6:5
    Robin MACEK
    (Seevald)

1. FBK Eagles Orlová - Florbal Vsetín 6:5
branky: 10. Adam Kučera, 21. Radek Jantoš, 32. Jiří Šrámek, 33. Tomáš Milerský, 42. Jiří Šrámek, 43. Tomáš Kříž - 39. Lukáš Adámek, 49. Patrik Seevald, 52. Ivan Zajíc, 59. Robin Macek, 60. Robin Macek; rozhodčí: Pavel Janáček - Tomáš Ryba; vyloučení: 3:3; využití: 2:0; diváků: 55; zásahy brankářů: Filip Kloza 29 - Vít Zgarba 32; po třetinách: 1:0, 3:1, 2:4
60:00 Vyjádření vedoucího hostů pana Seevalda: ´´Dnes půl zápasu jsme nehráli to co umíme a soustředili jsme se na jiné věci než je zápas. To dnes Orlové stačilo a bere tři body nicméně závěr a hra v 6 je plus do dalších zápasů. Děkujeme soupeři, rozhodčím a divakum za zapas.
60:00 Vyjádření vedoucího domácích pana Lukáše Loudy: ´´´Dnes jsme zahráli velice špatně, naše produktivita hrozná, podržel nás dneska náš golman. Děkujeme soupeři za utkání. ´´
59:34 GÓL Florbal Vsetín! 6:5
Branku družstva Florbal Vsetín vstřelil #10 Robin Macek, asistoval #24 Patrik Seevald (6:5)
59:34 Dva slepené góly vracejí Vsetín do hry! Vsetín na míčku.
58:58 GÓL Florbal Vsetín! 6:4
58:46 Timeout Florbal Vsetín
58:46 Time - Out pro Vsetín.
58:32 Kloza ve skluzu proti Adámkovi.
57:33 Vsetín ještš neskládá zbraně, ale už to má hodně těžké.
56:37 Dalekonosná střela Číže neměla gólové parametry.
56:04 A Gabzdyl dobře zabránil postupu Vsetínu, to je bek!
55:20 Zajíc teď poslal svůj projektil až na jiné sídliště.
54:29 První pětka Orlové teď zamkla Vsetín a pro změnu teď tlačí Orlová.
53:26 A Vsetín nyní cítí šanci a hledá skulinu, teď se domácí obrana otáčí.
51:54 GÓL Florbal Vsetín! 6:3
Branku družstva Florbal Vsetín vstřelil #13 Ivan Zajíc, asistoval #17 Michal Žůrek (6:3)
51:54 A Vsetín snižuje. Zajíc dostal do tandemu od Žůrka a střelou tahem překonává Klozu.
51:31 Orlová v plném počtu.
51:24 A Vsetín hledá skulinu skrz zformovanou obranu domácích.
49:32 Vyloučen hráč #5 Denis Smilovský družstva 1. FBK Eagles Orlová na 2 minuty za hrubost
49:32 Další zbytečné vyloučení. Uvidíme další přesilovku pro Vsetín.
48:50 GÓL Florbal Vsetín! 6:2
Branku družstva Florbal Vsetín vstřelil #24 Patrik Seevald z trestného střílení (6:2)
48:50 A Seevald proměňuje. Počkal si na pohyb Klozy a kličkou do bekhendu ho po zemi překonal.
48:50 A uvidíme samostatné střílení pro Vsetín!
48:15 Kloza dneska spal s formou, to co předvádí je neskutečné a také je za to patřičné oceněn.
47:52 Číž poslal svou střelu mimo tři tyče.
46:20 Orlová teď drží míček na svých hokejkách a ukrajují vteřiny.
44:39 Horák vytěsnil střelu Smilovského mimo nebezpečí Vsetínské brány,
43:43 Kloza vychytal tvrdou střelu Číže.
43:16 Gabzdyl poslal střelu jen do hrudi Zgarby.
42:35 GÓL 1. FBK Eagles Orlová! 6:1
Branku družstva 1. FBK Eagles Orlová vstřelil #8 Tomáš Kříž, asistoval #32 Lukáš Louda (6:1)
42:35 Louda našel volného Kříže, který dostal na levém křídle trochu prostoru, a ten střelou tahem zvyšuje náskok Eagles.
