• 44 43:25
    2
    Martin Kristián FELCMAN

Orel Přelouč - FBC Dobruška 2:6
branky: 7. Viktor Čapek, 24. Viktor Čapek - 19. Vojtěch Tobiška, 23. Vít Holeček, 25. Petr Sedláček, 27. Josef Šmída, 37. Richard Benjamín Chaloupka, 40. Petr Sedláček; rozhodčí: Tomáš Knejp - Tomáš Jelínek; vyloučení: 2:1; využití: 0:2; zásahy brankářů: Pavel Matoušek 29 - Luboš Šustr 11; po třetinách: 1:0, 1:4, 0:2
44:30 Domácí se snaží tlačit na a soupeřovu bránu, avšak do útoku jdou hosté.
43:25 Vyloučen hráč #8 Martin Kristián Felcman družstva FBC Dobruška na 2 minuty za sekání
43:15 Hráči obou týmu nám momentálně předvádí spíše kopanou, než florbal.
39:12 GÓL FBC Dobruška! 2:6
Branku družstva FBC Dobruška vstřelil #88 Petr Sedláček, asistoval #8 Martin Kristián Felcman (2:6)
38:23 Brankář hostů se dnes netváří vůbec sebejistě.
36:41 GÓL FBC Dobruška! 2:5
Branku družstva FBC Dobruška vstřelil #69 Richard Benjamín Chaloupka, asistoval #88 Petr Sedláček (2:5)
36:41 Richard Benjamín Chaloupka proměňuje svůj samostatný únik, na který ho vyslal Petr Sedláček.
33:35 Hráč hostů se ocitl osamocený před bránou, ale netrefil míček podle svých představ a míčku se zmocnili domácí.
31:20 Dobruška vstřelila gól, který posléze nebyl uznán, jelikož Dobrušští rozehráli před odpískáním pokynu ke hře.
31:20 Hosté trefují stále dokola masku golmana.
29:59 Druhá třetina nám nabídla daleko lepší podívanou. Hosté zaslouženě vedou nad domácími 4:2.
27:55 Hráči Přelouče běželi sami na brankaře Dobrušky, který se blýskl dokonalým zákrokem a nedovolik tak soupeři skórovat.
26:22 Hosté využili přesilovku a přidávají další krásné akce, které jim nesou zasloužené góly.
26:05 GÓL FBC Dobruška! 2:4
Branku družstva FBC Dobruška vstřelil #68 Josef Šmída, asistoval #83 Miloš Pochobradský (2:4)
24:42 GÓL FBC Dobruška! 2:3
Branku družstva FBC Dobruška vstřelil #88 Petr Sedláček, asistoval #83 Miloš Pochobradský (2:3)
23:03 GÓL Orel Přelouč! 2:2
Branku družstva Orel Přelouč vstřelil #41 Viktor Čapek, asistoval #48 Tadeáš Juračka (2:2)
23:03 Dobruška získala míček v útočné polovině, ale Přelouč si míček vybojovala a skórovala v oslabení.
22:43 Vyloučen hráč #46 David Souček družstva Orel Přelouč na 2 minuty za hrubost
22:23 GÓL FBC Dobruška! 1:2
Branku družstva FBC Dobruška vstřelil #10 Vít Holeček, asistoval #83 Miloš Pochobradský (1:2)
20:41 Vyloučen hráč #46 David Souček družstva Orel Přelouč na 2 minuty za sekání
20:41 Dobruška rozehrává přesilovou hru, avšak u míčku jsou domácí, kterým se podařilo podržet čas.
18:38 GÓL FBC Dobruška! 1:1
Branku družstva FBC Dobruška vstřelil #21 Vojtěch Tobiška, asistoval #69 Richard Benjamín Chaloupka (1:1)
18:38 Dobruška vyrovnává , využili přečíslení 3 na 2.
16:00 První třetinu ovládla Dobruška na střely v poměru 12:3, bohužel pro ni stále vedou domácí.
15:38 Dobrušské střely jsou nebezpečné, avšak brankař Přelouče je likviduje.
14:32 Dobruška se dostala do obrovské šance, bohužel brankař Přelouče vytáhl nádherný zákrok.
10:21 Střely na bránu obou týmů jsou přinejmenším bezzubé.
06:55 GÓL Orel Přelouč! 1:0
Branku družstva Orel Přelouč vstřelil #41 Viktor Čapek z trestného střílení (1:0)
06:55 Hráč Přelouče proměnil krásný nájezd.
04:53 Dobruška trefuje tyč.
03:21 Přelouč se težko dostává ze svého obraného pásma, Dobruška je nepouští k žádné velké akci.
00:28 Dobruška je aktivnější na míčku a hned si vytvořila první šanci.