5:2
    Jiří PULKRÁBEK
    (Sušil)

FBC TJ Draci Lanškroun - HAGA Pardubice B 5:2
branky: 19. Lukáš Bureš, 21. Daniel Krudenc, 32. Daniel Krudenc, 37. Daniel Krudenc, 38. Michal Jentschke - 32. Michal Ptáček, 45. Jiří Pulkrábek; rozhodčí: Radek Hrdlička - Zdeněk Krajčí; vyloučení: 2:0; využití: 0:0; zásahy brankářů: Vojtěch Knápek ? - Patrik Mládek ?; po třetinách: 0:0, 2:0, 3:2
44:59 Ende šlus. 3 body míří zaslouženě do Lanškrouna.
44:55 GÓL HAGA Pardubice B! 5:2
Branku družstva HAGA Pardubice B vstřelil #19 Jiří Pulkrábek, asistoval #33 David Sušil (5:2)
44:55 Na závěr malá korekce od KRABA.
37:15 GÓL FBC TJ Draci Lanškroun! 5:1
Branku družstva FBC TJ Draci Lanškroun vstřelil #27 Michal Jentschke, asistoval #17 Michal Kuklík (5:1)
37:15 O dnešním utkání je zřejmě rozhodnuto. Tuto ztrátu už zřejmě hostí nedotáhnou.
36:18 GÓL FBC TJ Draci Lanškroun! 4:1
Branku družstva FBC TJ Draci Lanškroun vstřelil #9 Daniel Krudenc bez asistence (4:1)
36:18 A už to je o 3 góly. Domácí hráč využil standartku a dovršil tak svůj HATTRICK.
31:56 GÓL FBC TJ Draci Lanškroun! 3:1
Branku družstva FBC TJ Draci Lanškroun vstřelil #9 Daniel Krudenc, asistoval #46 Lukáš Bureš (3:1)
31:56 Tak je to opět o dva góly.
31:47 GÓL HAGA Pardubice B! 2:1
Branku družstva HAGA Pardubice B vstřelil #66 Michal Ptáček, asistoval #2 Lukáš Felgr (2:1)
31:47 A máme tu snížení. Po parádní přihrávce se prosazuje Ptáček.
31:12 CINK CINK. Domácí hráč dostal na gule.
30:00 Tak druhá perioda přinesla dva góly a oba do sítě HAGA. Musíme si přiznat, že se jim moc hrát nechce a tečou po právu.
28:30 Hráč hostí právě upozornil své spoluhráče, že prohrávají. Zjevně z tohoto zjištění byli překvapeni.
24:48 Tentokrát přesilovka dopadla o poznání lépe a hráči HAGA jí úspěšně ubránili.
22:48 Vyloučen hráč #2 Lukáš Geršl družstva FBC TJ Draci Lanškroun na 2 minuty za vysoká florbalka
22:48 Hůl v obličeji hráče hostí znamená další přesilovku. Dopadne jak minule?
20:28 GÓL FBC TJ Draci Lanškroun! 2:0
20:28 A je tu gól v oslabení. Hráči HAGA neubráníli svoji přesilovku a inkasují.
19:42 Vyloučen hráč #4 Filip Mačát družstva FBC TJ Draci Lanškroun na 2 minuty za sekání
19:42 Sekyru za dva zlatý předved hráč domácích a jdou do 4.
18:31 GÓL FBC TJ Draci Lanškroun! 1:0
Branku družstva FBC TJ Draci Lanškroun vstřelil #46 Lukáš Bureš bez asistence (1:0)
18:31 A máme tu první gól, který si hosté dali prakticky sami. Vyrovnat!!!
17:03 Hra se stále odvíjí ve stejném stylu jako v první třetině. Žádné velké příležitosti nepřicházejí.
15:00 A jdem znovu na to!
14:59 A máme tu konec né příliš zajímavé první třetiny. Stav 0:0 odpovídá předvedené hře.
13:35 Rozhodčí si nechal poradit a odpískal hru vysokou holí.
13:11 Hráč Sainer svoji pokaženou přihrávku okomentoval v jeho vlastním stylu. AHA? nevím čemu se divil.
12:35 Právě si připsal první zákrok i box časoměřičů.
09:30 A bojí se vytáhnout ruce z kapes aby zapískal evidentní faul!
08:41 Rozhodčímu je evidentně zima.
07:05 Začíná se hrát nahoru dolu. To se musí všem dvoum divákům líbit.
04:45 První nebezpečná střela domácích skončila na helmě gólmana.
04:05 Na hřišti stále neproběhla žádná zajímavá situace, která by byla hodna mého komentáře.
03:35 A už zase zmizel
03:09 Právě dorazil první divák.
02:14 Zatim žádnej šlágr k vidění není
00:00 Tož pome hoši na ně.. HAGA