42:16 Vsetín usazen na polovině Orlové a hledá skulinu.
41:38 GÓL 1. FBK Eagles Orlová! 5:1
Branku družstva 1. FBK Eagles Orlová vstřelil #89 Jiří Šrámek, asistoval #7 Radek Jantoš (5:1)
41:38 Orlová opět využívá početní výhodu, Jantoš nahrál na žádost diváků na Šrámka, který prostřelil Zgarbu.
40:51 Vyloučen hráč #14 Filip Polách družstva Florbal Vsetín na 2 minuty za špatné střídání
40:30 Louda povzbuzuje své svěřence.
40:00 Úvodní buly pro Orlovou.
40:00 Dnešní utkání sleduje 55 diváků, děkujeme!
40:00 Střely po druhé části: 11:15
39:34 Zgarba vychytal Šrámka!
38:30 GÓL Florbal Vsetín! 4:1
Branku družstva Florbal Vsetín vstřelil #96 Lukáš Adámek, asistoval #24 Patrik Seevald (4:1)
38:30 A Vsetínu to vteřinu po vypršení přesilovky vyšlo. Seevald shodil opšt na Adámka, který se ve skrumáži zorientoval nejlépe a prostřelil Klozu.
37:59 A opět výborný Kloza. Adámek už byl sám na velkém brankovišti, ale Kloza se přesunul proti střele.
37:28 Kučera teď dlouho šetřil vteřiny pro Orlovou.
36:29 Vyloučen hráč #32 Lukáš Louda družstva 1. FBK Eagles Orlová na 2 minuty za sekání
36:29 A přesilovou hru si vyzkouší i Vsetín, za sekání si odpočine Louda.
36:00 Loudič zasprintoval, dostal se ke střele, ale jeho střela byla zblokována.
35:32 Hra je teď hodně rozkouskovaná, vidíme šavlovačky na obou stranách.
34:12 Trčka mířil do teploměru Klozovi, ale ten si jeho střelu pohlídal a stále drží nulu.
32:45 GÓL 1. FBK Eagles Orlová! 4:0
Branku družstva 1. FBK Eagles Orlová vstřelil #2 Tomáš Milerský, asistoval #89 Jiří Šrámek (4:0)
32:45 Obrovská individuální chyba Vsetína, kdy obráncovi utekl míček a Šrámek postupoval už s Tomášem Milerským sám na Zgarbu, což pro mě byla snadná situace.
31:35 Teď se hraje hodně otevřený florbal, nahoru dolů, střel jak u Verdunu.
31:05 GÓL 1. FBK Eagles Orlová! 3:0
31:05 A Orlová využívá přesilovou hru! Jantoš vrátl do tandemu Šrámkovi, který prostřelil Zgarbu.
30:29 Vyloučen hráč #13 Ivan Zajíc družstva Florbal Vsetín na 2 minuty za nedovolené vrážení
30:29 A Orlová si zkusí druhou přesilovou hru, tohle bylo od Zajíce hodně zbytečné.
28:58 Březík přestřelil z levého křídla jen o pár centimetrů.
27:32 A znovu vynikající Kloza, který byl rychlejší než střela Horáka na druhou tyčku.
27:01 Kloza znovu životní zákrok nohou proti střele Macka, která už mířila do volného prostoru!
26:32 Macek odzbrojil čistě Šrámka a už běžel sám na Klozu, tomu ale střela nesedla.
25:53 Nutno podotknout, že Vsetín hraje svoje oslabení více než dobře, teď málem skóroval Macek, ale Kučera pomohl svému golmanovi.
25:23 Míček už letěl na volného Adámka, přihrávku ale zastavil poslední hráč v poli, Lukáš Louda.
24:23 Vyloučen hráč #13 Ivan Zajíc družstva Florbal Vsetín na 2 minuty za sekání
24:23 Zajíc už nestíhal Konkolského, a tak ho zezadu posekal a půjde si odpočinout. Přesilovka pro Orlovou.
23:28 Spojení Gabzdyl - Kučera funguje, první jmenovaný poslal druhému do běhu, který těsně vedle tyčky poslal svůj projektil.
23:01 Kučera dostal trochu prostoru a střílel těsně nad.
22:28 Kloza dvakrát zasáhnul proti střele Anděla.
