2
  • 34 33:38
    Bílovec

1. MVIL Ostrava - FBC Spartak Bílovec 2:2
branky: 7. David Pisko, 23. David Pisko - 9. Václav Richtár, 22. Tomáš Abík; rozhodčí: Vít Morkes - Lukáš Toman; vyloučení: 1:2; využití: 0:1; zásahy brankářů: David Hloušek ? - Aleš Hebelka ?; po třetinách: 1:1, 1:1, 0:0
33:38 Timeout FBC Spartak Bílovec
33:38 Vyloučen hráč #60 Václav Richtár družstva FBC Spartak Bílovec na 2 minuty za sekání
23:33 Vyloučen hráč #33 Adam Richtár družstva FBC Spartak Bílovec na 2 minuty za sekání
22:10 GÓL 1. MVIL Ostrava! 2:2
Branku družstva 1. MVIL Ostrava vstřelil #11 David Pisko, asistoval #28 Petr Kural (2:2)
21:27 GÓL FBC Spartak Bílovec! 1:2
Branku družstva FBC Spartak Bílovec vstřelil #83 Tomáš Abík bez asistence (1:2)
08:49 GÓL FBC Spartak Bílovec! 1:1
Branku družstva FBC Spartak Bílovec vstřelil #60 Václav Richtár, asistoval #83 Tomáš Abík (1:1)
08:30 Vyloučen hráč #70 Vítězslav Kríž družstva 1. MVIL Ostrava na 2 minuty za sekání
06:45 GÓL 1. MVIL Ostrava! 1:0
Branku družstva 1. MVIL Ostrava vstřelil #11 David Pisko, asistoval #7 Lukáš Uherek (1:0)