45
  • 45 44:31
    Jičín

KM automatik FBK Jičín - FTC Vysoké Mýto 5:2
branky: 15. Veronika Pěničková, 25. Natálie Kleistnerová, 25. Štefánia Filcsáková, 39. Adéla Kmošková, 44. Šárka Egrtová - 5. Nikola Trnková, 20. Nikola Krejsová; rozhodčí: Pavel Špryňar - Václav Jiruška; vyloučení: 1:1; využití: 0:0; zásahy brankářů: Tereza Chlumská 15 - Nikola Dlouhá 23; po třetinách: 1:1, 2:1, 2:0
44:31 Timeout KM automatik FBK Jičín
43:35 GÓL KM automatik FBK Jičín! 5:2
Branku družstva KM automatik FBK Jičín vstřelil #24 Šárka Egrtová, asistoval #3 Nikola Ziegelheimová (5:2)
38:37 Timeout FTC Vysoké Mýto
38:37 GÓL KM automatik FBK Jičín! 4:2
Branku družstva KM automatik FBK Jičín vstřelil #12 Adéla Kmošková, asistoval #5 Magdaléna Samková (4:2)
24:28 GÓL KM automatik FBK Jičín! 3:2
Branku družstva KM automatik FBK Jičín vstřelil #7 Štefánia Filcsáková, asistoval #24 Šárka Egrtová (3:2)
24:13 GÓL KM automatik FBK Jičín! 2:2
Branku družstva KM automatik FBK Jičín vstřelil #30 Natálie Kleistnerová bez asistence (2:2)
22:08 Vyloučen hráč #7 Nikola Trnková družstva FTC Vysoké Mýto na 2 minuty za nedovolená vzdálenost
19:05 GÓL FTC Vysoké Mýto! 1:2
Branku družstva FTC Vysoké Mýto vstřelil #16 Nikola Krejsová, asistoval #11 Petra Slupecká (1:2)
17:36 Vyloučen hráč #5 Magdaléna Samková družstva KM automatik FBK Jičín na 2 minuty za držení
14:23 GÓL KM automatik FBK Jičín! 1:1
Branku družstva KM automatik FBK Jičín vstřelil #10 Veronika Pěničková, asistoval #24 Šárka Egrtová (1:1)
14:01 V samostatném nájezdu Šárka Egrtová neuspěla.
12:02 Tyč Vysokého Mýta!
11:16 Velká šance Adély Kmoškové končí střelou nad.
10:19 Jičín stále více na míčku, ale Vysoké Mýto pozorně brání.
07:53 Velice aktivní Danča Berná přerušila 3x rozehrávku soupeřek.
06:32 Střelu Adély Kmoškové suverénně kontroluje brankářka VM.
05:25 Krásný průnik Štefky Filcsákové, k zakončení se nedostala.
04:33 GÓL FTC Vysoké Mýto! 0:1
Branku družstva FTC Vysoké Mýto vstřelil #7 Nikola Trnková, asistoval #15 Nela Kučerová (0:1)
04:33 Z ničeho nic Vysoké Mýto jde do vedení, dorážkou se prosadila Nikola Trnková.
04:06 Oslabený domácí celek je výrazně aktivnější, na nějakou šanci stále čekáme.
02:36 Výborná práce Verči Pěničkové za brankou však k vyložené šanci nevedla.
01:35 Střela Majdy Samkové ze standardní situace končí mimo.
00:31 Pěkná střela Sáry Čelišové, obrana hostů zablokovala.
00:00 Vítáme diváky v úvodním duelu 2. ligy juniorek, loňské superúspěšné jičínské dorostenky poskočily do vyšší kategorie a hostí Vysoké Mýto.