21:45 Orlová teď tlačí Vsetín, ten se v téhle části složitě brání.
20:45 GÓL 1. FBK Eagles Orlová! 2:0
Branku družstva 1. FBK Eagles Orlová vstřelil #7 Radek Jantoš, asistoval #2 Tomáš Milerský (2:0)
20:45 Tomáš Milerský po návratu z trestné zachytil míček, nahrál Jantošovi, který propálil vše, co mu stálo v cestě.
20:40 Orlová v plném počtu.
20:36 Kučera ve vlastním oslabení jen do tyče!
20:26 Březík z levého křídla jen do boční sítě.
20:00 Zsčíná druhá třetina, Vsetín ji zahajuje v početní výhodě.
20:00 Střely po dvaceti minutách 13:10.
19:36 Adámek jen do boční sítě.
18:40 Vyloučen hráč #10 Lukáš Milerský družstva 1. FBK Eagles Orlová na 2 minuty za bránění ve hře
18:40 Vsetín si vyzkouší přesilovou hru.
18:23 Šrámek si neseřídil mířidla při pokusu na zadní tyč.
18:00 Tokoly po rychlé přihrávce z otočky těsně vedle tyčky, už se přibližuje.
17:36 Tokoly v individuálním průniku přestřelil. Několik metrů vedle, snad příště.
16:13 Kloza je dnes fantom, našel si míček ve skrumáži těl a u míčku tak domácí.
15:24 Kříž poslal pozdrav Zgarbovi, ten byl připraven.
14:23 Kloza zasahuje proti střele Seevalda, ten je dnes ve formě.
13:35 Kloza životní zákrok proti střele Zubka. Akorabati by mohli závidět.
12:52 Nenápadná střela Hušťě nadělala Klozovi problémy.
12:19 Kučera chtěl oplatit Gabzdylovi laskavost, tomu ale míček utekl.
10:47 Orlová rozehrávala standartku, ale Zbořil pouze mimo.
10:04 Závoda svou dělovku poslal jen do Číže,
09:12 GÓL 1. FBK Eagles Orlová! 1:0
Branku družstva 1. FBK Eagles Orlová vstřelil #88 Adam Kučera, asistoval #16 Ondřej Gabzdyl (1:0)
09:12 Kučera si křiknul na Gabzdyla, který mu kulatý nesmysl hodil krosem na druhou, první jmenovaný udělal kličku do středu a překonal Zgarbu.
07:47 Zbořilův projektil byl dost nepřesný, Zgarba ani nemusel zasáhnout.
06:57 Závoda ukázal jaký je dobrý sprinter a získal míč pro Eagles.
05:54 Konkolský ač v těžké pozici, zvládnul vystřelit, ale Zgarba byl připraven.
05:19 Louda vystoupil proti střele Žůrka a získává míč pro Eagles,
04:38 Orlová teď usazena na polovině Vsetína a hledá skulinu.
04:00 Šrámek výborně čistě v poslední chvíli odzbrojil Macka.
03:19 Seevald zpoza brány hledal Březíka, ale Konkolský stihl včas strčit hůl do přihrávky.
02:15 Po střele Látala zvoní tyč za bránou Klozy!
01:23 Zbořil výborně přečetl přihrávku, následně hledal rozběhnutého Tomáše MIlerského, ke kterému se ale míček nedostal.
00:40 Šrámek zastavuje postup Vsetína za cenu faulu, volný úder pro Vsetín.
00:00 Úvodní buly pro hosty ze Vsetína.
00:00 Ještě se zaměříme na naši spolupráci se společnosti Maxitip a koukneme na sázkové kurzy. Vyhraje Orlová s kurzem 1.1 nebo překvapí Vsetín s kurzem 6.40?
00:00 Vsetín se nachází na pozici 8, ale jen s málobodovým náskokem na 11 pozici. Lídrem kanadského bodování je Lukáš Adámek s 37 body.
00:00 Orlová aktuálně okupuje třetí pozici tabulky s bodovým odstupem na druhý Šumperk. Lídrem kanadského bodování je Tomáš Milerský se 41 body.
00:00 Dobrý večer, vítejte u onlajn zápisu mezi domácími Orly a hosty z Valašska - Vsetínem.