• 54 53:47
    9:5
    (Zbořil)

1. FBK Eagles Orlová - FbC KOVO KM Frýdek-Místek 9:5
branky: 3. Lukáš Milerský, 8. Radek Jantoš, 25. Tomáš Milerský, 26. Tomáš Milerský, 29. Adam Kučera, 35. Martin Tököly, 42. Josef Zbořil, 44. Tomáš Milerský, 54. Martin Tököly - 8. Petr Fiala, 14. Tomáš Vežranovský, 22. Lukáš Rajgl, 45. Tomáš Tobola, 48. Martin Juroš; rozhodčí: Ondřej Lepík - Ondřej Sojka; vyloučení: 6:5; využití: 3:2; diváků: 70; zásahy brankářů: Filip Kloza 15 - Jan Gawryš Piško 21, David Raab 7; po třetinách: 2:2, 4:1, 3:2
60:00 Komentář trenéra hostů: První třetina dobrý, druhá bída, třetí nebyla špatná. Výsledek v rámci možností. Děkujeme za zápas.
60:00 Komentář trenéra domacích 1. FBK Eagles Orlová: Dnes z naší strany totální hnus. Hráli jsme neskutečně špatně. Důležité jsou, ale 3 body. Děkujeme soupeřům a přejem hodně štěstí.
53:47 GÓL 1. FBK Eagles Orlová! 9:5
Branku družstva 1. FBK Eagles Orlová vstřelil #3 Martin Tököly, asistoval #11 Josef Zbořil (9:5)
47:28 GÓL FbC KOVO KM Frýdek-Místek! 8:5
Branku družstva FbC KOVO KM Frýdek-Místek vstřelil #17 Martin Juroš, asistoval #44 Tomáš Vežranovský (8:5)
45:54 Timeout FbC KOVO KM Frýdek-Místek
45:54 Vyloučen hráč #88 Adam Kučera družstva 1. FBK Eagles Orlová na 2 minuty za nesportovní chování
44:29 GÓL FbC KOVO KM Frýdek-Místek! 8:4
Branku družstva FbC KOVO KM Frýdek-Místek vstřelil #24 Tomáš Tobola bez asistence (8:4)
44:29 Vyloučen hráč #33 Lukáš Pindur družstva FbC KOVO KM Frýdek-Místek na 2 minuty za hrubost
44:29 Vyloučen hráč #4 Jan Lukáš družstva 1. FBK Eagles Orlová na 2 minuty za hrubost
43:40 GÓL 1. FBK Eagles Orlová! 8:3
Branku družstva 1. FBK Eagles Orlová vstřelil #2 Tomáš Milerský, asistoval #7 Radek Jantoš (8:3)
43:40 Střídání brankáře. Nový brankář #89 David Raab družstva FbC KOVO KM Frýdek-Místek
41:54 GÓL 1. FBK Eagles Orlová! 7:3
Branku družstva 1. FBK Eagles Orlová vstřelil #11 Josef Zbořil, asistoval #90 Juraj Kováč (7:3)
37:42 Vyloučen hráč #89 Jiří Šrámek družstva 1. FBK Eagles Orlová na 2 minuty za nedovolené vrážení
34:15 GÓL 1. FBK Eagles Orlová! 6:3
Branku družstva 1. FBK Eagles Orlová vstřelil #3 Martin Tököly, asistoval #13 Filip Konkolský (6:3)
33:13 Vyloučen hráč #6 Robin Hudec družstva 1. FBK Eagles Orlová na 2 minuty za nedovolené vrážení
28:05 GÓL 1. FBK Eagles Orlová! 5:3
Branku družstva 1. FBK Eagles Orlová vstřelil #88 Adam Kučera, asistoval #7 Radek Jantoš (5:3)
27:52 Vyloučen hráč #87 Josef Březina družstva FbC KOVO KM Frýdek-Místek na 2 minuty za sekání
25:12 GÓL 1. FBK Eagles Orlová! 4:3
Branku družstva 1. FBK Eagles Orlová vstřelil #2 Tomáš Milerský, asistoval #10 Lukáš Milerský (4:3)
24:23 GÓL 1. FBK Eagles Orlová! 3:3
Branku družstva 1. FBK Eagles Orlová vstřelil #2 Tomáš Milerský z trestného střílení (3:3)
23:49 Vyloučen hráč #17 Martin Juroš družstva FbC KOVO KM Frýdek-Místek na 2 minuty za sekání
21:44 GÓL FbC KOVO KM Frýdek-Místek! 2:3
Branku družstva FbC KOVO KM Frýdek-Místek vstřelil #11 Lukáš Rajgl bez asistence (2:3)
19:59 Střely na bránuv 1. třetině: 15:5. Orlová má držení míčku snad 70%, ale produktivita Frýdku je výborná.
17:31 Vyloučen hráč #24 Tomáš Tobola družstva FbC KOVO KM Frýdek-Místek na 2 minuty za nedovolené vrážení
13:39 GÓL FbC KOVO KM Frýdek-Místek! 2:2
Branku družstva FbC KOVO KM Frýdek-Místek vstřelil #44 Tomáš Vežranovský bez asistence (2:2)
10:00 Orlová má zatím více ze hry, šancí plno, ale výsledek tomu moc neodpovídá.
07:35 GÓL 1. FBK Eagles Orlová! 2:1
Branku družstva 1. FBK Eagles Orlová vstřelil #7 Radek Jantoš z trestného střílení (2:1)
07:09 GÓL FbC KOVO KM Frýdek-Místek! 1:1
Branku družstva FbC KOVO KM Frýdek-Místek vstřelil #49 Petr Fiala, asistoval #24 Tomáš Tobola (1:1)
06:40 Vyloučen hráč #88 Adam Kučera družstva 1. FBK Eagles Orlová na 2 minuty za hra rukou
05:45 Vyloučen hráč #4 Jan Lukáš družstva 1. FBK Eagles Orlová na 2 minuty za blokování florbalky
02:21 GÓL 1. FBK Eagles Orlová! 1:0
Branku družstva 1. FBK Eagles Orlová vstřelil #10 Lukáš Milerský, asistoval #32 Lukáš Louda (1:0)
01:20 Vyloučen hráč #42 Lukáš Gamrot družstva FbC KOVO KM Frýdek-Místek na 2 minuty za nedovolené vrážení