2:5
    Tomáš PUDIL
    (Mirga)

FBC ZŠ Uničov - FbC Asper Šumperk 2:5
branky: 50. Tomáš Pudil, 55. Tomáš Pudil - 6. Jiří Trávníček, 33. Michal Šíma, 40. Michal Šíma, 44. Jindřich Kamler, 47. Michal Šíma; rozhodčí: Václav Killar - Marek Pavlovský; vyloučení: 2:2; využití: 1:2; diváků: 44; zásahy brankářů: Jan Hublar 15 - Antonín Byvan 16; po třetinách: 0:1, 0:2, 2:2
60:00 Komentář trenéra domácích:Šumperk více kontroloval míček první třetina patřila mu. Od druhé třetiny jsme měli více šancí,které jsme nevyužili. Nejlépe nám vyšla třetí třetina kdy jsme výsledek zápasu zkorigovali výsledek z 0:5 na 2:5. Děkuji soupeři za zápas a divákům za atmosféru.
60:00 Komentář trenéra hostů: Domácí hráli zodpovědně dozadu a nám to tam dnes moc nepadalo, ale i tak kontrolované utkaní Čekal jsem že se soupeř trochu dříve osmělí, pochvala domácímu brankáři. Děkuji soupeři, rozhodčím i divákům.
59:00 Zvoní tyč brankáře Byvana.
57:10 Další střela Tomáše Pudila končí mimo bránu.
54:38 Tomáš Pudil svojí samostatnou akcí obehrává tři hráče a dává gól!!
54:37 GÓL FBC ZŠ Uničov! 2:5
Branku družstva FBC ZŠ Uničov vstřelil #42 Tomáš Pudil, asistoval #20 Martin Mirga (2:5)
53:00 Šumperk v držení míčku.
49:29 Špatný výhoz brankáře hostů dokázal ukořistit Jakub Zámečník, který hned pálil na branku, brankář střelu odrazil a Pudil dorazil skill shotem míček do brány.
49:28 GÓL FBC ZŠ Uničov! 1:5
Branku družstva FBC ZŠ Uničov vstřelil #42 Tomáš Pudil, asistoval #68 Jakub Zámečník (1:5)
47:48 Vyloučen hráč #48 Lukáš Ďopan družstva FbC Asper Šumperk na 2 minuty za sekání
46:55 GÓL FbC Asper Šumperk! 0:5
Branku družstva FbC Asper Šumperk vstřelil #4 Michal Šíma, asistoval #19 Jindřich Kamler (0:5)
43:53 GÓL FbC Asper Šumperk! 0:4
Branku družstva FbC Asper Šumperk vstřelil #19 Jindřich Kamler, asistoval #4 Michal Šíma (0:4)
41:25 Komentář časoměřiče Lukáše: Zápas se mi moc nelíbí.
40:40 Začátek třetí části se lépe vyvíjí pro hosty.
39:47 GÓL FbC Asper Šumperk! 0:3
Branku družstva FbC Asper Šumperk vstřelil #4 Michal Šíma, asistoval #69 Petr Matěj (0:3)
38:14 První přesilová hra Uničova...Dokáží využít přesilovou hru?
38:13 Vyloučen hráč #14 Matěj Mondek družstva FbC Asper Šumperk na 2 minuty za sekání
35:12 Další briliantí zákrok Jana Hublara.
34:20 Venoušova střela končí vysoko nad brankou.
32:03 Uničov opět nedokázal ubránit oslabení.
32:02 GÓL FbC Asper Šumperk! 0:2
31:52 Vyloučen hráč #12 Daniel Zmrzlý družstva FBC ZŠ Uničov na 2 minuty za sekání
28:51 Po crossové nahrávce na Matěje Petra střela končí boční tyčkou.
28:09 Nebezpečná střela Ďopana nekončí gólem.
26:15 Hned dvě střely po sobě, které nekončí v brance hostů.
25:14 Marčon se dostává ke střele, bouhužel trefuje Byvana v bráně.
24:00 Kamler volný před bránou, avšak trefuje pouze tělo Hublara.
21:00 Další zblokovaná střela Uničova.
20:01 Úvodní buly opět vyhrál Uničov.
18:45 Uničov má míček, ale nedostává se ke střele.
15:07 Jan Hublar opět zastavuje střelu a nepouští míček za svá záda.
13:32 Nahrávka před bránu od Zdeňka Marčona nevyšla.
12:40 Matěj Petr netrefuje prázdnou branku a stav utkání je stále 0:1.
10:27 Další střela Šumperku mimo bránu.
08:33 Uničov na míčku, bohužel bez úspěchu.
07:20 Krásný blok Uničova.
05:30 GÓL FbC Asper Šumperk! 0:1
Branku družstva FbC Asper Šumperk vstřelil #18 Jiří Trávníček, asistoval #13 Ondřej Mrázek (0:1)
05:00 Uničov zahustil obranu jako polévku.
04:26 Vyloučen hráč #17 Jakub Charvát družstva FBC ZŠ Uničov na 2 minuty za zdržování hry
02:20 Jan Hublar čaruje v bráně.
01:00 Šumperk tlačí na Uničov a nepouští ho k míčku.
00:01 Úvodní buly vyhrál Uničov.