• 60 59:59
    2:12
    (Potsch)

Zlín Lions - FBC Hranice 2:12
branky: 47. Pavel Balusek, 51. Michal Kořený - 6. Petr Velech, 8. Petr Velech, 12. Marek Vraj, 20. Tomáš Václavík, 30. Marek Vraj, 36. Marek Hloch, 40. Marek Vraj, 49. Jaromír Chodil, 54. Jan Kolajta, 54. Petr Velech, 56. Radim Klimecký, 60. Radim Klimecký; rozhodčí: Jiří Obalil - Martin Pivoda; vyloučení: 2:2; využití: 1:1; diváků: 20; zásahy brankářů: Jan Šauer 21 - Jakub Kosar 16; po třetinách: 0:4, 0:3, 2:5
60:00 Komentář trenéra domácích Miroslav Kořenék: Dnešní utkání bylo velmi těžké pro nás, byli jsme ve velice oslabené sestavě. Děkujeme klukům z B-týmu za pomoc a děkujeme soupeři za utkání.
60:00 Komentář trenéra hostů František Haša: V dnešním komentáři k zápasu bych chtěl na dálku poděkovat týmu FBS Olomouc, kteří nás v nedělním přípravném utkání v Hranicích na dnešní zápas dokonale připravili. Mám radost že změny v systému bránění, která se v dnešním zápase projevila a díky čemuž budeme ještě mnohem silnější, což je výborná zpráva směrem k play-up, které věřím, že budeme hrát. Soupeři děkuji za utkání.
60:00 Střely celkem: 18-33
60:00 Střely ve 3. třetině 8-12
59:59 GÓL FBC Hranice! 2:12
Branku družstva FBC Hranice vstřelil #71 Radim Klimecký, asistoval #77 Štěpán Potsch (2:12)
55:47 GÓL FBC Hranice! 2:11
Branku družstva FBC Hranice vstřelil #71 Radim Klimecký, asistoval #21 Petr Velech (2:11)
53:32 GÓL FBC Hranice! 2:10
Branku družstva FBC Hranice vstřelil #21 Petr Velech bez asistence (2:10)
53:32 Hořká desítka pro domácí tým
53:08 GÓL FBC Hranice! 2:9
Branku družstva FBC Hranice vstřelil #33 Jan Kolajta, asistoval #10 Marek Vraj (2:9)
51:45 Po střele Klimeckého domácí Šauer předvedl skvělý zákrok
50:48 GÓL Zlín Lions! 2:8
Branku družstva Zlín Lions vstřelil #4 Michal Kořený, asistoval #28 Marek Míček (2:8)
50:48 I domácí tým využívá přesilovou hru
49:03 Vyloučen hráč #25 Marek Hloch družstva FBC Hranice na 2 minuty za blokování florbalky
49:03 Tak i domácí tým si zahraje přesilovou hru.
48:43 GÓL FBC Hranice! 1:8
Branku družstva FBC Hranice vstřelil #29 Jaromír Chodil, asistoval #17 Mirko Troup (1:8)
46:34 GÓL Zlín Lions! 1:7
Branku družstva Zlín Lions vstřelil #3 Pavel Balusek bez asistence (1:7)
46:34 Tak domácí fanoušci se nakonec dočkali prvního gólu. Pavel Balusek to vyřešil geniálně a jednou rukou přehodil hostujícího gólmana
40:00 Střely ve druhé třetině 6-10
39:15 GÓL FBC Hranice! 0:7
Branku družstva FBC Hranice vstřelil #10 Marek Vraj, asistoval #25 Marek Hloch (0:7)
39:15 Marek Vraj z hostujícího týmu zkompletoval hattrick a zvyšuje náskok o 7 gólů
35:54 GÓL FBC Hranice! 0:6
Branku družstva FBC Hranice vstřelil #25 Marek Hloch, asistoval #93 Jaroslav Král (0:6)
34:43 Vyloučen hráč #88 Tomáš Václavík družstva FBC Hranice na 2 minuty za hrubost
34:43 Vyloučen hráč #6 Vlastimil Červenka družstva Zlín Lions na 2 minuty za hrubost
34:43 Faul na domácího brankáře Šauera vyústilo v ošetření krvácející ruky a trest pro hráče z obou týmů
29:55 GÓL FBC Hranice! 0:5
Branku družstva FBC Hranice vstřelil #10 Marek Vraj, asistoval #93 Jaroslav Král (0:5)
20:00 Střely po první třetině 4-11
19:56 GÓL FBC Hranice! 0:4
Branku družstva FBC Hranice vstřelil #88 Tomáš Václavík, asistoval #71 Radim Klimecký (0:4)
14:20 Klimecký z hostujícího týmu střílel do prázdné brány, svou příležitost nevyužil a trefuje pouze boční tyčku.
11:08 Hosté využívají přesilovou hru hned po 28 sekundách
11:06 GÓL FBC Hranice! 0:3
Branku družstva FBC Hranice vstřelil #10 Marek Vraj, asistoval #21 Petr Velech (0:3)
10:38 Vyloučen hráč #37 Jiří Dvouletý družstva Zlín Lions na 2 minuty za blokování florbalky
10:20 Budeme tu mít první přesilovku v tomto zápase a to pro hostující tým
07:02 GÓL FBC Hranice! 0:2
Branku družstva FBC Hranice vstřelil #21 Petr Velech bez asistence (0:2)
07:02 Hosté zvyšují náskok na rozdíl dvou branek, parádní střelou se trefil Petr Velech
06:15 Marek Vraj z týmu hostů měl teď obrovskou šanci před brankou, na domácího Šauera avšak nevyzrál
05:29 GÓL FBC Hranice! 0:1
Branku družstva FBC Hranice vstřelil #21 Petr Velech, asistoval #88 Tomáš Václavík (0:1)
05:29 Zmatky v obraně domácích končí prvním gólem hostů.
02:49 První šanci nevyužil domácí tým, po střele domácího Baroně, míček gólmanovi propadl a málem to skončilo gólem. Brankář hostů ovšem vše včas uhasil a stav je stále nerozhodný
01:41 Hra je velice opatrná z obou stran, oba týmy se snaží hrát bez chyb.
00:00 Vítáme Vás na sobotním zápase posledního dvojzápasu mužů v této sezóně. Na domácí palubovce se naši muži utkají proti FBC Hranice