• 43 42:24
    6:4
    ()

FbK TJ Svitavy - KM automatik FBK Jičín 7:4
branky: 2. Veronika Strýčková, 4. Zuzana Tranová, 13. Zuzana Tranová, 15. Klára Konečná, 18. Iva Čečotková, 21. Tereza Jirčíková, 43. Tereza Nováková - 1. Natálie Kuželová, 5. Magda Fejfarová, 28. Magda Fejfarová, 43. Natálie Kuželová; rozhodčí: Tomáš Knejp - Filip Neumann; vyloučení: 2:4; využití: 0:0; diváků: 79; zásahy brankářů: Barbora Králíčková 20 - Petra Paličková 22; po třetinách: 4:2, 2:1, 1:1
42:49 GÓL FbK TJ Svitavy! 7:4
Vlastní branku družstva KM automatik FBK Jičín vstřelil #13 Tereza Nováková (7:4)
42:24 GÓL KM automatik FBK Jičín! 6:4
Branku družstva KM automatik FBK Jičín vstřelil #6 Natálie Kuželová bez asistence (6:4)
41:12 Svitavy hrají v plném počtu.
39:12 Timeout KM automatik FBK Jičín
39:12 Vyloučen hráč #78 Sára Olšánová družstva FbK TJ Svitavy na 2 minuty za nedovolené vrážení
38:54 Jičín se z trefování tyček přesunul na trefování prvních hráček.
36:39 Žádné góly, pořád jen tyčky.
35:07 Jičín má právě štěstí / neštěstí, za třetinu stihly trefit každou tyčku branky.
34:19 Brankářka Jičína má za sebou dost náročnou minutu.
33:18 Svitavy drží míček ve své moci po většinu času, góly však v nedohlednu.
31:04 Hra je chaotická od prvních vteřin poslední třetiny.
30:00 Počet střel po druhé třetině: 7 - 13
29:53 Hra začíná být unavená.
28:20 Svitavy i přes svůj náskok začínají dost panikařit a jsou velmi nejisté na hokejce.
27:10 GÓL KM automatik FBK Jičín! 6:3
Branku družstva KM automatik FBK Jičín vstřelil #11 Magda Fejfarová bez asistence (6:3)
27:10 Svitavy začaly riskovat, Jičín toho využil pro svůj prospěch.
25:06 Jičín právě trefil tyčku.
23:37 Vyloučen hráč #27 Sára Čelišová družstva KM automatik FBK Jičín na 2 minuty za vražení zády
22:11 Jičín prověřuje pozornost Králíčkové, ta je ovšem ve střehu.
20:00 GÓL FbK TJ Svitavy! 6:2
Branku družstva FbK TJ Svitavy vstřelil #25 Tereza Jirčíková, asistoval #99 Klára Konečná (6:2)
18:14 Králíčková zachránila situaci rychlým přesunem. Svitavy se dostávají do útoku.
17:07 GÓL FbK TJ Svitavy! 5:2
Branku družstva FbK TJ Svitavy vstřelil #28 Iva Čečotková, asistoval #25 Tereza Jirčíková (5:2)
17:07 Stačily dvě vteřiny k využití přesilové hry.
17:05 Vyloučen hráč #9 Sabina Molíková družstva KM automatik FBK Jičín na 2 minuty za sekání
15:30 Svitavy vstupují do začátku druhé třetiny o dost aktivněji, brankářka Jičína měla napilno.
15:00 Počet střel po první třetině : 7 - 7
14:54 GÓL FbK TJ Svitavy! 4:2
Branku družstva FbK TJ Svitavy vstřelil #99 Klára Konečná, asistoval #88 Kateřina Daňková (4:2)
14:49 Vyloučen hráč #24 Šárka Egrtová družstva KM automatik FBK Jičín na 2 minuty za sekání
13:30 Obě dnešní přesilové hry byly aktivní z obou stran, jak útočné, tak obranné.
12:50 Vyloučen hráč #13 Tereza Nováková družstva KM automatik FBK Jičín na 2 minuty za sekání
12:06 GÓL FbK TJ Svitavy! 3:2
Branku družstva FbK TJ Svitavy vstřelil #58 Zuzana Tranová, asistoval #20 Denisa Halvová (3:2)
11:03 Obranné duo Bryšková a Niklová právě ustálo 3 na 2 a založily útok.
08:46 Nezbedný míček utíká Přikrylové z hokejky kam chce on nikoliv ona.
07:09 Niklová se pokusila o uvolnění se do útočného pásma, bohužel na polovině hřiště jí cestu zatarasila hráčka Jičína.
06:22 Jičín prozatím vede na počet střel, 2:4
05:20 Zuzka právě zachránila situaci v obranném pásmu Svitav.
04:43 GÓL KM automatik FBK Jičín! 2:2
04:43 Jičín využil přesilové hry.
04:00 Vyloučen hráč #28 Iva Čečotková družstva FbK TJ Svitavy na 2 minuty za sekání
03:19 Svitavy trestají chyby Jičína v obranném pásmu.
03:13 GÓL FbK TJ Svitavy! 2:1
Branku družstva FbK TJ Svitavy vstřelil #58 Zuzana Tranová bez asistence (2:1)
01:30 GÓL FbK TJ Svitavy! 1:1
Branku družstva FbK TJ Svitavy vstřelil #54 Veronika Strýčková, asistoval #18 Magdaléna Přikrylová (1:1)
00:18 GÓL KM automatik FBK Jičín! 0:1
Branku družstva KM automatik FBK Jičín vstřelil #6 Natálie Kuželová, asistoval #11 Magda Fejfarová (0:1)