Lukáš MILERSKÝ
  • 60 59:56
    2

FbC Asper Šumperk - 1. FBK Eagles Orlová 3:8
branky: 28. Jiří Trávníček, 32. Lukáš Ďopan, 52. Jindřich Kamler - 4. Adam Kučera, 31. Martin Tököly, 32. Radek Jantoš, 34. Adam Kučera, 41. Tomáš Milerský, 47. Tomáš Milerský, 52. Radek Jantoš, 59. Robin Hudec; rozhodčí: Vojtěch Byrtus - Petr Kopřiva; vyloučení: 5 + Jindřich Kamler OS:6; využití: 0:1; diváků: 203; zásahy brankářů: Pavel Ceh 15, Antonín Byvan 5 - Michal Klučár 36; po třetinách: 0:1, 2:3, 1:4
60:00 Střely ve 3. třetině: Domácí -19, Hosté- 8
59:59 Komentář trenéra domácích OM: Gratulujeme soupeři k výhře.
59:59 Vyjádrření Hostí: Druhá půlka sezóny z naší strany total fantazie. Byli jsme uplně nejlepší ve všech týmových statistikách ze všech týmu naši ligy. Tým bojoval a rval každý zápas a urvali jsme pro Orlovou fantastický postup do play up, který jsme si zasloužili. Děkujem všem soupeřům z diveze, někteří pro nás byli těžký oříškem a zahráli zápasy velice dobře. Děkujeme šumperku za dnešní utkání.
59:56 Vyloučen hráč #10 Lukáš Milerský družstva 1. FBK Eagles Orlová na 2 minuty za bránění ve hře
59:52 Vyloučen hráč #10 Lukáš Milerský družstva 1. FBK Eagles Orlová na 2 minuty za hrubost
59:32 Vyloučen hráč #89 Jiří Šrámek družstva 1. FBK Eagles Orlová na 2 minuty za sekání
58:35 GÓL 1. FBK Eagles Orlová! 3:8
Branku družstva 1. FBK Eagles Orlová vstřelil #6 Robin Hudec bez asistence (3:8)
57:03 Domácí se v 6 snaží vstřelit gól.
56:51 Vyloučen hráč #32 Lukáš Louda družstva 1. FBK Eagles Orlová na 2 minuty za bránění ve hře
54:27 Vyloučen hráč #88 Adam Kučera družstva 1. FBK Eagles Orlová na 2 minuty za nedovolená vzdálenost
51:57 GÓL 1. FBK Eagles Orlová! 3:7
Branku družstva 1. FBK Eagles Orlová vstřelil #7 Radek Jantoš, asistoval #10 Lukáš Milerský (3:7)
51:42 Vyloučen hráč #19 Jindřich Kamler družstva FbC Asper Šumperk - osobní trest
51:42 Vyloučen hráč #19 Jindřich Kamler družstva FbC Asper Šumperk na 2 minuty za nesportovní chování
51:21 GÓL FbC Asper Šumperk! 3:6
Branku družstva FbC Asper Šumperk vstřelil #19 Jindřich Kamler, asistoval #90 Michael Maus (3:6)
50:50 Vyloučen hráč #88 Daniel Venouš družstva FbC Asper Šumperk na 2 minuty za hrubost
48:29 Tonda Byvan teď provedl famózní zákrok, rukou výtáhl z brány v podstatě jistý gól
46:24 Timeout FbC Asper Šumperk
46:24 GÓL 1. FBK Eagles Orlová! 2:6
Branku družstva 1. FBK Eagles Orlová vstřelil #2 Tomáš Milerský z trestného střílení (2:6)
46:24 Střídání brankáře. Nový brankář #98 Antonín Byvan družstva FbC Asper Šumperk
43:32 Domácí se snaží dostat zpět do hry a vstřelit góly, ale obrana i brankář Orlové jim to nedovolují.
40:47 A Orlová znovu skóruje po chybě obrany a umisťuje míček do pravého dolního růžku branky golmana Ceha.
