0:12
    Matěj LABÍK
    (Linhart)

Florbal Primátor Náchod B - Orel Rtyně v Podkrkonoší 0:12
branky: 11. Vojtěch Rusin, 17. Matěj Labík, 19. Daniel Semerák, 19. Adam Vejrek, 23. Vojtěch Rusin, 24. Vojtěch Rusin, 35. Adam Vejrek, 39. Jakub Turek, 40. Jakub Škoda, 42. Jakub Škoda, 42. Jakub Turek, 43. Matěj Labík; rozhodčí: Jitka Romančáková - Lucie Krýslová; vyloučení: 0:2; využití: 0:0; zásahy brankářů: Mariana Fröhlichová 2 - Matěj Kopecký 10; po třetinách: 0:1, 0:5, 0:6
42:32 GÓL Orel Rtyně v Podkrkonoší! 0:12
Branku družstva Orel Rtyně v Podkrkonoší vstřelil #15 Matěj Labík, asistoval #78 Petr Linhart (0:12)
41:36 GÓL Orel Rtyně v Podkrkonoší! 0:11
Branku družstva Orel Rtyně v Podkrkonoší vstřelil #77 Jakub Turek, asistoval #35 Vojtěch Rusin (0:11)
41:27 GÓL Orel Rtyně v Podkrkonoší! 0:10
Branku družstva Orel Rtyně v Podkrkonoší vstřelil #71 Jakub Škoda, asistoval #35 Vojtěch Rusin (0:10)
39:27 GÓL Orel Rtyně v Podkrkonoší! 0:9
Branku družstva Orel Rtyně v Podkrkonoší vstřelil #71 Jakub Škoda bez asistence (0:9)
38:55 GÓL Orel Rtyně v Podkrkonoší! 0:8
Branku družstva Orel Rtyně v Podkrkonoší vstřelil #77 Jakub Turek, asistoval #78 Petr Linhart (0:8)
36:45 Obrázek hry odpovídá skóre. Náchod je pod tlakem rtyňských orlů.
34:18 GÓL Orel Rtyně v Podkrkonoší! 0:7
Branku družstva Orel Rtyně v Podkrkonoší vstřelil #14 Adam Vejrek, asistoval #77 Jakub Turek (0:7)
23:00 Timeout Florbal Primátor Náchod B
23:00 GÓL Orel Rtyně v Podkrkonoší! 0:6
Branku družstva Orel Rtyně v Podkrkonoší vstřelil #35 Vojtěch Rusin bez asistence (0:6)
22:15 GÓL Orel Rtyně v Podkrkonoší! 0:5
21:54 Vyloučen hráč #15 Matěj Labík družstva Orel Rtyně v Podkrkonoší na 2 minuty za sekání
18:43 GÓL Orel Rtyně v Podkrkonoší! 0:4
Branku družstva Orel Rtyně v Podkrkonoší vstřelil #14 Adam Vejrek, asistoval #35 Vojtěch Rusin (0:4)
18:09 GÓL Orel Rtyně v Podkrkonoší! 0:3
Branku družstva Orel Rtyně v Podkrkonoší vstřelil #13 Daniel Semerák, asistoval #15 Matěj Labík (0:3)
16:41 GÓL Orel Rtyně v Podkrkonoší! 0:2
Branku družstva Orel Rtyně v Podkrkonoší vstřelil #15 Matěj Labík, asistoval #11 Tomáš Nývlt (0:2)
10:22 GÓL Orel Rtyně v Podkrkonoší! 0:1
Branku družstva Orel Rtyně v Podkrkonoší vstřelil #35 Vojtěch Rusin, asistoval #14 Adam Vejrek (0:1)
10:22 Rusin se po přesném pasu uvolnil a zavěšuje přesně do levého horního rohu.
08:00 Linhart po sprintu z levé strany hřiště trefuje tyč.
07:45 Náchod je pod soustavným tlakem.
03:01 Vyloučen hráč #78 Petr Linhart družstva Orel Rtyně v Podkrkonoší na 2 minuty za hra na zemi