• 42 41:12
    1:10
    (Daňková)

Sklo Bohemia Světlá n/S - FbK TJ Svitavy 1:10
branky: 36. Michaela Škarydová - 2. Klára Jirčíková, 6. Magdaléna Přikrylová, 13. Michaela Prokešová, 20. Zuzana Tranová, 24. Iva Čečotková, 32. Iva Čečotková, 37. Klára Konečná, 40. Klára Jirčíková, 40. Barbora Králíčková, 42. Iva Čečotková; rozhodčí: Martin Preclík - Martin Halousek; vyloučení: 1:4; využití: 0:1; diváků: 10; zásahy brankářů: Eliška Řezníková 25 - Barbora Králíčková 34; po třetinách: 0:3, 0:2, 1:5
41:12 GÓL FbK TJ Svitavy! 1:10
Branku družstva FbK TJ Svitavy vstřelil #28 Iva Čečotková, asistoval #88 Kateřina Daňková (1:10)
39:29 GÓL FbK TJ Svitavy! 1:9
Branku družstva FbK TJ Svitavy vstřelil #16 Barbora Králíčková bez asistence (1:9)
39:10 GÓL FbK TJ Svitavy! 1:8
Branku družstva FbK TJ Svitavy vstřelil #69 Klára Jirčíková, asistoval #16 Barbora Králíčková (1:8)
36:34 GÓL FbK TJ Svitavy! 1:7
Branku družstva FbK TJ Svitavy vstřelil #99 Klára Konečná, asistoval #20 Denisa Halvová (1:7)
35:07 GÓL Sklo Bohemia Světlá n/S! 1:6
Branku družstva Sklo Bohemia Světlá n/S vstřelil #25 Michaela Škarydová bez asistence (1:6)
32:36 FbK TJ Svitavy v plném počtu.
31:51 GÓL FbK TJ Svitavy! 0:6
Branku družstva FbK TJ Svitavy vstřelil #28 Iva Čečotková bez asistence (0:6)
30:36 Vyloučen hráč #99 Klára Konečná družstva FbK TJ Svitavy na 2 minuty za sekání
23:40 GÓL FbK TJ Svitavy! 0:5
Branku družstva FbK TJ Svitavy vstřelil #28 Iva Čečotková bez asistence (0:5)
23:36 Vyloučen hráč #54 Veronika Strýčková družstva FbK TJ Svitavy na 2 minuty za nedovolené vrážení
19:02 GÓL FbK TJ Svitavy! 0:4
Branku družstva FbK TJ Svitavy vstřelil #58 Zuzana Tranová, asistoval #98 Pavlína Bryšková (0:4)
18:34 FbK TJ Svitavy v plném počtu.
16:36 Hráčka domácích číslo 43 Tereza Kautská zůstává po sražení se soupeřkou na lavičce zdravotníka. Snad to nebude nic vážného.
16:34 Vyloučen hráč #78 Sára Olšánová družstva FbK TJ Svitavy na 2 minuty za nedovolené vrážení
12:41 GÓL FbK TJ Svitavy! 0:3
Branku družstva FbK TJ Svitavy vstřelil #39 Michaela Prokešová, asistoval #25 Tereza Jirčíková (0:3)
11:01 FbK TJ Svitavy v plném počtu.
09:01 Vyloučen hráč #58 Zuzana Tranová družstva FbK TJ Svitavy na 2 minuty za sekání
05:30 GÓL FbK TJ Svitavy! 0:2
Branku družstva FbK TJ Svitavy vstřelil #18 Magdaléna Přikrylová, asistoval #69 Klára Jirčíková (0:2)
03:56 Vyloučen hráč #31 Lucie Kudrnová družstva Sklo Bohemia Světlá n/S na 2 minuty za bránění ve hře
01:55 Krásnou šanci měla teď hráčka číslo 25 Michaela Škarydová. Branku však přestřelila.
01:20 GÓL FbK TJ Svitavy! 0:1
Branku družstva FbK TJ Svitavy vstřelil #69 Klára Jirčíková, asistoval #66 Barbora Řiháková (0:1)