54:29 GÓL FBC ORCA KRNOV! 10:3
Branku družstva FBC ORCA KRNOV vstřelil #22 Ondřej Miškov bez asistence (10:3)
54:29 Miškov vystřelil do bloku, ze kterého se míček odrazil až do branky. DESET!
53:09 Baroň se těžce zvedá, ale nejspíš to nebude nic vážného.
51:23 GÓL FBC ORCA KRNOV! 9:3
Branku družstva FBC ORCA KRNOV vstřelil #97 Filip Svoboda, asistoval #91 Jaromír Filip (9:3)
51:23 Dorážka Svobody. Klasický Svobkův gól.
50:40 Ondroušek od mantinelu vysoko nad.
49:20 GÓL FBC ORCA KRNOV! 8:3
Branku družstva FBC ORCA KRNOV vstřelil #97 Filip Svoboda, asistoval #22 Ondřej Miškov (8:3)
49:20 Svoboda z první a Šauer tahá kulatý nesmysl z brány.
48:27 GÓL Zlín Lions! 7:3
Branku družstva Zlín Lions vstřelil #26 Jan Michálek, asistoval #77 Filip Horník (7:3)
48:27 Michálek využívá přesilovou hru dorážkou po zemi.
47:22 'Lukáši budeš furt střílet nebo i někdy nahraješ?' ptá se Červenka svého spoluhráče. Ze střídačky Krnova k němu přiletěla celkem jasná odpověď. NE!
46:46 Vyloučen hráč #31 Jan Šulavík družstva FBC ORCA KRNOV na 2 minuty za hrubost
46:46 Šulavík odhodil Michálka a jde si posedět.
45:41 Ondroušek chtěl Šulavíka obrat o balón, ale odletěl od něj jakokdyby narazil do skály.
44:43 Lovecký se nalepil na stěnu jak plakát a Adam Blaho si za tento čistý zákrok zasloužil ovace spoluhráčů.
44:23 Trestné střílení družstva Zlín Lions neproměnil #19 Lukáš Ondroušek.
44:23 Ondroušek vykoupal Daňka, ale následně trefil tyčku. Obrovská škoda.
44:01 Janáč naskočil do hry a hned založil útočnou akci.
43:28 Teď už Baroň mířil na bránu, ale do střely mu skočil Dominik Fňukal.
42:10 Baroň asi rád hraje přesilovky. Protože místo střely do prázdné brány vystřelil do mantinelu. Zlín tak pokračuje v přesilové hře.
42:00 Vyloučen hráč #33 Ondřej Janáč družstva FBC ORCA KRNOV na 2 minuty za sekání
40:28 Blaho útočil na hattrick, ale Šauer byl proti.
40:00 Střely v druhé třetině - FBC Orca Krnov 7 : 6 Zlín Lions.
38:10 Oba týmy přidali na rychlosti, škoda že se blíží konec třetiny.
37:09 GÓL FBC ORCA KRNOV! 7:2
Branku družstva FBC ORCA KRNOV vstřelil #89 Adam Blaho, asistoval #22 Ondřej Miškov (7:2)
37:09 Já jsem to zas neviděla. Ale Adam Blaho má radost, takže to asi bylo hezké.
35:32 GÓL FBC ORCA KRNOV! 6:2
Branku družstva FBC ORCA KRNOV vstřelil #91 Jaromír Filip, asistoval #11 Jan Hlaváček (6:2)
35:32 Šauer toho asi moc neviděl, nicméně už to tahá z branky znovu.
34:43 Vyloučen hráč #49 Jakub Žáček družstva Zlín Lions na 2 minuty za zvedání florbalky
34:43 Žáček se na hřišti ani neohřál a už putuje opět k nám.
34:17 GÓL FBC ORCA KRNOV! 5:2
Branku družstva FBC ORCA KRNOV vstřelil #22 Ondřej Miškov, asistoval #11 Jan Hlaváček (5:2)
34:17 Miškov opět '30 nad led' a opět gól.
33:14 Vyloučen hráč #49 Jakub Žáček družstva Zlín Lions na 2 minuty za sekání
33:14 Žáček po sekl Filipa Fňukala a jde si k nám posedět. Tak snad druhá přesilovka domácích bude lepší než ta první.
32:21 GÓL FBC ORCA KRNOV! 4:2
Branku družstva FBC ORCA KRNOV vstřelil #22 Ondřej Miškov, asistoval #91 Jaromír Filip (4:2)
32:21 Miškov vyslal střelu '30 nad led' a ta zaplula až do branky.
31:20 Svoboda teď nevěděl, kterou stranou čepele zpracovat míček, tak ho radši nezpracoval vůbec.
