5:5
    Petr DOLEČEK
    (Kubelka)

FBC LETOHRAD Orel Orlice - FTC Vysoké Mýto 5:5
branky: 1. Matouš Faltus, 15. Maxim Kubelka, 21. Štěpán Appl, 43. Matouš Faltus, 45. Petr Doleček - 12. Kryštof Šebetka, 12. Vojtěch Novák, 22. Jan Novák, 35. Ondřej Stoklasa, 37. Ondřej Stoklasa; rozhodčí: Ondřej Vašátko - Miroslav Vejvoda; vyloučení: 0:2; využití: 0:0; diváků: 54; zásahy brankářů: Daniel Trejtnar 30 - Tomáš Vopršálek 23; po třetinách: 2:2, 1:1, 2:2
44:56 GÓL FBC LETOHRAD Orel Orlice! 5:5
Branku družstva FBC LETOHRAD Orel Orlice vstřelil #8 Petr Doleček, asistoval #9 Maxim Kubelka (5:5)
44:56 Letohrad srovnal po hezké souhře .
44:30 Půl minuty do konce a Mýto drží vedení zuby nehty.
42:02 GÓL FBC LETOHRAD Orel Orlice! 4:5
Branku družstva FBC LETOHRAD Orel Orlice vstřelil #6 Matouš Faltus, asistoval #8 Petr Doleček (4:5)
36:17 Timeout FBC LETOHRAD Orel Orlice
36:17 GÓL FTC Vysoké Mýto! 3:5
Branku družstva FTC Vysoké Mýto vstřelil #9 Ondřej Stoklasa, asistoval #16 Vojtěch Novák (3:5)
36:17 Ondřej Stoklasa znovu doráží a dává Gól.
34:04 GÓL FTC Vysoké Mýto! 3:4
Branku družstva FTC Vysoké Mýto vstřelil #9 Ondřej Stoklasa, asistoval #27 Jan Novák (3:4)
34:04 Jan Novák svojí krásnou nahrávkou před bránu připravil Ondřeji Stoklasovi Gól.
21:12 GÓL FTC Vysoké Mýto! 3:3
Branku družstva FTC Vysoké Mýto vstřelil #27 Jan Novák, asistoval #9 Ondřej Stoklasa (3:3)
21:10 Krásna střela Jana Nováka provlnila síť.
20:10 GÓL FBC LETOHRAD Orel Orlice! 3:2
Branku družstva FBC LETOHRAD Orel Orlice vstřelil #11 Štěpán Appl, asistoval #5 Martin Novák (3:2)
18:10 Vojtěch Novák trefuje spojnici .
16:30 Vysoké Mýto tlačí na bránu soupeře . Zápas je vysoce vyrovnán .
14:24 GÓL FBC LETOHRAD Orel Orlice! 2:2
Branku družstva FBC LETOHRAD Orel Orlice vstřelil #9 Maxim Kubelka, asistoval #7 Štěpán Zamazal (2:2)
11:20 GÓL FTC Vysoké Mýto! 1:2
Branku družstva FTC Vysoké Mýto vstřelil #16 Vojtěch Novák, asistoval #27 Jan Novák (1:2)
11:20 Neuvěřitelné Mýto řádí ve vlastním oslabení.
11:05 GÓL FTC Vysoké Mýto! 1:1
Branku družstva FTC Vysoké Mýto vstřelil #11 Kryštof Šebetka, asistoval #27 Jan Novák (1:1)
10:45 Vyloučen hráč #6 Vojtěch Mikuláš Mann družstva FTC Vysoké Mýto na 2 minuty za sekání
07:30 Vojtěch Novák střílí na bránu z jakékoliv pozice, ale nedaří se mu dát gól.
06:20 Letohrad tlačí, ale Mýto se nechce dát.
04:10 Mýto hraje v plném počtu !!!!!!
02:09 Vyloučen hráč #6 Vojtěch Mikuláš Mann družstva FTC Vysoké Mýto na 2 minuty za blokování florbalky
00:11 GÓL FBC LETOHRAD Orel Orlice! 1:0