0:10
    Michal ROLÍN
    (Kořínek)

FTC Vysoké Mýto - FbC Hradec Králové B 0:10
branky: 1. Matyáš Makovský, 5. Ondřej Kloz, 19. Denis Polák, 23. Filip Jan, 31. Ondřej Kloz, 33. Filip Jan, 41. Michal Skrbek, 42. Filip Jan, 42. Jiří Šimek, 45. Michal Rolín; rozhodčí: Jitka Romančáková - Jan Čečetka; vyloučení: 1:2; využití: 0:0; zásahy brankářů: Tomáš Doležal 29 - Jonáš Moravec 9; po třetinách: 0:2, 0:2, 0:6
44:46 Vykyč vám přeje hezký zbytek září! Nashledanou a pěkný slunný den. Hradec opanoval zápas, Mytu chyběl už jen ručník na střídaččce, kterým by zápas ukončili.
44:02 GÓL FbC Hradec Králové B! 0:10
Branku družstva FbC Hradec Králové B vstřelil #24 Michal Rolín, asistoval #96 Vojtěch Kořínek (0:10)
44:00 Hradec ovládá tento zápas s přehledem.
43:00 Mladičký talent Šťastný u míčku.
41:30 GÓL FbC Hradec Králové B! 0:9
Branku družstva FbC Hradec Králové B vstřelil #9 Jiří Šimek, asistoval #22 Marek Kajzr (0:9)
41:03 GÓL FbC Hradec Králové B! 0:8
Branku družstva FbC Hradec Králové B vstřelil #90 Filip Jan, asistoval #71 David Štaier (0:8)
40:47 GÓL FbC Hradec Králové B! 0:7
Branku družstva FbC Hradec Králové B vstřelil #48 Michal Skrbek, asistoval #55 Ondřej Kloz (0:7)
40:13 Jeroným Žižka je tak trochu jako Milan Hosták s elektronickou tužkou v Buly hokej živě.
37:00 Vyloučen hráč #2 Vojtěch Mikuláš Mann družstva FTC Vysoké Mýto na 2 minuty za sekání
36:00 Fíla Hušku patří v dnešním hracím kole Superligy mezi ty nejlepší trenéry.
35:00 Rolas ala roláda sboural soupeře k topení.
33:23 Trestné střílení družstva FTC Vysoké Mýto neproměnil #77 Jan Novák.
32:40 GÓL FbC Hradec Králové B! 0:6
Branku družstva FbC Hradec Králové B vstřelil #90 Filip Jan, asistoval #64 Vojtěch Hanka (0:6)
31:00 Ondra Kloz měl vice štěstí než rozumu, přesto vsítil gol, tento gol posílá Sáře Sopkový.
30:15 GÓL FbC Hradec Králové B! 0:5
Branku družstva FbC Hradec Králové B vstřelil #55 Ondřej Kloz, asistoval #96 Vojtěch Kořínek (0:5)
29:45 77 Mýta je uražená a odchází si sednout na lavičku.
29:00 Ondra Kloz na střídačce zvedá hlas a diktuje atmosféru na lavičče.
27:07 Onlinem Vás provází Ondřej Vykydal, IG: @ondravykyc Dejte mu follow, díky!
25:13 Kloz - Kořen, tato souhra přinesla vůbec nic.
24:35 Tímto zdravíme i veterána Jana Bureše..
23:00 Adam Vodák jako mistr světa z roku 2008 praví, tento zápas má grády.
22:00 GÓL FbC Hradec Králové B! 0:4
Branku družstva FbC Hradec Králové B vstřelil #90 Filip Jan, asistoval #95 Denis Polák (0:4)
20:30 Kajzr zaflexil před publikem parádní kličkou.
18:30 GÓL FbC Hradec Králové B! 0:3
Branku družstva FbC Hradec Králové B vstřelil #95 Denis Polák bez asistence (0:3)
13:00 Právě ke mně přisednul spolukomentátor Adam Vodák.
09:17 Vyloučen hráč #77 Tomáš Jerge družstva FbC Hradec Králové B na 2 minuty za špatné střídání
06:00 Vyloučen hráč #79 Ondřej Šimerda družstva FbC Hradec Králové B na 2 minuty za vysoká florbalka
04:33 GÓL FbC Hradec Králové B! 0:2
Branku družstva FbC Hradec Králové B vstřelil #55 Ondřej Kloz bez asistence (0:2)
00:15 GÓL FbC Hradec Králové B! 0:1
Branku družstva FbC Hradec Králové B vstřelil #23 Matyáš Makovský, asistoval #96 Vojtěch Kořínek (0:1)