4:8
    Tomáš ZUBEK
    ()

FBK Jeseník - Florbal Vsetín 5:8
branky: 13. David Pišek, 16. Martin Příhoda, 34. Martin Hudec, 45. Martin Hudec, 60. Zbyněk Slováček - 4. Radim Látal, 23. Jakub Maniš, 32. Lukáš Adámek, 39. Lukáš Adámek, 48. Lukáš Adámek, 54. Lukáš Adámek, 58. Tomáš Zubek, 60. Tomáš Zubek; rozhodčí: Karel Pavelka - Roman Sasín; vyloučení: 2:2; využití: 1:1; diváků: 130; zásahy brankářů: Petr Bárta 10, Patrik Vondrka -1 - Vít Zgarba 12; po třetinách: 2:1, 1:3, 2:4
60:00 Komentář vedoucího týmu domácího mužstva: Zápas se těžko hodnotí, kuchaři nám ze zápasu uvařili tak hořký guláš, že nám znechutili zbytek nedělního večera. Zas a opět ... oba týmy se snažili seč mohli až se málem povraždili ... děklujeme soupeři.. flex lean eskeret
59:59 Komentář trenéra hostů P. Seevalda: Ubojované utkání, konečně za tři body a snad to pro nás bude obrovská vzpruha do dalších bojů. Děkujeme soupeři, rozhodčím a divákům za utkání. Těšíme se na derby se Zlínem.
59:57 GÓL FBK Jeseník! 5:8
Branku družstva FBK Jeseník vstřelil #56 Zbyněk Slováček, asistoval #42 Martin Příhoda (5:8)
59:20 GÓL Florbal Vsetín! 4:8
Branku družstva Florbal Vsetín vstřelil #48 Tomáš Zubek bez asistence (4:8)
59:10 Střídání brankáře. Nový brankář #2 Patrik Vondrka družstva FBK Jeseník
58:12 Vyloučen hráč #74 Jan Trčka družstva Florbal Vsetín na 2 minuty za sekání
57:57 GÓL Florbal Vsetín! 4:7
Branku družstva Florbal Vsetín vstřelil #48 Tomáš Zubek, asistoval #72 Radim Látal (4:7)
57:09 Vyloučen hráč #18 David Pišek družstva FBK Jeseník na 2 minuty za nedovolené vrážení
55:21 Timeout FBK Jeseník
53:03 GÓL Florbal Vsetín! 4:6
Branku družstva Florbal Vsetín vstřelil #96 Lukáš Adámek, asistoval #54 Tomáš Horák (4:6)
47:49 GÓL Florbal Vsetín! 4:5
Branku družstva Florbal Vsetín vstřelil #96 Lukáš Adámek, asistoval #24 Patrik Seevald (4:5)
44:41 GÓL FBK Jeseník! 4:4
Branku družstva FBK Jeseník vstřelil #7 Martin Hudec, asistoval #18 David Pišek (4:4)
38:14 GÓL Florbal Vsetín! 3:4
Branku družstva Florbal Vsetín vstřelil #96 Lukáš Adámek, asistoval #10 Robin Macek (3:4)
34:22 Vyloučen hráč #84 Martin Rokyta družstva FBK Jeseník na 2 minuty za sekání
33:10 GÓL FBK Jeseník! 3:3
Branku družstva FBK Jeseník vstřelil #7 Martin Hudec, asistoval #13 Michal Příhoda (3:3)
31:36 GÓL Florbal Vsetín! 2:3
28:12 Vyloučen hráč #96 Lukáš Adámek družstva Florbal Vsetín na 2 minuty za hra na zemi
22:57 GÓL Florbal Vsetín! 2:2
Branku družstva Florbal Vsetín vstřelil #9 Jakub Maniš, asistoval #14 Filip Polách (2:2)
15:56 GÓL FBK Jeseník! 2:1
Branku družstva FBK Jeseník vstřelil #42 Martin Příhoda, asistoval #84 Martin Rokyta (2:1)
12:09 GÓL FBK Jeseník! 1:1
Branku družstva FBK Jeseník vstřelil #18 David Pišek, asistoval #21 Ondřej Stavianis (1:1)
12:09 Dááávid střílí gól
03:30 GÓL Florbal Vsetín! 0:1
Branku družstva Florbal Vsetín vstřelil #72 Radim Látal, asistoval #24 Patrik Seevald (0:1)
03:30 Po velké chybě domácí obrány dává branku Radim Látal
02:01 zatím sledujeme vyrovnané utkání