4:4
    Daniel KŘÍŽ
    (Špaček)

DDM Holice - Florbal Primátor Náchod B 5:4
branky: 6. Adam Kovařík, 13. Adam Kovařík, 25. Matyáš Viktora, 36. Ondřej Machatý, 45. Vojtěch Schejbal - 12. Antonín Staněk, 28. Patrik Winter, 44. Patrik Winter, 45. Daniel Kříž; rozhodčí: Lucie Adamová - Ondřej Vašátko; vyloučení: 3 + Adam Kovařík TT + 5:1; využití: 0:1; diváků: 34; zásahy brankářů: Jakub Sušil 19 - Mariana Fröhlichová 12, Šimon Sedláček 8; po třetinách: 2:1, 1:1, 2:2
44:59 Vyloučen hráč #69 Adam Kovařík družstva DDM Holice na 5 minuty za hrubost
44:59 Vyloučen hráč #69 Adam Kovařík družstva DDM Holice do konce utkání - technický trest
44:55 GÓL DDM Holice! 5:4
Branku družstva DDM Holice vstřelil #61 Vojtěch Schejbal, asistoval #69 Adam Kovařík (5:4)
44:21 GÓL Florbal Primátor Náchod B! 4:4
Branku družstva Florbal Primátor Náchod B vstřelil #12 Daniel Kříž, asistoval #13 David Špaček (4:4)
44:19 Vyloučen hráč #64 Jakub Tlučhoř družstva DDM Holice na 2 minuty za sekání
43:53 Timeout DDM Holice
43:53 GÓL Florbal Primátor Náchod B! 4:3
Branku družstva Florbal Primátor Náchod B vstřelil #70 Patrik Winter, asistoval #12 Daniel Kříž (4:3)
42:29 Timeout Florbal Primátor Náchod B
35:58 GÓL DDM Holice! 4:2
Branku družstva DDM Holice vstřelil #57 Ondřej Machatý, asistoval #61 Vojtěch Schejbal (4:2)
31:41 Vyloučen hráč #63 Adam Starý družstva DDM Holice na 2 minuty za sekání
30:00 Střídání brankáře. Nový brankář #43 Šimon Sedláček družstva Florbal Primátor Náchod B
27:38 GÓL Florbal Primátor Náchod B! 3:2
26:32 Vyloučen hráč #18 Antonín Vančák družstva Florbal Primátor Náchod B na 2 minuty za hrubost
26:32 Vyloučen hráč #64 Jakub Tlučhoř družstva DDM Holice na 2 minuty za nesportovní chování
24:42 GÓL DDM Holice! 3:1
Branku družstva DDM Holice vstřelil #70 Matyáš Viktora, asistoval #69 Adam Kovařík (3:1)
12:13 GÓL DDM Holice! 2:1
Branku družstva DDM Holice vstřelil #69 Adam Kovařík, asistoval #68 Miroslav Šmidberský (2:1)
11:32 GÓL Florbal Primátor Náchod B! 1:1
Branku družstva Florbal Primátor Náchod B vstřelil #10 Antonín Staněk, asistoval #75 Pavel Misinský (1:1)
05:58 GÓL DDM Holice! 1:0
Branku družstva DDM Holice vstřelil #69 Adam Kovařík, asistoval #60 Michael Novák (1:0)