3:7
    Jan POZLER
    (Jezdinský)

Orel Přelouč B - FbC Skuteč 3:7
branky: 11. Tomáš Mach, 15. Přemysl Bulíček, 44. Jan Pozler - 21. Lukáš Horník, 22. Václav Částek, 25. Michal Pleskot, 28. Marek Kremina, 28. Filip Hurych, 30. Václav Částek, 38. Filip Hurych; rozhodčí: Vladimír Lešák - Martin Mareš; vyloučení: 2:2; využití: 1:1; diváků: 35; zásahy brankářů: Jakub Albrecht 16 - Jan Novák 17; po třetinách: 2:0, 0:6, 1:1
43:28 A díky krásné individuální akci Pozlera domácí využívají přesilovku.
43:27 GÓL Orel Přelouč B! 3:7
Branku družstva Orel Přelouč B vstřelil #6 Jan Pozler, asistoval #27 Ladislav Jezdinský (3:7)
41:34 Vyloučen hráč #9 Marek Hromádko družstva FbC Skuteč na 2 minuty za sekání
37:21 Po zbytečné chybě domácích v rozehrávce na vlastní půlce Hurych pohodlně a klidně dává gól po blafáku bezmocnému Albrechtovi.
37:20 GÓL FbC Skuteč! 2:7
Branku družstva FbC Skuteč vstřelil #20 Filip Hurych bez asistence (2:7)
36:40 Přesilovku domácí sehráli kombinačně velmi dobře, ale neproměnili ani jednu ze svých tří šancí.
34:32 Vyloučen hráč #71 David Stőhr družstva FbC Skuteč na 2 minuty za vražení zády
33:30 Hosté se stáhli a hrají zezadu na brejky, domácí kombinují, ale do koncovky se zatím moc nedostávají.
31:03 První lajna domácích začala tlakem a šancí Pozlera, ale gólman hostí skvěle zakročil.
30:00 Druhá třetina byla z domácího pohledu hrůzostrašná, celý tým byl roztažený ve snaze po vstřelení gólu po celém hřišti a kompaktní, důrazní a rychlí hosté si dělali téměř co chtěli.
29:02 Nedůsledné bránění rozhozených domácích umožnilo Částkovi vytočit se od mantinelu před bezmocného Albrechta a v klidu zavěsit k pravé tyči.
29:01 GÓL FbC Skuteč! 2:6
Branku družstva FbC Skuteč vstřelil #83 Václav Částek bez asistence (2:6)
27:50 Hosté využili přesilovku za špatné střídání Orlů a ty to tak srazilo na kolena, že vzápětí dostávají další gól...
27:49 GÓL FbC Skuteč! 2:5
Branku družstva FbC Skuteč vstřelil #20 Filip Hurych, asistoval #21 Matěj Malý (2:5)
27:14 GÓL FbC Skuteč! 2:4
Branku družstva FbC Skuteč vstřelil #27 Marek Kremina, asistoval #42 Karel Kuta (2:4)
26:35 Vyloučen hráč #51 Tomáš Mach družstva Orel Přelouč B na 2 minuty za špatné střídání
24:47 A co nedokázali hosté svojí zlepšenou hrou, to se nešťastně podařilo jinak skvěle hrajícímu domácímu obránci Pleskotovi a nešťastně sraženou střelu nohou dostal za Albrechtova záda.
24:46 GÓL FbC Skuteč! 2:3
Vlastní branku družstva Orel Přelouč B vstřelil #7 Michal Pleskot (2:3)
24:13 Hosté tlačí, kombinačně jsou teď lepší a rychlejší, domácí ale zase nebezpečně hrozí z brejků.
23:17 Orel hru trochu uklidnil a po přihrávce Knížka byl blízko - Jezdinský ale opět bohužel nad.
22:30 Hostům narostla křídla a jen díky Albrechtovi Orel zatím drží remízový stav.
21:21 A hosté vyrovnávají důraznou střelou Částka z levého kruhu.
21:20 GÓL FbC Skuteč! 2:2
Branku družstva FbC Skuteč vstřelil #83 Václav Částek, asistoval #42 Karel Kuta (2:2)
20:52 A hosté se nakonec přeci jen dočkali a Horník snižuje na rozdíl jediného gólu.
20:51 GÓL FbC Skuteč! 2:1
Branku družstva FbC Skuteč vstřelil #37 Lukáš Horník, asistoval #9 Marek Hromádko (2:1)
18:35 Domácí se z brejku díky opět skvěle hrajícímu Pozlerovi dostali do loženky, ale Bulíček těsně minul.
18:00 Hostům přesilovka pomohla k trvalejšímu tlaku, zatím ale bez gólového zakončení.
17:00 Domácí Orel ubránil přesilovku a zejména Pozler výbornou individuální technikou získal několik desítek cenných vteřin.
15:00 Hra byla v 1. třetině vyrovnaná, ale domácí si díky lepší kombinaci vytvořili více šancí a dali i 2 góly.
14:59 Vyloučen hráč #42 Jakub Minařík družstva Orel Přelouč B na 2 minuty za hra rukou
14:50 A po několika šancích hostí, kdy domácí podržel Albrecht v bráně Orla, se do šancí zase dostávají domácí.
14:49 GÓL Orel Přelouč B! 2:0
Branku družstva Orel Přelouč B vstřelil #12 Přemysl Bulíček, asistoval #6 Jan Pozler (2:0)
13:40 A domácí mají další šance, Knížek výborně našel před bránou v mezikruží volného Mačka, jeho střelu gólman maskou vyrazil.
10:34 A vedení se ujímají domácí - Pleskot výborně nahodil před hostujícího gólmana a Mach zblízka dokázal míček poskakující před gólmanem propasírovat do brány hostí.
10:33 GÓL Orel Přelouč B! 1:0
Branku družstva Orel Přelouč B vstřelil #51 Tomáš Mach, asistoval #23 Tomáš Jadrníček (1:0)
09:36 První lajna Orlů teď potrápili soupeřovu obranu, ale zatím to pořád létá vše nad.
07:19 A vzápětí hosté skoro dotlačili odražený a poskakující míček do Albrechtovi brány, naštěstí jej Pleskot odpálil pryč od brankové čáry.
06:30 A k první tutovce se nakonec dostali domácí, ale Jezdinský ze 3 tří metrů přestřelil!
06:00 Oba týmy pozorně brání a po získání míčku se snaží trpělivou kombinací překonat soupeře - zatím na obou stranách bez výsledku a tudíž bez vyložených šancí.