(Filipi)
  • 44 43:51
    Hořice

Klub SPV Pardubice - FBK Bulldogs Hořice 6:7
branky: 9. Jan Košťál, 17. Jan Košťál, 18. Tomáš Novotný, 22. Vojtěch Vašek, 43. Marek Kasal, 44. Matěj Kourek - 1. Jaroslav Tuček, 4. Petr Kryl, 10. Petr Kryl, 13. Jan Pech, 18. Sabina Hohberg, 30. Petr Kryl, 35. Ondřej Rathouský; rozhodčí: Jakub Březovský - Jan Buhr; vyloučení: 0:1; využití: 0:0; zásahy brankářů: David Nedoma 24 - Lukáš Svoboda 27; po třetinách: 1:4, 3:2, 2:1
44:49 Komentář trenéra domácích: 'Skoro jsme je porazili.',
44:49 Komentář trenéra hostů: 'Pěkný zápas', miní stroze.
44:40 Poslední vteřiny zápasu. Jak toto dopadne?
43:52 Hořice si musí 'odfrknout' a berou si oddechový čas. Nedivím se.
43:51 Timeout FBK Bulldogs Hořice
43:51 GÓL Klub SPV Pardubice! 6:7
Branku družstva Klub SPV Pardubice vstřelil #23 Matěj Kourek, asistoval #30 Radek Filipi (6:7)
43:51 A je tu kontaktní gól. Kourek dramatizuje zápas!
42:24 GÓL Klub SPV Pardubice! 5:7
Branku družstva Klub SPV Pardubice vstřelil #25 Marek Kasal, asistoval #17 Pavel Kovář (5:7)
42:24 Hohohoo Marek Kasal vyslal dělovku, která končí pod břevnem!
41:57 Pokud chce SPV utkání otočit, je nejvyšší čas! Zbývá nám posledních pár minut.
39:08 Podle očekávání Pardubice přesilovou hru nevyužily.
38:00 Chtělo by, aby hráči Pardubic potrénovali přesilovou hru. Jejich hra rozhodně nejeví známky života.
37:08 Timeout Klub SPV Pardubice
37:08 Vyloučen hráč #88 Lukáš Frýda družstva FBK Bulldogs Hořice na 2 minuty za nesportovní chování
37:08 Lukáš Frýda poslal na párek hned 4 hráče z Pardubic a jeho průnik neskončil gól. Jeho trestuhodné reakce si bohužel pro něj všimli rozhodčí a dostává 2 minuty za nesprtovní chování.
35:55 Tempo hry je klidnější. Toto však neplatí pro trenéra SPV Romana Kábeleho, který peskuje své hráče za zbytečné chyby.
34:09 GÓL FBK Bulldogs Hořice! 4:7
Branku družstva FBK Bulldogs Hořice vstřelil #2 Ondřej Rathouský bez asistence (4:7)
34:09 A je tu gól. Zmatenou obranu Pardubic překonává Ondra Rathouský.
32:20 Čistokrevný střelec Tomáš Novotný se snaží procpat balonek za záda golmana Hořic. Zlepšit techniku a půjde to.
30:01 Hra je vyrovnaná, nasledujících 15 minut se máme na co těšit. Upřímě jsem zvědavý jak toto utkání dopadne.
29:59 Stav střel na branku je po 2 třetinách je 21:25. A to není nízké číslo.
29:43 GÓL FBK Bulldogs Hořice! 4:6
Branku družstva FBK Bulldogs Hořice vstřelil #6 Petr Kryl, asistoval #7 Jan Pech (4:6)
29:43 A Kryl dává další góóól. A jeho radost taková jako kdyby vyhrál Stanley Cup.
26:00 Toto velmi napínavé utkání sleduje rovných 10 diváků.
22:20 Další skvostný zákrok brankáře, tentokrát domácích Pardubic. Je zde vidět kvalitní práce trenéra brankářů Luboše Drahozala.
