• 44 43:22
    6:3
    (Hermany)

HAGA Pardubice B - 1. FBC Polička 6:3
branky: 5. Lukáš Samek, 6. Martin Halousek, 28. Jiří Pulkrábek, 31. Martin Halousek, 32. Jiří Pulkrábek, 43. Jiří Pulkrábek - 7. Ondřej Shejbal, 18. Martin Pazdera, 44. Jakub Řezanina; rozhodčí: Jan Čtvrtečka - Filip Ryant; vyloučení: 0:2 + Petr Hermany 5; využití: 2:0; diváků: 15; zásahy brankářů: Patrik Mládek 11 - Adam Puchýř 4; po třetinách: 2:1, 1:1, 3:1
43:46 A.Pazdera teď projel jak Jágr až před branku, pak ho ale štěstěna opustila a blafák do bekhendu skončil mimo branku. Ale akce oku lahodící. Více takových. Hlavně v dalším zápase na naší straně :D
43:22 GÓL 1. FBC Polička! 6:3
Branku družstva 1. FBC Polička vstřelil #22 Jakub Řezanina, asistoval #24 Petr Hermany (6:3)
43:22 Polička odpovídá pěkným gólem.
42:50 Salem by rád také gól, ale dneska mu štěstí nepřeje. Snaží se, to nemohu říct.
42:31 GÓL HAGA Pardubice B! 6:2
Branku družstva HAGA Pardubice B vstřelil #19 Jiří Pulkrábek z trestného střílení (6:2)
42:31 Pulkrábek využil pravidla pro vrácení, objel si ležícího gólmana a v poklidu zavěsil.
42:31 Hokejky jsou dnes dělané ze super materiálů, ale sekeru jako je tato to už nezvládlo.
40:59 Petr Dočekal teď padl k zemi, nyní si leduje kotník. Haga vrací balón soupeři.
40:55 'Zdravotníííííííík´?, paní už jde
39:54 Polička dál v poklidu drží dlouhé vteřiny balón. Nebýt toho vyloučení, mohli v klidu tlačit dál, takhle je to již prohrané.
39:25 Půl trestu pryč a Haga nulová. Další střela z půlky hřiště, která vlastně nebyla vůbec k ničemu.
38:13 Pulkrábek v další zazděné šanci. No....ted už ho to ale nemusí mrzet.
37:48 Oslabení hraje Polička sympaticky, drží balon daleko od vlastní brány. Haga to lehce vypouští.
37:15 Měl jsem pravdu :) No, akcie Poličky právě klesly na naprosté dno.
37:13 Vyloučen hráč #24 Petr Hermany družstva 1. FBC Polička na 5 minuty za vysoký kop
37:13 Vysoká hůl v obličeji, to bude bůro.
37:01 Hermany na nic nečekal a napálil míč svou ultra zahnutou holí absolutně mimo.
36:37 Další pěkná střela Poličky, zase mimo.
35:37 Jemelka se jako Messi neprojevil a 2x minul odkop od branky. Zřejmě Okresní přebor.
34:59 Haga hraje obranný styl, stojí 2:1:2 a nehne se, a ono to slaví zase úspěch. Alá SPV Pardubice. Nedá se na to dívat :)
34:41 Pazdera teď vyvezl krásné balon až do útočného pásma, rozhodl se zakončovat sám....mimo.
33:50 Haga rozehrávala roh....který po důkladném promyšlení skončil zahozením do autu :)
33:12 Haga teď dvě velké šance, ale obě gólman chytá
32:47 Hermany si to teď spletl s hokejem...Hali padá k zemi.
32:12 Polička se zkoncentrovala a zase převzala iniciativu. Uvidíme, zda pokryjí brejky.
31:32 Timeout 1. FBC Polička
31:32 GÓL HAGA Pardubice B! 5:2
Branku družstva HAGA Pardubice B vstřelil #19 Jiří Pulkrábek bez asistence (5:2)
31:32 Uff...převlékal jsem se a uteklo hodně momentů. Takže: Nejprve Hali, clonil a pěkně dorazil...pak sel sál na branku Pulkrábek a vykoupal brankáře. A ve finále si vzala Polička time,....tak jedeme dál.
30:45 GÓL HAGA Pardubice B! 4:2
Branku družstva HAGA Pardubice B vstřelil #25 Martin Halousek, asistoval #66 Michal Ptáček (4:2)
30:00 Utekly obligátní 2.minuty a jede se dál. My veteráni čas na rekonvalescenci nepotřebujeme asi :D
29:59 Hustodémonskykrutopřísná přestřelka ve 2.třetině: 1:5
29:58 Luxusní střela Poličky, parádní zákrok gólmana.. Oba na výbornou.
29:00 60s to go
28:47 Hali kouzlil za brankou, ale nic z toho nebylo.
27:41 Gólman potřeboval ošetření, ..ale je OK. Trefil ho hráč kolenem přes masku.