40:46 GÓL 1. FBK Eagles Orlová! 2:5
Branku družstva 1. FBK Eagles Orlová vstřelil #2 Tomáš Milerský, asistoval #89 Jiří Šrámek (2:5)
40:00 Střely ve 2. třetině: Domácí 8, Hosté 12
38:31 Asper se snaží dorovnat, ale opět nemůže projít přes obranu hostů.
36:16 Asper v plném počtu.
34:16 Vyloučen hráč #66 Štěpán Maixner družstva FbC Asper Šumperk na 2 minuty za hrubost
33:39 GÓL 1. FBK Eagles Orlová! 2:4
Branku družstva 1. FBK Eagles Orlová vstřelil #88 Adam Kučera, asistoval #2 Tomáš Milerský (2:4)
31:47 Asper snižuje po kombinaci Mause a Ďopana, míček doskákal za záda brankáře hostů.
31:46 GÓL FbC Asper Šumperk! 2:3
Branku družstva FbC Asper Šumperk vstřelil #48 Lukáš Ďopan, asistoval #90 Michael Maus (2:3)
31:01 Orlová odskakuje do dvoubrankového vedení po trestném střílení.
31:00 GÓL 1. FBK Eagles Orlová! 1:3
Branku družstva 1. FBK Eagles Orlová vstřelil #7 Radek Jantoš z trestného střílení (1:3)
30:39 Orlová znovu navyšuje po chybě obrany domácích.
30:31 GÓL 1. FBK Eagles Orlová! 1:2
Branku družstva 1. FBK Eagles Orlová vstřelil #3 Martin Tököly bez asistence (1:2)
29:04 Šumperští mohli jít do vedení, ale Mrázek netrefil prázdnou bránu.
27:56 Skóre je srovnáno ! Jiří Trávníček po výborné kombinaci s Ondřejem Mrázkem umisťuje míček za záda Michala Klučara.
27:55 GÓL FbC Asper Šumperk! 1:1
Branku družstva FbC Asper Šumperk vstřelil #18 Jiří Trávníček, asistoval #13 Ondřej Mrázek (1:1)
26:31 Pavel Ceh teď vyrazil další šanci Orlové maskou.
26:09 Domácí v plném počtu.
24:09 Vyloučen hráč #19 Jindřich Kamler družstva FbC Asper Šumperk na 2 minuty za blokování florbalky
24:09 Orlová bude mít další přesilovou hru.
23:00 Šumperk je v plném počtu, ani jeden z týmů nedokázal využít přesilové hry.
20:00 Střely v 1. třetině: Domácí - 12, Hosté - 7
19:45 Vyloučen hráč #88 Adam Kučera družstva 1. FBK Eagles Orlová na 2 minuty za hrubost
17:25 Domácím se stále nedaří prolomit obranu Hostů a skórovat.
16:03 Oba brankáři předvádí famózní zákroky a drží své týmy.
12:38 Asper měl nyní šanci skóre vyrovnat, Petr Matěj šel sám na bránkáře, ale trefil jen jeho pravou ruku.
10:00 Mámé tu už polovinu první třetiny a Orlová stále ničí každou šanci Asperu a udržuje si vedení.
08:32 Orlová výborně blokuje prozatím všechny střely Asperu.
03:41 První gól utkání si připisuje Orlová, Adam Kučera umístil bezchybně míček do pravého rohu za brankáře Ceha.
03:40 GÓL 1. FBK Eagles Orlová! 0:1
Branku družstva 1. FBK Eagles Orlová vstřelil #88 Adam Kučera, asistoval #4 Jan Lukáš (0:1)
03:13 Už od začátku oba týmy vstupují aktivně do utkání a bojují o každý míček.
01:04 Máme tu první akci ze strany domácích, Michal Vařeka mířil do pravého rohu brány hostů, ale minul.
00:00 Vítám vás u dnešního utkání mezi FbC Asper Šumperk a 1. FBK Eagles Orlová. Jedná se jednoznačně nejdůležitější utkání, které rozhodne, který z těchto týmů pujde do bitvy o postup do Národní ligy. Můžeme bezpochyby čekat utkání plné akce.