2
    Kateřina KLIMEŠOVÁ
3

TJ Sokol Jaroměř - FbK Orlicko-Třebovsko 5:2
branky: 5. Pavla Mikulková, 10. Zuzana Bednářová, 22. Kristýna Jiráčková, 22. Zuzana Bednářová, 24. Zuzana Bednářová - 8. Lucie Kubištová, 16. Dita Špatenková; rozhodčí: Nguyen Duc Trung - Gabriela Žáčková; vyloučení: 1:1; využití: 1:0; diváků: 21; zásahy brankářů: Patricie Šedivá 7 - Veronika Šmajzrová 14; po třetinách: 2:1, 3:1, 0:0
44:59 Střely ve 3. třetině Jaroměř 4 a Orlicko 1
29:59 Střely ve 2. třetině Jaroměř 4 Orlicko 10
25:26 Vyloučen hráč #7 Kateřina Klimešová družstva TJ Sokol Jaroměř na 2 minuty za špatné střídání
23:59 GÓL TJ Sokol Jaroměř! 5:2
Branku družstva TJ Sokol Jaroměř vstřelil #5 Zuzana Bednářová bez asistence (5:2)
21:54 GÓL TJ Sokol Jaroměř! 4:2
Branku družstva TJ Sokol Jaroměř vstřelil #5 Zuzana Bednářová, asistoval #8 Kristýna Šanderová (4:2)
21:22 Týna Jiráčková proběhla celé hřiště a střelou do šibenice pouští Jaroměř do vedení
21:21 GÓL TJ Sokol Jaroměř! 3:2
Branku družstva TJ Sokol Jaroměř vstřelil #86 Kristýna Jiráčková bez asistence (3:2)
21:20 Poslední sobotní utkání sleduje 21 diváků
15:34 GÓL FbK Orlicko-Třebovsko! 2:2
Branku družstva FbK Orlicko-Třebovsko vstřelil #27 Dita Špatenková, asistoval #5 Lucie Fárníková (2:2)
14:59 Střely v 1. třetině Jaroměř 5 a Orlicko 4
09:19 GÓL TJ Sokol Jaroměř! 2:1
Branku družstva TJ Sokol Jaroměř vstřelil #5 Zuzana Bednářová, asistoval #16 Veronika Bláhová (2:1)
07:36 Vyloučen hráč #6 Lucie Kubištová družstva FbK Orlicko-Třebovsko na 2 minuty za zvedání florbalky
07:11 GÓL FbK Orlicko-Třebovsko! 1:1
Branku družstva FbK Orlicko-Třebovsko vstřelil #6 Lucie Kubištová, asistoval #50 Eliška Jiroušková (1:1)
04:19 GÓL TJ Sokol Jaroměř! 1:0
Branku družstva TJ Sokol Jaroměř vstřelil #19 Pavla Mikulková bez asistence (1:0)