• 36 35:34
    2
    Tereza POUKOVÁ

FbK TJ Svitavy - TJ Jablonné nad Orlicí 1:7
branky: 13. Tereza Jirčíková - 1. Sabina Mikysková, 4. Adéla Kosková, 26. Sabina Mikysková, 28. Sofie Štrbíková, 32. Sofie Štrbíková, 35. Barbora Marková, 35. Sofie Štrbíková; rozhodčí: Daniel Šmída - Ondřej Kroutil; vyloučení: 1:1; využití: 0:0; zásahy brankářů: Barbora Králíčková 18 - Markéta Kosková 8; po třetinách: 1:2, 0:2, 0:3
44:53 Hráčky umí likvidovat míčky.
37:16 Tým Jablonného i vzhledem k přesilovce stále soupeře zvládá.
35:34 Vyloučen hráč #17 Tereza Pouková družstva TJ Jablonné nad Orlicí na 2 minuty za sekání
34:27 GÓL TJ Jablonné nad Orlicí! 1:7
Branku družstva TJ Jablonné nad Orlicí vstřelil #29 Sofie Štrbíková, asistoval #23 Marie Gabrisová (1:7)
34:27 Tým Jablonného je od začátku zápasu značně lepší a soupeře hravě zvládá.
34:04 GÓL TJ Jablonné nad Orlicí! 1:6
Branku družstva TJ Jablonné nad Orlicí vstřelil #22 Barbora Marková, asistoval #23 Marie Gabrisová (1:6)
31:37 GÓL TJ Jablonné nad Orlicí! 1:5
Branku družstva TJ Jablonné nad Orlicí vstřelil #29 Sofie Štrbíková bez asistence (1:5)
31:37 Hráčka číslo 29 využila situace k přímé střele na bránu a padl z toho góóóóóóóóóól.
29:59 týmy se radí o další postupu hry a taktice.
27:31 GÓL TJ Jablonné nad Orlicí! 1:4
Branku družstva TJ Jablonné nad Orlicí vstřelil #29 Sofie Štrbíková, asistoval #10 Adéla Kosková (1:4)
25:31 GÓL TJ Jablonné nad Orlicí! 1:3
Branku družstva TJ Jablonné nad Orlicí vstřelil #18 Sabina Mikysková, asistoval #22 Barbora Marková (1:3)
20:30 Vyloučen hráč #38 Dominika Kolouchová družstva FbK TJ Svitavy na 2 minuty za hra rukou
12:10 GÓL FbK TJ Svitavy! 1:2
Branku družstva FbK TJ Svitavy vstřelil #25 Tereza Jirčíková, asistoval #99 Klára Konečná (1:2)
03:22 GÓL TJ Jablonné nad Orlicí! 0:2
Branku družstva TJ Jablonné nad Orlicí vstřelil #10 Adéla Kosková bez asistence (0:2)
00:50 GÓL TJ Jablonné nad Orlicí! 0:1
Branku družstva TJ Jablonné nad Orlicí vstřelil #18 Sabina Mikysková, asistoval #29 Sofie Štrbíková (0:1)