6:8
    Martin FUŇK
    ()

FTC Vysoké Mýto - FbC Skuteč 6:8
branky: 12. Vojtěch Novák, 17. Jan Trnka, 22. Jan Novák, 26. Ondřej Stoklasa, 30. Jan Vlček, 44. Jan Trnka - 7. Michal Sýkora, 13. Martin Fuňk, 14. Martin Fuňk, 17. Martin Fuňk, 21. Martin Fuňk, 29. Jan Veverka, 43. Martin Fuňk, 45. Martin Fuňk; rozhodčí: Daniel Suchý - Zdeněk Krajčí; vyloučení: 2:1; využití: 0:0; diváků: 5; zásahy brankářů: Tomáš Vopršálek 25 - Dominik Horák 18; po třetinách: 1:3, 4:3, 1:2
44:57 GÓL FbC Skuteč! 6:8
Branku družstva FbC Skuteč vstřelil #8 Martin Fuňk bez asistence (6:8)
43:43 Kontaktní gol VM a koncovka zápasu bude minimálně vyhrocená..neli vražedná ;)
43:42 Timeout FbC Skuteč
43:42 GÓL FTC Vysoké Mýto! 6:7
Branku družstva FTC Vysoké Mýto vstřelil #5 Jan Trnka, asistoval #3 Radim Filip (6:7)
42:46 Martin Fuňk řáádííí..a přibližuje svůj tým k zisku bodů
42:45 GÓL FbC Skuteč! 5:7
Branku družstva FbC Skuteč vstřelil #8 Martin Fuňk, asistoval #15 Adam Vařejčko (5:7)
38:35 golman VM vysekl parádní zákrok a drží naděje svého týmu
31:10 Hráč VM Vojta Novák se prokličkoval celým hřištěm a zastavil ho až golman Skutče
30:01 'válečné porady' během přestávky na obou stranách snad přinesou své ovoce a hra bude pokračovat nadále v rychlém tempu plném soubojů a golů..
29:47 GÓL FTC Vysoké Mýto! 5:6
Branku družstva FTC Vysoké Mýto vstřelil #20 Jan Vlček bez asistence (5:6)
28:16 GÓL FbC Skuteč! 4:6
Branku družstva FbC Skuteč vstřelil #93 Jan Veverka bez asistence (4:6)
26:52 Vyloučen hráč #68 Petr Horych družstva FbC Skuteč na 2 minuty za hra rukou
26:41 Vyloučen hráč #23 Ondřej Hájek družstva FTC Vysoké Mýto na 2 minuty za špatné střídání
25:11 GÓL FTC Vysoké Mýto! 4:5
Branku družstva FTC Vysoké Mýto vstřelil #9 Ondřej Stoklasa, asistoval #27 Jan Novák (4:5)
24:27 druhou část provází značné množství nepřesností na obou stranách..o to více se projevují individuální schopnosti hráčů
21:10 GÓL FTC Vysoké Mýto! 3:5
Branku družstva FTC Vysoké Mýto vstřelil #27 Jan Novák, asistoval #9 Ondřej Stoklasa (3:5)
20:26 Martin Fuňk hraje svůj životní zápas a navyšuje náskok Skutče
20:25 GÓL FbC Skuteč! 2:5
19:32 soubojů na hřišti přibývá...a přitvrzuje se..jen tak dále ;)
16:52 GÓL FTC Vysoké Mýto! 2:4
16:05 Hráč Skutče Martin Fuňk završil hattrick a to i přes rady časomíry..
16:04 GÓL FbC Skuteč! 1:4
15:01 snad tempo hry vydrží i do druhé části...
13:49 GÓL FbC Skuteč! 1:3
Branku družstva FbC Skuteč vstřelil #8 Martin Fuňk, asistoval #68 Petr Horych (1:3)
13:10 tempo hry se zrychluje a šancí přibývá na obou stranách
12:55 GÓL FbC Skuteč! 1:2
11:30 GÓL FTC Vysoké Mýto! 1:1
Branku družstva FTC Vysoké Mýto vstřelil #16 Vojtěch Novák bez asistence (1:1)
10:46 utkání doprovází spousta tělesných soubojů od hráčů obou týmů..výborné zákroky golmanů můžou za to, že padl jen jediný gol
06:43 Vyloučen hráč #12 Lukáš Wich družstva FTC Vysoké Mýto na 2 minuty za bránění ve hře
06:04 GÓL FbC Skuteč! 0:1
Branku družstva FbC Skuteč vstřelil #14 Michal Sýkora, asistoval #36 Miroslav Dvořák (0:1)
00:01 Extrémní rychlost hráčů Skutče při oblékání rozlišováků zvyšuje napětí před zápasem