30:04 Horník z ničeho nic narazil do mantinelu. Ale opravil si ho sám. Děkujeme za pomoc.
29:22 GÓL Zlín Lions! 3:2
Branku družstva Zlín Lions vstřelil #19 Lukáš Ondroušek z trestného střílení (3:2)
29:22 Ondroušek nedal Daňkovi sebemenší šanci.
28:20 Michálek teď zachránil svůj tým od jistého gólu, když vystihl Filipovi nahrávku na volného Filipa Svobodu.
27:41 Zdravím elévka Tadeáše Stříže a jeho nového mazlíčka, králičici Elišku. Užívejte si oslavu.
27:19 Nuuuuudaaa. Chvíli kombinují domácí, chvíli hosté, ale bez emocí a bez gólu.
26:25 Červenka vystřelil bez míčku. Zajímavé.
24:30 Hlaváček a Blaho v situaci 2 na 1. Hlaváčkova nahrávka však mířila moc daleko a ikdyž má Blaho rychlé nohy, přihrávku nedoběhl.
24:15 GÓL FBC ORCA KRNOV! 3:1
24:15 Šauer si počíhal na Filipovu střelu, ale na Miškovovu dorážku už byl krátký.
22:18 Horník obral Janáče o balónek. Následně Blaho obral Horníka a míček opět na domácích florbalkách.
21:30 Zlín opět kombinuje a opět tomu chybí střela na bránu.
20:00 Střely v první třetině - FBC Orca Krnov 9: 4 Zlín Lions.
19:48 Filip Fňukal ohrozil mantinel, jeho střela nesměřovala mezi tři tyče.
19:00 Poslední minuta první třetiny.
17:47 Hosté v plném počtu.
17:01 Přesilovka zatím nic moc. Zlínský Červenka je zatím nejvíc na míčku.
15:47 Vyloučen hráč #26 Jan Michálek družstva Zlín Lions na 2 minuty za sekání
15:47 Michálek si k nám jde posedět za sekání, neviděla jsem to, ale určitě nechtěl.
15:28 GÓL FBC ORCA KRNOV! 2:1
Branku družstva FBC ORCA KRNOV vstřelil #96 Štěpán Čevela, asistoval #31 Jan Šulavík (2:1)
15:28 Čevela se sice diví hlášení jeho gólu, ale nejspíš tečoval Šulavíkovo nahození z půlky. Tak či tak je to gól domácích.
14:54 Filip Fňukal si prohodil zlínského obránce, bohužel na míček už nedosáhl a gól z toho nebyl. Po právu se na sebe zlobí.
14:05 Tyčka po střele Dominika Fňukala.
12:29 Čevela byl faulován za bránou. Chudák malej.
11:15 Michálek teď vystihl Šulavíkovu nahrávku před bránu, čímž nedal Svobodovi šanci ke skórování.
09:37 GÓL Zlín Lions! 1:1
Branku družstva Zlín Lions vstřelil #19 Lukáš Ondroušek, asistoval #6 Vlastimil Červenka (1:1)
09:37 Pár rychlých přihrávek a Ondrouškova střela od mantinelu znamená první gól v brance domácích.
08:41 Vyloučen hráč #91 Jaromír Filip družstva FBC ORCA KRNOV na 2 minuty za blokování florbalky
08:41 Horník šel do kličky, což se nelíbilo Filipovi.
07:25 Zlín teď dobře kombinuje na půlce domácích, jen tomu chybí střela na bránu.
06:17 Miškov teď vystihl přihrávku Žáčka. Následně však při kličce míček ztratil.
05:09 Dominik Fňukal zažil krušné střídání. Dvakrát nám tady vytřel na zemi a radši běží střídat.
04:32 Horník si z dnešního zápasu odnese razítko na noze po střele Filipa.
03:04 GÓL FBC ORCA KRNOV! 1:0
03:04 Šauer vyrazil Miškovou střelu zpoza brány. K dorážce se nejrychleji dostal Blaho a uklidil balónek do branky.
01:30 První střelu zápasu si připisuje Miškov. Šauer s ní neměl větší problémy.
00:00 Dobrý den, Vážení sportovní diváci. Je mi líto, že jste si nemohli udělat cestu k nám do haly. Nicméně se Vám budu snažit dění na hřišti přiblížit pomocí online přenosu. V dnešním zápase divize D proti sobě nastoupí domácí FBC Orca Krnov a Zlín Lions.
00:00 Domácí tým si po včerejší výhře 11:8 nad Florbal Vsetín bude určitě chtít připsat body i dnes a vyjít z víkendu v domácím prostředí na 100%. Za to hosté včera utrpěli prohru 1:6 s FBK Jeseník a dnes by si určitě rádi odnesli nějaký ten bodík do tabulky.