• 54 53:14
    8:4
    (Vacková)

Banes Florbal Soběslav - Florbal Chomutov 8:4
branky: 1. Markéta Kabešová, 5. Veronika Šraierová, 6. Adéla Kubátová, 9. Markéta Kabešová, 22. Veronika Šraierová, 36. Andrea Dostálová, 46. Markéta Kabešová, 54. Markéta Kabešová - 46. Petra Malecká, 51. Nikol Manlíková, 52. Petra Malecká, 53. Lucie Kopýtková; rozhodčí: Martin Draxler - Jan Koutník; vyloučení: 1 + Markéta Kabešová 5:2; využití: 1:0; diváků: 136; zásahy brankářů: Eliška Hnojnová 24 - Aneta Blahníková 38; po třetinách: 4:0, 2:0, 2:4
60:00 Komentář trenéra hostí: Pro nás velmi těžké utkání, které se rozhodlo v první polovině zápasu. Dnes nám vůbec nic nevycházelo co jsme měli připraveného. Děkujeme soupeři za utkání a krásný nástup. Hlavně děkujeme divákům.
60:00 Komentář domácího trenérá Martina Bělohlava: O výsledku utkání rozhodla první třetina ve které se nám podařil nástup. Zbývající část utkání byla pod naší kontrolou. Děkuji soupeři za utkání holkám za předvedený výkon skvělím divákům a výborně organizaci.
59:31 Diváci opakují hokejové Nagáno a tleskají ve stoje hráčkám odpočítávají poslední vteřiny utkání.
59:06 Domácí Amálie Šťastná si chtěla taky dát svou branku ovšem Chomutovská hráčka ji odstavila.
58:00 Domácí Veronika Šraierová nekompromisně vystřelila a jen označila tyč.
56:16 Chomutov se opět probouzí a Eliška Hnojnová má plné ruce práce,
54:59 Dvojnice Foresta Gumpa Markéta Kabešová opět předvedla krásný únik.
53:40 Soběslavští trenéři Martin Bělohlav s Tomášem Mendlem dali holkám nejspíš živou vodu. Opět předvádějí pěknou hru.
53:19 Útočné duo Kabešová, Vacková je velmi aktivní a sehrané.
53:14 GÓL Banes Florbal Soběslav! 8:4
Branku družstva Banes Florbal Soběslav vstřelil #13 Markéta Kabešová, asistoval #9 Lucie Vacková (8:4)
53:14 Oddechový čas se pro Soběslav velmi vyplatil.
52:28 Domácí diváci se snaží probudit Soběslavské hráčky.
52:24 Timeout Banes Florbal Soběslav
52:24 GÓL Florbal Chomutov! 7:4
Branku družstva Florbal Chomutov vstřelil #66 Lucie Kopýtková, asistoval #22 Helena Cimrmanová (7:4)
52:24 Zápas bude ještě velmi zajímavý.
51:37 GÓL Florbal Chomutov! 7:3
Branku družstva Florbal Chomutov vstřelil #88 Petra Malecká bez asistence (7:3)
51:37 Petra Malecká z Chomutova vybojovala míček ve středovém kruhu a nemilosrdně se vrhla na domácí Elišku Hnojnovou.
50:37 GÓL Florbal Chomutov! 7:2
Branku družstva Florbal Chomutov vstřelil #21 Nikol Manlíková bez asistence (7:2)
50:37 Chomutovské holky dostali chuť dávat góly.
49:50 Opět se hraje v plném počtu a opět se tvrdě bojuje.
49:11 Veronika Šraierová vymýšlí nějakou akci s Andreou Dostálovou bohužel branka nepadla.
48:00 Diváci ženou domácí holky kupředu dalšímu gólu.
47:38 Vyloučen hráč #63 Karin Binková družstva Florbal Chomutov na 2 minuty za bránění ve hře
46:16 Po Chomutovském gólu se domácí hráčky opět probraly a Lucie Vacková křižně přihrála Markétě Kabešové, která si vstřelila svůj třetí gól utkání.
45:49 GÓL Banes Florbal Soběslav! 7:1
45:25 Chomutovská Petra Malecká po samostatné akci oběhla branku Elišky Hnojnové a zakončila k brance.
45:21 GÓL Florbal Chomutov! 6:1
Branku družstva Florbal Chomutov vstřelil #88 Petra Malecká bez asistence (6:1)
44:51 Soběslavská Barbora Michalová zabojovala v rohu o míček.
43:31 Celá hala doufá, že odpočinek Soběslavských hráček se nevymstí a neobdrží první branku.
42:11 Na Soběslavi je viditelná únava a hrají na své obranné polovině.
41:22 Chomutovská hráčka Helena Cimrmanová označkovala Soběslavskou tyč.
40:11 Před začátkem třetí třetiny předala kapitánka Soběslavi Adéla Kubátová poukaz v hodnotě 12 200kč. Dětskému domovu v Radeníně.
40:00 Poměr střel po druhé třetině stále vyhrává Soběslav v počtu 11:8
39:59 V posledních vteřinách Soběslav pokoušela vstřelit další branku bohužel to nepadlo.
39:20 Soběslav je po dlouhém vyloučení v plném počtu.
38:59 I ve čtyřech tlačí statečně Chomutov.
