• 60 59:25
    5:19
    Libor ČMELA

FBK Jeseník - SK K2 Prostějov 5:19
branky: 10. Martin Rokyta, 17. Petr Zondlak, 45. Zbyněk Slováček, 57. Martin Příhoda, 60. Zbyněk Slováček - 9. Jan Hél, 12. Libor Čmela, 16. Jindřich Kratochvíl, 18. Milan Fojt, 20. Jan Hél, 25. Marek Maťcha, 32. Jan Hél, 35. Marek Vlček, 41. Marek Vlček, 41. Matěj Ošťádal, 42. Marek Vlček, 44. Marek Vlček, 48. Marek Vlček, 51. Ondřej Král, 52. Jakub Krnáč, 53. Jan Hél, 57. Jan Hél, 57. Jakub Krnáč, 60. Libor Čmela; rozhodčí: Pavel Janáček - Tomáš Ryba; vyloučení: 2:2; využití: 0:0; diváků: 11; zásahy brankářů: Patrik Vondrka 13, Bronislav Jurčák 4 - Tomáš Krátký 13; po třetinách: 2:5, 0:3, 3:11
60:00 Komentář trenéra domácích: Děkujeme Prostějovu za férový zápas. Dnes jsme nastoupili v oslabené sestavě, dohrávali jsme v 7 hráčích. Děkujeme za podporu fanouškům v této sezóně a těšíme se na příšti rok, snad bez marodky a v plné palbě v Jeseníčku! Esketrit lean FBK OLEEEE
60:00 Komentář trenéra hostí: Dneska pohodové utkání na závěr sezóny Díky soupeř za sympatický výkon. Těšíme se na další sezónu.
59:44 Vyloučen hráč #9 Martin Rokyta družstva FBK Jeseník na 2 minuty za nedovolená vzdálenost
59:25 GÓL SK K2 Prostějov! 5:19
Branku družstva SK K2 Prostějov vstřelil #87 Libor Čmela, asistoval #9 Jindřich Kratochvíl (5:19)
59:03 GÓL FBK Jeseník! 5:18
Branku družstva FBK Jeseník vstřelil #56 Zbyněk Slováček, asistoval #21 Ondřej Stavianis (5:18)
56:57 GÓL SK K2 Prostějov! 4:18
Branku družstva SK K2 Prostějov vstřelil #45 Jakub Krnáč, asistoval #43 Milan Fojt (4:18)
56:23 GÓL SK K2 Prostějov! 4:17
Branku družstva SK K2 Prostějov vstřelil #97 Jan Hél, asistoval #9 Jindřich Kratochvíl (4:17)
56:10 GÓL FBK Jeseník! 4:16
Branku družstva FBK Jeseník vstřelil #42 Martin Příhoda, asistoval #56 Zbyněk Slováček (4:16)
52:57 GÓL SK K2 Prostějov! 3:16
Branku družstva SK K2 Prostějov vstřelil #97 Jan Hél, asistoval #87 Libor Čmela (3:16)
51:23 GÓL SK K2 Prostějov! 3:15
Branku družstva SK K2 Prostějov vstřelil #45 Jakub Krnáč, asistoval #46 Zdeněk Fojt (3:15)
50:12 GÓL SK K2 Prostějov! 3:14
Branku družstva SK K2 Prostějov vstřelil #63 Ondřej Král, asistoval #50 Marek Vlček (3:14)
47:16 GÓL SK K2 Prostějov! 3:13
Branku družstva SK K2 Prostějov vstřelil #50 Marek Vlček, asistoval #83 Karel Hloch (3:13)
44:44 GÓL FBK Jeseník! 3:12
Branku družstva FBK Jeseník vstřelil #56 Zbyněk Slováček bez asistence (3:12)
43:49 GÓL SK K2 Prostějov! 2:12
Branku družstva SK K2 Prostějov vstřelil #50 Marek Vlček, asistoval #14 Michal Trnečka (2:12)
41:20 GÓL SK K2 Prostějov! 2:11
40:44 GÓL SK K2 Prostějov! 2:10
Branku družstva SK K2 Prostějov vstřelil #77 Matěj Ošťádal bez asistence (2:10)
40:12 GÓL SK K2 Prostějov! 2:9
Branku družstva SK K2 Prostějov vstřelil #50 Marek Vlček, asistoval #7 Marek Maťcha (2:9)
34:38 GÓL SK K2 Prostějov! 2:8
Branku družstva SK K2 Prostějov vstřelil #50 Marek Vlček, asistoval #63 Ondřej Král (2:8)
33:13 Střídání brankáře. Nový brankář #39 Bronislav Jurčák družstva FBK Jeseník
31:38 GÓL SK K2 Prostějov! 2:7
30:59 Vyloučen hráč #45 Jakub Krnáč družstva SK K2 Prostějov na 2 minuty za vražení zády
25:21 Vyloučen hráč #9 Martin Rokyta družstva FBK Jeseník na 2 minuty za sekání
24:21 GÓL SK K2 Prostějov! 2:6
Branku družstva SK K2 Prostějov vstřelil #7 Marek Maťcha z trestného střílení (2:6)
24:13 Vyloučen hráč #50 Marek Vlček družstva SK K2 Prostějov na 2 minuty za sekání
19:13 GÓL SK K2 Prostějov! 2:5
Branku družstva SK K2 Prostějov vstřelil #97 Jan Hél bez asistence (2:5)
17:55 GÓL SK K2 Prostějov! 2:4
Branku družstva SK K2 Prostějov vstřelil #43 Milan Fojt, asistoval #46 Zdeněk Fojt (2:4)
16:34 GÓL FBK Jeseník! 2:3
Branku družstva FBK Jeseník vstřelil #19 Petr Zondlak, asistoval #21 Ondřej Stavianis (2:3)
15:37 GÓL SK K2 Prostějov! 1:3
Branku družstva SK K2 Prostějov vstřelil #9 Jindřich Kratochvíl, asistoval #3 Michal Vašut (1:3)
11:04 GÓL SK K2 Prostějov! 1:2
Branku družstva SK K2 Prostějov vstřelil #87 Libor Čmela, asistoval #97 Jan Hél (1:2)
09:30 GÓL FBK Jeseník! 1:1
Branku družstva FBK Jeseník vstřelil #9 Martin Rokyta, asistoval #56 Zbyněk Slováček (1:1)
08:58 GÓL SK K2 Prostějov! 0:1