• 63 62:44
    6:7
    (Kubátová)

FBC Texas Longhorns - Banes Florbal Soběslav 6:7p
branky: 22. Jana Kadlecová, 29. Michaela Blovská, 40. Kateřina Vránová, 45. Michaela Blovská, 47. Michaela Blovská, 60. Michaela Blovská - 4. Monika Hrnečková, 32. Monika Hrnečková, 40. Andrea Dostálová, 46. Bára Michalová, 49. Markéta Kabešová, 56. Adéla Kubátová, 63. Andrea Dostálová; rozhodčí: Zdeněk Kamínek - Josef Kubát; vyloučení: 0:2; využití: 1:0; diváků: 7; zásahy brankářů: Martina Kolaříková 19 - Jana Pavlíková 30; po třetinách: 0:1, 3:2, 3:3, 0:1
65:00 Komentář trenéra domácích Ladislava Hrmy: Mnohem lepší hra na balónku než ve včerejším zápase, bohužel jsme nedokázali náš tlak přetavit v góly a z vlastních chyb jsme inkasovali. Díky tomu dospělo utkání až do prodloužení, ve kterém se přiklonilo štěstí na stranu soupeře. Děkujeme soupeři za zápas a přejeme bohatého Ježíška a vše nejlepší do roku 2019.
65:00 Střely celkově: Texas 36 - Soběslav 26
65:00 Nejlepšími hráčkami byly zvoleny za Texas Michaela Blovská a za Soběslav Lucie Vacková
65:00 Komentář trenéra hostí Tomáše Mendla: Děkuji soupeři za utkání. O výsledku utkání rozhodly šťastnější koncovky. Děkuji holkám za předvedený výkon a divákům.
65:00 Střely v třetí třetině: Texas 14 - Soběslav 8
65:00 Ukončení prodloužení
62:44 GÓL Banes Florbal Soběslav! 6:7
Branku družstva Banes Florbal Soběslav vstřelil #6 Andrea Dostálová, asistoval #22 Adéla Kubátová (6:7)
60:00 Zahájení prodloužení
59:43 GÓL FBC Texas Longhorns! 6:6
Branku družstva FBC Texas Longhorns vstřelil #31 Michaela Blovská, asistoval #44 Kateřina Vránová (6:6)
58:05 Timeout FBC Texas Longhorns
55:18 GÓL Banes Florbal Soběslav! 5:6
Branku družstva Banes Florbal Soběslav vstřelil #22 Adéla Kubátová, asistoval #13 Markéta Kabešová (5:6)
48:24 GÓL Banes Florbal Soběslav! 5:5
Branku družstva Banes Florbal Soběslav vstřelil #13 Markéta Kabešová, asistoval #9 Lucie Vacková (5:5)
46:38 GÓL FBC Texas Longhorns! 5:4
Branku družstva FBC Texas Longhorns vstřelil #31 Michaela Blovská, asistoval #62 Barbora Nosková (5:4)
45:11 GÓL Banes Florbal Soběslav! 4:4
Branku družstva Banes Florbal Soběslav vstřelil #10 Bára Michalová bez asistence (4:4)
44:15 GÓL FBC Texas Longhorns! 4:3
40:00 Střely v druhé třetině: Texas 12 - Soběslav 7
39:49 GÓL Banes Florbal Soběslav! 3:3
Branku družstva Banes Florbal Soběslav vstřelil #6 Andrea Dostálová, asistoval #8 Monika Hrnečková (3:3)
39:20 GÓL FBC Texas Longhorns! 3:2
Branku družstva FBC Texas Longhorns vstřelil #44 Kateřina Vránová, asistoval #20 Jana Kadlecová (3:2)
34:10 Vyloučen hráč #22 Adéla Kubátová družstva Banes Florbal Soběslav na 2 minuty za sekání
31:57 GÓL Banes Florbal Soběslav! 2:2
Branku družstva Banes Florbal Soběslav vstřelil #8 Monika Hrnečková bez asistence (2:2)
28:51 GÓL FBC Texas Longhorns! 2:1
27:59 Vyloučen hráč #44 Amálie Šťastná družstva Banes Florbal Soběslav na 2 minuty za hra rukou
21:14 GÓL FBC Texas Longhorns! 1:1
Branku družstva FBC Texas Longhorns vstřelil #20 Jana Kadlecová, asistoval #31 Michaela Blovská (1:1)
20:00 Střely po první třetině: Texas 10 - Soběslav 11
03:05 GÓL Banes Florbal Soběslav! 0:1
Branku družstva Banes Florbal Soběslav vstřelil #8 Monika Hrnečková, asistoval #6 Andrea Dostálová (0:1)