4:1
    Jakub SZKANDERA
    (Martynek)

FBC Vikings Kopřivnice - FBC Ossiko Třinec 4:1
branky: 2. Jan David, 3. Lukáš Michna, 11. Jakub Kűffer, 12. Ondřej Monsport - 34. Jakub Szkandera; rozhodčí: Matyáš Šindler - Adam Kiovský; vyloučení: 0:3; využití: 1:0; zásahy brankářů: Jiří Jalůvka ? - Martin Kreis ?; po třetinách: 4:0, 0:0, 0:1
34:56 Time out pro Vikings Kopřivnice
33:23 GÓL FBC Ossiko Třinec! 4:1
Branku družstva FBC Ossiko Třinec vstřelil #21 Jakub Szkandera, asistoval #22 Jiří Martynek (4:1)
29:20 Třinec s přehledem přežil oslabení
26:56 Vyloučen hráč #22 Jiří Martynek družstva FBC Ossiko Třinec na 2 minuty za sekání
22:10 Hráč týmu Vikings Kopřivnice při velké šanci při střele málem upálil florbalkou hlavu brankáři
16:16 Vyloučen hráč #12 Šimon Klimek družstva FBC Ossiko Třinec na 2 minuty za sekání
11:33 GÓL FBC Vikings Kopřivnice! 4:0
Branku družstva FBC Vikings Kopřivnice vstřelil #10 Ondřej Monsport, asistoval #8 Robert Socha (4:0)
11:33 Po velice dobře rozehrané přesilovce tým FBC Vikings Kopřivnice dává gol
10:51 GÓL FBC Vikings Kopřivnice! 3:0
Branku družstva FBC Vikings Kopřivnice vstřelil #9 Jakub Kűffer, asistoval #28 Lukáš Mikušek (3:0)
09:57 Vyloučen hráč #9 Jan Kyselý družstva FBC Ossiko Třinec na 2 minuty za sekání
09:39 Vikings Kopřivnice má obrovský fandící kotel
08:25 Kopřivnický mančaft tlačí na třinecké ale bez gólu
04:44 Střela z otočky končí na tyčce Třinecké brány
02:25 GÓL FBC Vikings Kopřivnice! 2:0
Branku družstva FBC Vikings Kopřivnice vstřelil #13 Lukáš Michna, asistoval #15 Ondřej Holaň (2:0)
02:25 Přečíslení 2 na 1 končí střelou do proti pohybu a Vikings jdou do 2 brankového náskoku
01:40 GÓL FBC Vikings Kopřivnice! 1:0
Branku družstva FBC Vikings Kopřivnice vstřelil #6 Jan David, asistoval #13 Lukáš Michna (1:0)
01:40 Nádherná akce zakončená střelou pod výko a máme tu 1. gól utkání