21:42 GÓL Klub SPV Pardubice! 4:5
Branku družstva Klub SPV Pardubice vstřelil #31 Vojtěch Vašek, asistoval #25 Marek Kasal (4:5)
21:42 2 střely brankář Hořic fenomenálnímy zákroky chytá, na 3. však již nedosáhl.
21:00 Kluci a dívky z Hořic jsou dalo by se říci zakřiknutí, ztrácejí balonky a dávajií tak příležitost Pardubicím, kteří tlačí co to jde.
17:57 GÓL Klub SPV Pardubice! 3:5
Branku družstva Klub SPV Pardubice vstřelil #10 Tomáš Novotný, asistoval #20 Jindřich Špás (3:5)
17:57 Tom Novotný našel skulinku ve zdi a backhandem skóruje. No to je podívaná prátelé!
17:30 GÓL FBK Bulldogs Hořice! 2:5
Branku družstva FBK Bulldogs Hořice vstřelil #23 Sabina Hohberg, asistoval #6 Petr Kryl (2:5)
17:30 Mít v týmu dívky skýtá značné výhody, někteří hráči Pardubic jako by jí nechtěli ublížit, a tak talentovaná Sabina Hohberg dává gól.
16:46 GÓL Klub SPV Pardubice! 2:4
Branku družstva Klub SPV Pardubice vstřelil #24 Jan Košťál, asistoval #20 Jindřich Špás (2:4)
16:46 A další střela! Ta už končí v sítí hostí. Honza Košťál doslova zametl balonek do brány!
16:20 Vidíme párek hezkých střel domácích.
15:01 Uvidíme zda si hráči z Pardubic něco odnesli od motivační řeči trenéra.
14:20 Ondra Rathousky (Hořice) uniká sám na bránu avšak neproměňuje. Brankář neskutečným zákrokem střelu kryje.
13:00 Hra trochu připomíná lakros, přihrávky po zemi zřejmě hráčům nevyhovují.
12:02 GÓL FBK Bulldogs Hořice! 1:4
Branku družstva FBK Bulldogs Hořice vstřelil #7 Jan Pech, asistoval #6 Petr Kryl (1:4)
12:02 Další povedená střela končí v síti domácích. Brankář neměl šanci.
11:00 Trenér Pardubic už ztrácí hlas. Není se čemu divit. SPV jakoby přestalo hrát.
09:30 GÓL FBK Bulldogs Hořice! 1:3
Branku družstva FBK Bulldogs Hořice vstřelil #6 Petr Kryl, asistoval #23 Sabina Hohberg (1:3)
09:30 Petr Kryl pěknou střelou vymetá pavučiny v síti.
08:56 GÓL Klub SPV Pardubice! 1:2
Branku družstva Klub SPV Pardubice vstřelil #24 Jan Košťál, asistoval #30 Radek Filipi (1:2)
08:56 Tlak Pardubic se vyplatil. Jan Košťál zvaný Koště dává gól.
07:45 Zvoní tyč! SPV téměř snížilo stav.
06:20 Ouuuu, střela domácích málem skončila v síti. Brankář však hezkým zákrokem chytá!
05:00 Trenér SPV žene svoje koně kupředu. Tempo zápasu je tak velmi vysoké.
03:52 GÓL FBK Bulldogs Hořice! 0:2
Branku družstva FBK Bulldogs Hořice vstřelil #6 Petr Kryl, asistoval #88 Lukáš Frýda (0:2)
02:50 Tom Novotný odčinil špatný obraný zákrok a vypouští pumelici na branku.
01:40 Obraná chyba Novotného málem skončila gólem.
00:32 GÓL FBK Bulldogs Hořice! 0:1
Branku družstva FBK Bulldogs Hořice vstřelil #5 Jaroslav Tuček bez asistence (0:1)
00:32 Zahajovací střela hostů končí bohužel pro Pardubice gólem. To tedy není dobrý začátek.