44
  • 44 43:28
    15:3

DDM Holice - Orel Přelouč 15:3
branky: 4. Adam Kovařík, 6. Adam Kovařík, 11. Miroslav Šmidberský, 14. Adam Starý, 15. Matyáš Viktora, 18. Jakub Tlučhoř, 19. Adam Kovařík, 25. Adam Kovařík, 27. Adam Kovařík, 34. Adam Kovařík, 37. Adam Kovařík, 40. Adam Kovařík, 40. Adam Kovařík, 42. Vojtěch Schejbal, 44. Adam Kovařík - 13. Viktor Čapek, 27. David Souček, 29. Viktor Čapek; rozhodčí: Tomáš Knejp - Tomáš Jelínek; vyloučení: 1:2; využití: 1:1; diváků: 15; zásahy brankářů: Jakub Sušil 4 - Pavel Matoušek 22; po třetinách: 5:1, 4:2, 6:0
44:59 Loučí se s vámi komentátor Tomíno EL Tučkos, přejeme všem divákům sportovního dne hezkou podívanou.
44:00 Poslední minuta dnešního utkání. Hráči domácích hrají v pohodě a už se vidí u zasloužené pizzy a u jedení donutů cestou domů.
43:28 GÓL DDM Holice! 15:3
Branku družstva DDM Holice vstřelil #69 Adam Kovařík, asistoval #68 Miroslav Šmidberský (15:3)
43:00 Právě probíhají poslední 2 minuty dnešního utkání.
41:15 Hráči domácích se snaží ze všech sil vstřelit další branky. Zřejmě se už vidí na pizze a donutech, které jim trenéři slíbí a stále o nich mluví.
41:05 GÓL DDM Holice! 14:3
Branku družstva DDM Holice vstřelil #61 Vojtěch Schejbal, asistoval #73 Jakub Machatý (14:3)
39:31 GÓL DDM Holice! 13:3
Branku družstva DDM Holice vstřelil #69 Adam Kovařík, asistoval #70 Matyáš Viktora (13:3)
39:22 GÓL DDM Holice! 12:3
38:30 Tento zápis by měl být povinná četba k maturitě.
36:22 GÓL DDM Holice! 11:3
Branku družstva DDM Holice vstřelil #69 Adam Kovařík bez asistence (11:3)
35:17 Vyloučen hráč #36 Sára Vopelková družstva Orel Přelouč na 2 minuty za sekání
33:18 GÓL DDM Holice! 10:3
Branku družstva DDM Holice vstřelil #69 Adam Kovařík bez asistence (10:3)
32:00 Útočníci hostů asi hrají na schovávanou, jelikož jejich obránci si stěžují. že je nevidí a nikdo nikde není.
29:17 Kdyby se ve florbale hrálo na offsidy, tak by se pískalo. Jeden z hráčů domácích zůstal osamocený daleko za obranou hostů, ale z akce byla jen střela daleko od brány.
28:19 GÓL Orel Přelouč! 9:3
Branku družstva Orel Přelouč vstřelil #41 Viktor Čapek, asistoval #46 David Souček (9:3)
28:19 Hráči hostů rozhodili obránce domácích a střílí gól do prázdně brány.
26:52 GÓL Orel Přelouč! 9:2
Branku družstva Orel Přelouč vstřelil #46 David Souček, asistoval #48 Tadeáš Juračka (9:2)
26:42 GÓL DDM Holice! 9:1
Branku družstva DDM Holice vstřelil #69 Adam Kovařík, asistoval #60 Michael Novák (9:1)
26:31 Vyloučen hráč #70 Matyáš Viktora družstva DDM Holice na 2 minuty za hra rukou
24:57 GÓL DDM Holice! 8:1
23:29 Hráči hostí obíhali bránu domácích ze všech směrů, ale k ničemu se nedostali. Mezitím nám brankař domácích předvedl ukázkový break dance v malém brankovišti.
22:06 Zdravíme trenéry domácího týmu, těší nás, že jste do zápasu stejně tak zaujatí, jako my.
21:32 Timeout Orel Přelouč
19:02 Hráč domácích s číslem 70 byl trefen do intiních partií, za mohtného řevu po celé hale se rozeběhl a šel se schladit.
18:43 Nešťastný moment je k vidění v hale, jeden z hráčů domácích je odvezen do nemocnice s přetrženými vazy.
18:33 GÓL DDM Holice! 7:1
Branku družstva DDM Holice vstřelil #69 Adam Kovařík bez asistence (7:1)
18:33 Z dnešního zápasu se pomalu stává exhibice.
18:05 Míček se vysmál hráči domácích do obličeje, tak ho hráč domácích pro jistotu rozšlápl.
17:27 GÓL DDM Holice! 6:1
Branku družstva DDM Holice vstřelil #64 Jakub Tlučhoř, asistoval #61 Vojtěch Schejbal (6:1)
17:10 Hráč domacích se rozeběhl z vlastní poloviny a doběhl s míčkem do soupeřova rohu, poslal na párek 2 hráče hostů, vystřelil, ale nic víc z toho nebylo.
14:59 Zápas se nám pořádně okořenil, fanoušci donesli na stolek pizzu, takže je celý realizační tým nadšený.
14:20 GÓL DDM Holice! 5:1
Branku družstva DDM Holice vstřelil #70 Matyáš Viktora, asistoval #61 Vojtěch Schejbal (5:1)
13:34 GÓL DDM Holice! 4:1
Branku družstva DDM Holice vstřelil #72 Adam Starý, asistoval #68 Miroslav Šmidberský (4:1)
12:15 GÓL Orel Přelouč! 3:1
Branku družstva Orel Přelouč vstřelil #41 Viktor Čapek, asistoval #31 Maxmilián Čapek (3:1)
10:20 Celou halou se ozvalo hlasité krknutí hráčů hostů , který to posléze okomentoval 'to je ta klobása'
10:18 GÓL DDM Holice! 3:0
Branku družstva DDM Holice vstřelil #68 Miroslav Šmidberský, asistoval #72 Adam Starý (3:0)
07:39 Přesilová hra domácích přípomínala spíše šachy než florball.
06:24 Hráč domácích s číslem 70 střelil ukázkový homerun.
06:00 Dnešním zápasem vás provází Tomíno El Tuček a Danda Hroch.
05:22 Hráč domácích s č.69 se stal obětí hostů, kteří ho osekali tak, že je z něj sekaná.
05:00 GÓL DDM Holice! 2:0
Branku družstva DDM Holice vstřelil #69 Adam Kovařík, asistoval #72 Adam Starý (2:0)
04:34 Hráč domácích totálně zazdil šanci , když šel sám na bránu.
03:20 GÓL DDM Holice! 1:0
Branku družstva DDM Holice vstřelil #69 Adam Kovařík, asistoval #71 Ondřej Shejbal (1:0)
02:44 Vyloučen hráč #18 Jaroslav Hlad družstva Orel Přelouč na 2 minuty za hra na zemi