2
    Jan NOVÁK
    vražení zády

SK K2 Prostějov - FBC MSEM Přerov 2:7
branky: 19. Ondřej Král, 28. Marek Judas - 11. Lukáš Kaďorek, 17. Ondřej Kowalik, 19. Petr Malina, 30. Lukáš Kaďorek, 39. Adam Budník, 40. Jaroslav Spáčil, 45. Lukáš Kaďorek; rozhodčí: Karel Pavelka - Vladislav Tuček; vyloučení: 6:2; využití: 0:0; diváků: 46; zásahy brankářů: Jan Weidinger 29 - Zdeněk Raška 29; po třetinách: 1:3, 1:3, 0:1
60:00 Komentář trenéra domácích: Přerov hrál dneska chytře. Čekal na naše chyby a nekompromisně je trestla. Naše produktivita byla dnes bohužel taky žalostná. GRatuluji soupeři ke 3 bodům.
60:00 Ze začátku vyrovnané utkání, následně jsme se dostali na odskok o pár branek a pak do konce utkání se nám podařilo utkání takticky zvládnout a navýšit konečný rozdíl. Děkuji soupeři za utkání.
59:39 Vyloučen hráč #24 Jan Novák družstva SK K2 Prostějov na 2 minuty za vražení zády
53:14 Vyloučen hráč #45 Jakub Krnáč družstva SK K2 Prostějov na 2 minuty za bránění ve hře
45:31 Vyloučen hráč #87 Libor Čmela družstva SK K2 Prostějov na 2 minuty za bránění ve hře
44:56 GÓL FBC MSEM Přerov! 2:7
Branku družstva FBC MSEM Přerov vstřelil #8 Lukáš Kaďorek bez asistence (2:7)
44:56 Hráč týmu FBC Přerov Lukáš Kaďorek právě vstřelil gol stav utkání 2:7
42:45 Vyloučen hráč #61 Petr Malina družstva FBC MSEM Přerov na 2 minuty za blokování florbalky
39:11 GÓL FBC MSEM Přerov! 2:6
Branku družstva FBC MSEM Přerov vstřelil #77 Jaroslav Spáčil, asistoval #8 Lukáš Kaďorek (2:6)
39:11 Hráč týmu FBC Přerov Jaroslav Spáčil právě vstřelil gol stav utkání 2:6
38:52 GÓL FBC MSEM Přerov! 2:5
Branku družstva FBC MSEM Přerov vstřelil #10 Adam Budník, asistoval #17 Radim Dvořák (2:5)
38:52 Hráč týmu FBC Přerov Adam Budník právě vstřelil gol stav utkání 2:5
29:49 GÓL FBC MSEM Přerov! 2:4
Branku družstva FBC MSEM Přerov vstřelil #8 Lukáš Kaďorek, asistoval #61 Petr Malina (2:4)
29:49 Hráč týmu FBC Přerov Lukáš Kaďorek Právě vstřelil gol stav utkání 2:4
29:31 Vyloučen hráč #3 Michal Vašut družstva SK K2 Prostějov na 2 minuty za nedovolené vrážení
28:07 Vyloučen hráč #46 Zdeněk Fojt družstva SK K2 Prostějov na 2 minuty za bránění ve hře
27:34 GÓL SK K2 Prostějov! 2:3
Branku družstva SK K2 Prostějov vstřelil #86 Marek Judas, asistoval #50 Marek Vlček (2:3)
27:34 Hráč týmu SK K2 Prostějov Marek Judas právě vstřelil gol stav utkání 2:3
22:42 Vyloučen hráč #10 Adam Budník družstva FBC MSEM Přerov na 2 minuty za sekání
18:46 GÓL SK K2 Prostějov! 1:3
Branku družstva SK K2 Prostějov vstřelil #63 Ondřej Král, asistoval #45 Jakub Krnáč (1:3)
18:46 Hráč týmu SK K2 Prostějov Ondřej Král právě vstřelil gol stav utkání 1:3
18:01 GÓL FBC MSEM Přerov! 0:3
Branku družstva FBC MSEM Přerov vstřelil #61 Petr Malina, asistoval #8 Lukáš Kaďorek (0:3)
18:01 Hráč týmu FBC Přerov Petr Malina právě vstřelil gol stav utkání 0:3
16:13 GÓL FBC MSEM Přerov! 0:2
Branku družstva FBC MSEM Přerov vstřelil #11 Ondřej Kowalik, asistoval #17 Radim Dvořák (0:2)
16:13 Hráč týmu FBC Přerov Ondřej Kowalik právě vstřelil gol stav utkání 0:2
10:39 GÓL FBC MSEM Přerov! 0:1
Branku družstva FBC MSEM Přerov vstřelil #8 Lukáš Kaďorek, asistoval #37 Daniel Grener (0:1)
10:39 Hráč týmu FBC Přerov Lukáš Kaďorek právě vstřelil gol stav Utkání 0:1
04:50 Vyloučen hráč #7 Marek Maťcha družstva SK K2 Prostějov na 2 minuty za sekání