27:35 Pěkná souhra Hagy, střela ze vzduchu prolétla jen těsně okolo levé tyčky.
27:13 Buly nervózní, bude se opakovat.
27:10 GÓL HAGA Pardubice B! 3:2
27:10 První střela Hagy ve 2.třetine...pěkný námaz...a gol.
26:48 Haga za vlastní brankou a nežene se dopředu.
25:51 Kuba Řezanina teď lehce podkopl hráče, rozhodčí se rozhodl teď zase pískat, a vylučuje se. Kuba to okomentoval 'Tvl takovej velkej kluk a spadne....' chápu.
25:45 Vyloučen hráč #22 Jakub Řezanina družstva 1. FBC Polička na 2 minuty za nedovolené vrážení
25:45 Au....
24:22 Mimochodem střely na branku jsou zatím 0:3.
24:13 Polička opět ve slušném tlaku, ale hrajou to jako my, jak ponocný.
22:53 Hráč OK, jedeme dál. Hala tleská.
22:52 Na hřišti je ležící hráč, přerušuje se.
21:33 Hermany se teď snažil chytit skákavý balón, ale působil jako rybář s děravou sítí :)
19:19 Parádní dělovka z vrchu od Poličky, projektil zaplachtil jen těsně nad. Pěkný.
19:00 Halimu teď čistě sebrali balon, bohužel to neunesl a zlobí se...otázka je, zda na sebe, nebo klasicky na rozhodčí
18:28 Lukáš Samek hýří aktivitou, ale je dobře hlídán.
17:22 GÓL 1. FBC Polička! 2:2
Branku družstva 1. FBC Polička vstřelil #19 Martin Pazdera, asistoval #86 Aleš Pazdera (2:2)
17:22 Čas 2:22 a skore je 2:2, náhoda? Nemyslím si. Ilumináti.
16:43 Milan Češka to teď zkusil sympaticky ze vzduchu z první, bohužel netrefil vůbec branku.
15:57 Lukáš to zase zkoušel sám, tentokrát se přes dva dostal....vystřelit ho už nenechali. Polička odpovídá nebezpečnou situací před brankou.
14:59 Střel nebylo mnoho, 5:3. aspoň mají zapisovatelé klid, stejně dochází propiska.
14:30 Šance Poličky, celá hala řvala 'střílej' tak borec vystřelil....do prostředka...neprostřelil
14:00 Hraje se poslední minuta 1.třetiny.
13:32 Další jasná dvojka zezadu, ....a nic. Hlavně že já šel za to na trestnou :D
12:20 Lukáš Samek se pustil do tvého typického sóla, skončilo ale tak jako většina pokusů, nezdarem. Když to nevyjde jednou, dvakrát, třikrát, je potřeba to zkoušet a zkoušet a zkoušet a zkoušet....
11:50 Tři na dva Poličky zůstalo nevyužito,....
11:15 Polička drží balonek a během stupnujícího se tlaku střídá.
10:20 Polička teď ostřeluje Hagu, ale zatím to jsou takové pozdravy mimo do sítě za brankou. Nic nebezpečného. Pravda, povrch nám tu trochu klouže
09:41 Petr Dočekal se snaží vyvíjet tlak na rozhodčí, jeho 'On mě sekl' slyšela celá hala, rozhodčí mávl rukou a hraje se dál.
08:54 Pěkná střela Poličky, gólman ale připraven. Respektive to šlo přesně doprostřed brany :)
08:00 Rozhodčí nakonec připsali gól opět hráči Hagy, tentokrát ale vyhodnocen jako vlastní.
06:46 GÓL 1. FBC Polička! 2:1
Vlastní branku družstva HAGA Pardubice B vstřelil #94 Ondřej Shejbal (2:1)
05:47 GÓL HAGA Pardubice B! 2:0
Branku družstva HAGA Pardubice B vstřelil #25 Martin Halousek, asistoval #91 Karel Mojdl (2:0)
05:47 Vyloučení přišlo Poličku draho....
05:07 Vyloučen hráč #86 Aleš Pazdera družstva 1. FBC Polička na 2 minuty za sekání
04:55 Haga na koni, Pulkrábek prošel celé hřiště...a...mimo
04:34 Teď jasný faul Poličky, zůstal nepovšimnut.
04:01 GÓL HAGA Pardubice B! 1:0
Branku družstva HAGA Pardubice B vstřelil #15 Lukáš Samek bez asistence (1:0)
04:01 A teš už mu to vyšlo...GOL
03:30 Lukáš Samek teď předvedl pěknou akci, mířil ale nad,
03:05 Další velká šance Poličky, místo střely ale přišla pokažená nahrávka. Ale zas to bylo takové nesobecké :)
01:56 Haga se drží úspěšné taktiky ze zápasu proti Pardubicím a hraje vyčkávanou.
01:14 Polička zavřela soupeře hned na začátku před brankou a roztáčí kolotoč.
00:00 A jedeme, Tipsport vypsal následující kurzy: 2.56 - 4.05 - 1.88