• 45 44:56
    2
    Matěj MORAVEC

FBC LETOHRAD Orel Orlice B - ŽSK Třemošnice B 4:1
branky: 2. Michal Vaňous, 10. Jiří Toman, 14. Jiří Moravec, 41. Petr Filip - 15. Tomáš Mládek; rozhodčí: Daniel Jireček - Václav Křepelák; vyloučení: 1:2; využití: 0:0; zásahy brankářů: Roman Doleček 13 - Petr Prokop 18; po třetinách: 3:1, 0:0, 1:0
44:59 Máme zde konec utkání poměr střel 3:9. Loučí se s Vámi celá časomíra. Děkujeme, že jste sledovali dnešní utkání.
44:56 Vyloučen hráč #10 Matěj Moravec družstva FBC LETOHRAD Orel Orlice B na 2 minuty za nedovolené vrážení
44:56 A je zde vyloučení Letohradu.
43:00 Probíhají poslední dvě minuty třetí třetiny. Zároveň tím zdravíme všechny nemocné hráče a hráčky a přejeme brzké uzdravení do následujících zápasů.
40:34 Hráči hostů teď za 5 vteřin zdvojnásobili svůj počet střel za třetí třetinu.Nebylo to těžké na počátku byly jen tři.
40:33 GÓL FBC LETOHRAD Orel Orlice B! 4:1
Branku družstva FBC LETOHRAD Orel Orlice B vstřelil #6 Petr Filip, asistoval #4 Jiří Moravec (4:1)
40:00 Samostatný únik tentokrát pro Třemošnici, ale zasáhl brankář domácích.
37:37 Msto, aby se hrálo před brankou , hráči se snaží protrhnout sít zpoza brány.
36:30 Utkání je ve vysokém tempu, ale bez změny skóre.
35:00 Samostatný únik Letohradu, zastavuje brankář hostů.
34:08 Standardní situace Třemošnice na velkém brankovišti dopadla pro domácí dobře.
33:00 Vidíme první střelu třetí třetiny.
31:30 Přestávka jakoby uspala hráče Třemošnice. Letohrad se snaží dobývat soupeřovu bránu, ale zatím bez úspěchu.
30:01 Minuta se s minutou sešla a jsme zpět.
29:59 Hvizd ukončuje druhou třetinu poměr střel 5:8.
28:30 Míček někdo namočil v ředidle, dnes opravdu nelepí.
25:30 Je s podivem, že některé nahrávky dosáhnou svého původně myšleného cíle.
23:05 Je po přesilové hře, stav se nemění.
22:05 Za první minutu přesilové hry předvedly domácí pouze dvě střely mimo.
21:05 Vyloučen hráč #13 Michal Kasal družstva ŽSK Třemošnice B na 2 minuty za sekání
21:05 Máme zde další vyloučení. Letohrad si zahraje přesilovou hru.
21:00 Tým Třemošnice začíná přebírat otěže zápasu.
20:00 Střely chodí zatím spíše mimo brankovou konstrukci.
16:30 Obránce hostí se po tvrdém zákroku málem doklouzal až do šatny.
16:00 Ouuu domácím zvoní tyč.
15:01 Dnes není čas ztrácet čas. Vítáme Vás u druhé třetiny zápasu.
14:59 První třetina vypadala ze začátku na střely poměrně chudě, ale v závěru se oba týmy prosadily. 6:5.
14:29 GÓL ŽSK Třemošnice B! 3:1
Branku družstva ŽSK Třemošnice B vstřelil #39 Tomáš Mládek bez asistence (3:1)
14:29 Po chybě v obraně domácích hosté trestají.
13:54 GÓL FBC LETOHRAD Orel Orlice B! 3:0
Branku družstva FBC LETOHRAD Orel Orlice B vstřelil #4 Jiří Moravec, asistoval #2 Petr Valenta (3:0)
13:54 Domácí nához se dostal až k útočníkovi Letohradu, ten z otočky zavěsil.
09:02 GÓL FBC LETOHRAD Orel Orlice B! 2:0
Branku družstva FBC LETOHRAD Orel Orlice B vstřelil #13 Jiří Toman, asistoval #14 David Lauterbach (2:0)
09:02 Po standardní situaci poslali domácí přihrávku do předbrankového prostoru, ze kterého již nebylo možno neskórovat.
07:00 Hráčům jejich tvrdá hra zatím prochází.
04:00 Hraje se nahoru dolu, bez velkých šancí.
01:32 Vítáme Vás u dnešního zápasu a hned po využité přesilovce se hlásíme za stavu 1:0 pro domácí
01:18 GÓL FBC LETOHRAD Orel Orlice B! 1:0
Branku družstva FBC LETOHRAD Orel Orlice B vstřelil #9 Michal Vaňous, asistoval #15 David Derka (1:0)
00:54 Vyloučen hráč #25 Jan Červinka družstva ŽSK Třemošnice B na 2 minuty za sekání