2:5
    Tereza ČERNOHOUSOVÁ
    (Macháčková)

IBK Hradec Králové B - FbC Sokol Předměřice n/L 2:5
branky: 5. Lenka Karalová, 45. Tereza Černohousová - 11. Kristýna Jiřičná, 11. Eva Chocholoušová, 19. Eva Chocholoušová, 42. Eva Chocholoušová, 42. Natálie Novotná; rozhodčí: Daniel Suchý - Pavel Houserek; vyloučení: 0:3; využití: 0:0; zásahy brankářů: Nikola Plachetková 16 - Lucie Pešková 10; po třetinách: 1:2, 0:1, 1:2
44:34 A máme tu konec. Děkujeme soupeřům za hru a fanouškům za fandění.
44:08 GÓL IBK Hradec Králové B! 2:5
Branku družstva IBK Hradec Králové B vstřelil #64 Tereza Černohousová, asistoval #21 Pavla Macháčková (2:5)
43:03 A máme tu další oslabení. Chocholoušová se rozčiluje, u pořadatelského stolu se nedivíme, já už bych byla vyloučena do konce utkání.
42:53 Vyloučen hráč #6 Eva Chocholoušová družstva FbC Sokol Předměřice n/L na 2 minuty za nesportovní chování
41:44 GÓL FbC Sokol Předměřice n/L! 1:5
Branku družstva FbC Sokol Předměřice n/L vstřelil #8 Natálie Novotná, asistoval #6 Eva Chocholoušová (1:5)
41:44 Nestíháme psát online, hra se rozjela. Předměřice tlačí, nechtějí výhru jenom 5:1. Jdou výš.
41:12 GÓL FbC Sokol Předměřice n/L! 1:4
Branku družstva FbC Sokol Předměřice n/L vstřelil #6 Eva Chocholoušová, asistoval #34 Kristýna Jiřičná (1:4)
40:08 Hvězdou zápasu je Pešková, dneska chytá neuvěřitelně.
39:00 Hra se přelévá z jedné strany na druhou. Hradec tlačí ale Pešková se nedá.
37:37 Timeout IBK Hradec Králové B
37:22 Černohousová trefuje branku, pro Předměřice super, že fotbalovou.
34:40 a máme tu další oslabení, holky hrají výborně. Tohle jim opravdu jde. Jedna si odfrkne a ještě hrají výborný florbal.
33:29 Vyloučen hráč #6 Eva Chocholoušová družstva FbC Sokol Předměřice n/L na 2 minuty za sekání
32:42 Rozehrávka Hradce ...
32:24 uf, bylo to fotbalové branky ...
30:20 Je tu třetí část, Chocholoušová to tam mydlí hlava nehlava.
29:55 Zichová bere další bodíky, tentokrát trefila golmanku do hrudi.
29:05 Novotná promáchla další gólovku, hokjeku musíš mít na zemi holka
26:47 Předměřice se rozehrávají a na Hradec tlačí. Musíme u pořadatelského stolku říci, že být na hřišti bychom nechtěly. Je to 'sekaná' jak se patří.
24:14 Další zákrok Peškové. Fanoušky to nabudilo, opět o nich víme, že tady jsou.
23:56 Zichová sama před brankou, balonek neukočírovala.
22:35 Tedka Chocholoušová bežela sama na branku, soupeřka ji vzala ze zadu, bohužel to prý bylo čistý. Na pořadatelském stolku se rozezněl nechvalný protest.
20:30 Máme tu oslabení, všichni v hale ale vědí, že sokolky hrají líp v oslaben než v plným počtu. Taky to zrovna ukazují. 3/4 oslabení drží balonek Předměřice. Tak a je tu změna, Sokolky držely balonek přesných 1 minutu a 50 vteřin.
19:59 Vyloučen hráč #8 Natálie Novotná družstva FbC Sokol Předměřice n/L na 2 minuty za hra rukou
19:00 Nejlepší hráčka ligy ukazuje své kvality. 4,43 bodů na zápas.
18:40 GÓL FbC Sokol Předměřice n/L! 1:3
Branku družstva FbC Sokol Předměřice n/L vstřelil #6 Eva Chocholoušová bez asistence (1:3)
18:40 A další gól, Chocholoušová střílí další po zemi k tyči.
17:33 Nejvíce bodů zatím ale nasbírala Chocholoušová, která ji trefuje většinou nohy a ruce.
17:00 Zichová si prověřuje golmanku, střílí do helmy. To je za pět bodů!
16:00 A máme tu další část. Hradec tlačí na Předměřice, holky ale se nedají. Nahrávky většinou končí u soupeřů.
14:05 Dnešní zápas navštívili čtyři aktivní fanoušci a sedm neaktivních. Tímto je zdravíme a doufáme, že jim hlasivky neodejdou po prvním zápase.
11:15 PS: Antalová mladší dneska pomáhá domácím při pořádání, tím to ji přejeme mnoho úspěchů v Tatranu,
10:39 GÓL FbC Sokol Předměřice n/L! 1:2
Branku družstva FbC Sokol Předměřice n/L vstřelil #6 Eva Chocholoušová, asistoval #69 Lenka Antalová (1:2)
10:39 Neuběhla ani minuta a máme tam další gól. Chocholoušová střílí skákavý balonek a ten se doplížil až za brankovou čáru, nahrávala slečna Antalová starší.
10:18 GÓL FbC Sokol Předměřice n/L! 1:1
Branku družstva FbC Sokol Předměřice n/L vstřelil #34 Kristýna Jiřičná, asistoval #6 Eva Chocholoušová (1:1)
10:18 Jiřičná válí! První střela na branku a je to tam!!! Gratulujeme k dalšímu gólu, večer máš povoleno si dát další vínko
09:18 Pešková si tyčku pohlídala, krásný zákrok.
07:40 CHocholoušová + Zichová, zkusily soupeřovu golmanku, zatím bez výsledně.
06:27 Předměřice zatím běhají na hřišti jako zmatené včelky. Uvidíme jak to půjde dále. Asi by to chtělo jedno točený, na srovnání mušky.
05:11 Snad to domácí tým probudí k aktivnější a hlavně florbalovější hře.
04:35 GÓL IBK Hradec Králové B! 1:0
Branku družstva IBK Hradec Králové B vstřelil #15 Lenka Karalová bez asistence (1:0)
04:35 A máme tu gól. Bohužel do Předměřické branky.
04:07 První střela na domácí Peškovou, chytla nechytatelné. A máme tu další náběh Hradce, na Peškovou si nepřijdou.
03:04 Novotná N., z domácího týmu, sama před brankou. Balonek dostala skákavý, šmejd jeden.
02:00 Rozehrávka Předměřic se nevyvedla a je tu protiútok.
00:29 A máme tu první střelu domácích, škoda byla vedle,
00:00 Zdravím příznivce florbalu, vítám Vás u dnešního derby domácích Předměřic s IBK Hradec Králové. Doufáme, že dnešní pořádání bude bez zranění.