38:58 Soběslav hraje svůj životní zápas.
36:20 Domácí Adéla Kubátová se zapojila do hry velmi aktivně a ihned po výběhu z tréstné lavice přihrála Andree Dostálové, která nemilosrdně zakončila a dala další branku.
35:44 Soběslav hraje velmi bojovně i v oslabení.
35:41 GÓL Banes Florbal Soběslav! 6:0
Branku družstva Banes Florbal Soběslav vstřelil #6 Andrea Dostálová, asistoval #22 Adéla Kubátová (6:0)
35:03 Soběslav statečně odolává.
34:24 Před Soběslavskou brankou bude nyní velmi horko při hře ve třech. Po zásahu Markéty Kabešové hokejkou do obličeje jedné z Chomutovských hráček jde na 5 minut na trestnou.
34:14 Vyloučen hráč #13 Markéta Kabešová družstva Banes Florbal Soběslav na 5 minuty za sekání
33:45 Hra je velmi divoká.
33:23 Vyloučen hráč #22 Adéla Kubátová družstva Banes Florbal Soběslav na 2 minuty za sekání
32:56 Trenérské duo Soběslavi silně povzbudili domácí hráčky a opět bojují.
31:51 Soběslav polevila a hráčky Chomutova na dlouhou dobu zatlačili Soběslav do kouta.
30:44 Lucie Kopýtková z Chomutova stála před prázdnou brankou naštěstí byla střelecky nepřesná.
28:21 Chomutov opět vystrčil drápy, ale zas trefa mimo.
27:47 Ve hře se objevují velmi tvrdé zákroky, ale Adéla Kubátová je neskutečný tvrďák a všem ranám statečně odolává i s míčkem na hokejce.
27:23 Eliška Juhaňáková zahodila svou životní střelu.
26:35 Stále se bojuje u branky Chomutova.
24:12 První velká šance hostů! Ale zazvonila tyč.
22:26 Ve 3 minutě druhé třetiny se obrázek hry nemění a domácí mají výraznou převahu.
22:16 Markéta Kabešová raketově přeletěla celou hrací plochu, avšak zakončit nestihla.
21:25 GÓL Banes Florbal Soběslav! 5:0
Branku družstva Banes Florbal Soběslav vstřelil #5 Veronika Šraierová bez asistence (5:0)
20:25 Začala druhá třetina hráčky dobili energii a snad budou bojovat jako v první třetině.
20:00 Poměr střel po první třetině 22:6 pro Soběslav.
19:51 Vyloučen hráč #21 Nikol Manlíková družstva Florbal Chomutov na 2 minuty za hra rukou
18:28 Zápas trochu polevil na obrátkách. A domácím hráčkám se nyní příliš nedaří skórovat.
15:44 Markéta Kabešová bojuje o svou třetí branku utkání.
14:27 Chomutovská Petra Malecká velmi znepříjemňuje Soběslavským obráncům život.
13:34 Domací Adéla Kubátová vymýšlela nějakou kulišárnu za branku hostí ovšem to nyní necinklo.
11:54 Ač chtěli hosté po Timeoutu změnit obraz hry. Stále se jim příliš nedaří dostat před domácí branku. Soběslav hraje velmi důrazně.
10:52 Nečekaný obrat před branku Soběslavské gólmanky naštěstí ukončilo přerušení od rozhodčích.
08:36 Veronika Šraierová nahrála Markétě Kabešové, která po krásné otočce přidala další zářez do Chomutovského chrámu.
08:27 Timeout Florbal Chomutov
08:27 GÓL Banes Florbal Soběslav! 4:0
Branku družstva Banes Florbal Soběslav vstřelil #13 Markéta Kabešová, asistoval #5 Veronika Šraierová (4:0)
08:27 Nečekané brankové hody!
07:02 Plná tribuna Soběslavských diváků hráčky žene kupředu a předvádějí neuvěřitelný výkon. Doufáme, že jim to vydrží celé utkání a neztratí energii.
05:57 Markéta Kabešová nechtěně strefila Chomutovskou Petru Malečkovou.
05:04 GÓL Banes Florbal Soběslav! 3:0
Branku družstva Banes Florbal Soběslav vstřelil #22 Adéla Kubátová bez asistence (3:0)
05:04 Adéla Kubátová podnikla sebevražednou akci a golmanka Chomutova byla bez šance.
04:57 GÓL Banes Florbal Soběslav! 2:0
Branku družstva Banes Florbal Soběslav vstřelil #5 Veronika Šraierová, asistoval #15 Hana Kostečková (2:0)
04:18 Hráčka s číslem 88 Petra Malečkové trochu znepříjemnila sobotní večer Soběslavské golmance Elišce avšak to dopadlo dobře.
03:15 Domácí drží hosté z Chomutova v obranném pásmu a nedávají jim moc příležitostí.
00:55 Po samostatném úniku Markéty Kabešové otevřela skóre utkání.
00:50 Dnešní utkání je pojato pro dobrou věc a je to vidět i podle diváků a soběslavská hala je plně zaplněná.
00:34 GÓL Banes Florbal Soběslav! 1:0
Branku družstva Banes Florbal Soběslav vstřelil #13 Markéta Kabešová bez asistence (1:0)