6:7
    Michal JENTSCHKE
    (Bříza)

FBC TJ Draci Lanškroun - FBC PEAKSPORT LITOMYŠL B 6:7
branky: 17. Roman Volf, 17. Kristián Bříza, 20. Michal Kuklík, 32. Daniel Krudenc, 42. Roman Volf, 43. Michal Jentschke - 10. Filip Dohnal, 14. Tomáš Boštík, 15. Michal Háp, 19. Tomáš Boštík, 27. Jiří Hubinka, 27. Tomáš Boštík, 29. Tomáš Novák; rozhodčí: Radek Hrdlička - Jan Čtvrtečka; vyloučení: 0:2; využití: 2:0; zásahy brankářů: Vojtěch Knápek 23 - Tomáš Doubek 11, David Jiránek 4; po třetinách: 0:3, 3:4, 3:0
42:41 GÓL FBC TJ Draci Lanškroun! 6:7
Branku družstva FBC TJ Draci Lanškroun vstřelil #27 Michal Jentschke, asistoval #3 Kristián Bříza (6:7)
41:44 GÓL FBC TJ Draci Lanškroun! 5:7
Branku družstva FBC TJ Draci Lanškroun vstřelil #7 Roman Volf, asistoval #17 Michal Kuklík (5:7)
31:19 GÓL FBC TJ Draci Lanškroun! 4:7
Branku družstva FBC TJ Draci Lanškroun vstřelil #9 Daniel Krudenc bez asistence (4:7)
31:19 Střídání brankáře. Nový brankář #1 David Jiránek družstva FBC PEAKSPORT LITOMYŠL B
30:00 Střely ve druhé třetině: 9-11
28:14 GÓL FBC PEAKSPORT LITOMYŠL B! 3:7
Branku družstva FBC PEAKSPORT LITOMYŠL B vstřelil #37 Tomáš Novák, asistoval #51 Michal Háp (3:7)
26:51 GÓL FBC PEAKSPORT LITOMYŠL B! 3:6
Branku družstva FBC PEAKSPORT LITOMYŠL B vstřelil #17 Tomáš Boštík, asistoval #12 Filip Dohnal (3:6)
26:29 GÓL FBC PEAKSPORT LITOMYŠL B! 3:5
Branku družstva FBC PEAKSPORT LITOMYŠL B vstřelil #9 Jiří Hubinka, asistoval #51 Michal Háp (3:5)
19:46 GÓL FBC TJ Draci Lanškroun! 3:4
Branku družstva FBC TJ Draci Lanškroun vstřelil #17 Michal Kuklík, asistoval #10 Pavel Studený (3:4)
19:46 Obrovská chyba golmana Doubka, který vyběhl z brankoviště za míčkem s tím, že ho odkopne, jenže se nechal prohodit Michalem Kuklíkem, který doběhl k míčku první. A je to znovu jen o gól.
18:19 GÓL FBC PEAKSPORT LITOMYŠL B! 2:4
16:59 GÓL FBC TJ Draci Lanškroun! 2:3
Branku družstva FBC TJ Draci Lanškroun vstřelil #3 Kristián Bříza, asistoval #27 Michal Jentschke (2:3)
16:59 Tomuhle se říká správně využít výhodu přesilovky.
16:42 GÓL FBC TJ Draci Lanškroun! 1:3
Branku družstva FBC TJ Draci Lanškroun vstřelil #7 Roman Volf bez asistence (1:3)
16:22 Vyloučen hráč #17 Tomáš Boštík družstva FBC PEAKSPORT LITOMYŠL B na 2 minuty za špatné střídání
15:00 Střely v první třetině: 4:10
14:51 Vyloučen hráč #23 Ondřej Chadima družstva FBC PEAKSPORT LITOMYŠL B na 2 minuty za blokování florbalky
14:22 GÓL FBC PEAKSPORT LITOMYŠL B! 0:3
Branku družstva FBC PEAKSPORT LITOMYŠL B vstřelil #51 Michal Háp, asistoval #23 Ondřej Chadima (0:3)
13:33 GÓL FBC PEAKSPORT LITOMYŠL B! 0:2
09:01 GÓL FBC PEAKSPORT LITOMYŠL B! 0:1
Branku družstva FBC PEAKSPORT LITOMYŠL B vstřelil #12 Filip Dohnal bez asistence (0:1)