• 45 44:44
    4:7
    (Filip)

FBC TJ Draci Lanškroun - FTC Vysoké Mýto 4:7
branky: 4. Dominik Morávek, 7. Ondřej Pokorný, 12. Matěj Parent, 34. Pavel Kadrnožka - 9. Jan Vlček, 29. Vojtěch Novák, 34. Jan Novák, 39. Jan Novák, 44. Ondřej Hájek, 44. Vojtěch Novák, 45. Vojtěch Novák; rozhodčí: Martin Halousek - František Košňar; vyloučení: 3:3; využití: 1:1; zásahy brankářů: Matěj Maršík 28 - Tomáš Vopršálek 21; po třetinách: 3:1, 0:1, 1:5
44:59 Mýto předvedlo závěr hodný FTC a vítězí.
44:44 GÓL FTC Vysoké Mýto! 4:7
Branku družstva FTC Vysoké Mýto vstřelil #16 Vojtěch Novák, asistoval #3 Radim Filip (4:7)
44:20 Honza Novák v dobré šanci, ale trajektorie střely vedla mimo branku.
43:47 Tyč zvoní i na druhé straně.
43:09 GÓL FTC Vysoké Mýto! 4:6
Branku družstva FTC Vysoké Mýto vstřelil #16 Vojtěch Novák bez asistence (4:6)
43:09 A další, tentokrát Vojta Novák.
43:03 GÓL FTC Vysoké Mýto! 4:5
Branku družstva FTC Vysoké Mýto vstřelil #23 Ondřej Hájek, asistoval #27 Jan Novák (4:5)
43:03 A máme tu gól od Ondry Hájka.
42:24 Blíží se nám konec utkání a s ubývajícím časem atmosféra houstne.
41:40 Zvoní tyč! Hájek dostal přihrávku od Nováka, ale byl až moc přesný.
40:40 Mýto tlačí, ale řada nepřesností je dělí od gólu.
39:10 Zmatený šebetka chtěl Lanškrounu dopřát přesilovku, když však dorazil na trestnou lavici, byl odeslán zpět na hřiště, jelikož se žádného faulu na 2 minuty nedopustil.
38:53 GÓL FTC Vysoké Mýto! 4:4
Branku družstva FTC Vysoké Mýto vstřelil #27 Jan Novák, asistoval #21 Tomáš Vopršálek (4:4)
38:53 Honza Novák z Vysokého Mýta předvedl individuální akci, která končí gólem.
35:54 Máme tu úžasnou atmosféru především díky perfektnímu výkonu Lukáše Matějky u DJ pultu.
35:22 Tomu co teď předvedl Vojta Novák se nedá nic jiného než zatleskat, nýbrž gólem tato individuální akce nekončí.
33:55 GÓL FBC TJ Draci Lanškroun! 4:3
Branku družstva FBC TJ Draci Lanškroun vstřelil #15 Pavel Kadrnožka bez asistence (4:3)
33:55 Střela do levého horního rohu branky a gól.
33:51 Vyloučen hráč #27 Jan Novák družstva FTC Vysoké Mýto na 2 minuty za sekání
33:31 GÓL FTC Vysoké Mýto! 3:3
Branku družstva FTC Vysoké Mýto vstřelil #27 Jan Novák, asistoval #16 Vojtěch Novák (3:3)
33:31 A dočkali jsme se.
33:21 Vyloučen hráč #5 David Chládek družstva FBC TJ Draci Lanškroun na 2 minuty za sekání
33:01 Vojta Novák vybojoval přesilovku pro Mýto, tak doufejme, že se dočkáme trochu tvořivosti.
31:27 Hráč Mýta nahodil míček na branku a obránce Lanškrounu si málem míček sám srazil do brány.
30:20 Vyloučen hráč #16 Vojtěch Novák družstva FTC Vysoké Mýto na 2 minuty za sekání
30:20 Lanškroun si zahraje další přesilovku.
29:00 Mýto mohlo vyrovnat v přečíslaní 2 na 1, ale nabíhající hráč zvolil naprosto špatné naběhnutí a tak donutil spoluhráče k beznadějné střele z úhlu.
28:00 GÓL FTC Vysoké Mýto! 3:2
Branku družstva FTC Vysoké Mýto vstřelil #16 Vojtěch Novák, asistoval #6 Vojtěch Mikuláš Mann (3:2)
28:00 Neskutečná střela od Vojty Nováka končí v brance.
25:00 Hráč Lanškrouna mohl nahrávat před prázdnou branku, ale raději zvolil střelu do rohu.
23:54 Vyloučen hráč #17 Jakub Poláček družstva FTC Vysoké Mýto na 2 minuty za bránění ve hře
23:54 Tuto přesilovku bych nazval festivalem bezradnosti a Lanškroun z toho těží vyloučením hráče Mýta.
22:09 Vyloučen hráč #12 Tomáš Bureš družstva FBC TJ Draci Lanškroun na 2 minuty za nedovolené vrážení
21:22 Mýto sice má tlak, ale hráči nejsou schopni tefit zařízení.
19:23 Konečně se v přesilovce Mýta dočkáváme smysluplné nahrávky na Honzu Nováka, ale jeho střela byla zblokována.
17:34 Vyloučen hráč #16 Dominik Morávek družstva FBC TJ Draci Lanškroun na 2 minuty za nedovolená vzdálenost
16:02 Honza Novák z Mýta natáhl k střele, která končí vysoko nad brankou.
15:00 Pokud Mýto chce něco s výsledkem udělat, musí především zlepšit rozehru a přístup k hráčům v obraně.
14:13 Opět hrubá chyba v obraně Mýta, ale Lanškroun přestřelil.
13:22 Krásná střela hráče Vysokého Mýta Vojty Nováka.
12:26 Vysoké Mýto doplácí na hrubé chyby v obraně, ale Vopršálek střely likviduje.
11:09 GÓL FBC TJ Draci Lanškroun! 3:1
Branku družstva FBC TJ Draci Lanškroun vstřelil #13 Matěj Parent, asistoval #16 Dominik Morávek (3:1)
11:09 Obránce Vysokého Mýta nevyužil možnost ke střele a Lanškroun z protiútoku skóruje.
08:06 GÓL FTC Vysoké Mýto! 2:1
Branku družstva FTC Vysoké Mýto vstřelil #20 Jan Vlček, asistoval #16 Vojtěch Novák (2:1)
08:06 Dokonalou přihrávku od Vojty Nováka zužitkoval velice technickou střelou Honza Vlček.
06:25 GÓL FBC TJ Draci Lanškroun! 2:0
Branku družstva FBC TJ Draci Lanškroun vstřelil #14 Ondřej Pokorný, asistoval #13 Matěj Parent (2:0)
06:25 Lanškroun využil díru v obraně Vysokého Mýta.
05:39 Nečekaná střela Lanškrouna, ale výborný zákrok Vopršálka.
04:59 Relativně slušně zahraná standartka Mýta, ale míček v síti neskončil.
04:54 Vojta Novák právě nastřelil tyč.
03:51 GÓL FBC TJ Draci Lanškroun! 1:0
Branku družstva FBC TJ Draci Lanškroun vstřelil #16 Dominik Morávek, asistoval #11 Vít Šembera (1:0)
03:00 Sledujeme velice dravý florbal na obou stranách.
00:00 Utkání právě začalo.