3

0

3.

SK BIVOJKY LITVÍNOV - TJ Turnov 6:5pn
branky: 7. Petra Prosná, 8. Petra Prosná, 24. Petra Prosná, 52. Petra Prosná, 56. Denisa Pechánková, N Lenka Svobodová - 12. Lucie Veselá, 29. Karolína Koťátková, 36. Pavla Klementová, 41. Karolína Koťátková, 59. Karolína Koťátková; rozhodčí: Kamil Neuman - Jan Černý; vyloučení: 0:1; využití: 0:0; diváků: 11; zásahy brankářů: Veronika Ziegelbauerová 21 - Eva Horáková 21; po třetinách: 2:1, 1:2, 2:2, 0:0
3 Nájezd na branku provedl z družstva TJ Turnov hráč #33 Pavla Klementová , ale gól nevstřelil.
3 Nájezd na branku provedl z družstva SK BIVOJKY LITVÍNOV hráč #4 Lenka Svobodová a vstřelil rozhodující gól (6:5).
2 Nájezd na branku provedl z družstva TJ Turnov hráč #18 Karolína Koťátková , ale gól nevstřelil.
2 Nájezd na branku provedl z družstva SK BIVOJKY LITVÍNOV hráč #99 Lada Flachsová a vstřelil gól.
1 Nájezd na branku provedl z družstva TJ Turnov hráč #19 Marcela Urbanová , ale gól nevstřelil.
1 Nájezd na branku provedl z družstva SK BIVOJKY LITVÍNOV hráč #16 Daniela Kornalíková a vstřelil gól.
65:00 Zahájena trestná střílení
65:00 komrntář trenéra domácích (p. Tomáš Arazim): Děkujeme soupeřkám za utkání. Holkám chci poděkovat za bojovnost a blahopřát ke dvěma bodům do tabulky. Dík patří i divákům za skvělou atmosféru.
65:00 komentář trenéra hostů (p. Jakub Haken): Jsem rád, že to holky odmakaly celých 60 minut. Není lehké to odehrát v 8 lidech do pole. Škoda, že jsme začali plnit taktiku až v poslední třetině, kdy už tolik sil nezbývalo. Přejeme všem krásné prožití svátku a pořádnou kocovinu prvního.
64:18 Timeout SK BIVOJKY LITVÍNOV
63:48 Kornalíková dává břevno
63:01 Klementová přestřeluje
62:18 Urbášková neproměňuje
61:40 Vlková hezky pálí, domácí golmanka chytá těžkou střelu
61:03 oba týmy evidentně nechtějí nájezdy a tlačí se do útoku, je to nahoru dolů
59:59 Urbanová dostala hokejkou do čela, boule je ošklivá a veliká
59:26 teď měla Koťátková rozhodnutí na holi, naštěstí nedala
58:26 GÓL TJ Turnov! 5:5
Branku družstva TJ Turnov vstřelil #18 Karolína Koťátková, asistoval #10 Kateřina Vacíková (5:5)
57:00 závar u litvínovské branky, vyrovnání bylo na spadnutí
56:58 Timeout TJ Turnov
55:19 GÓL SK BIVOJKY LITVÍNOV! 5:4
Branku družstva SK BIVOJKY LITVÍNOV vstřelil #14 Denisa Pechánková, asistoval #28 Petra Prosná (5:4)
55:19 Pechánková prostřelila téměř z poloviny vše a míček se zastavil až v síti
54:09 je to boj o každý centimetr
51:53 Litvínov má dnes jen jednu střelkyni, hezký Péťo
51:52 GÓL SK BIVOJKY LITVÍNOV! 4:4
Branku družstva SK BIVOJKY LITVÍNOV vstřelil #28 Petra Prosná, asistoval #83 Tereza Urbášková (4:4)
49:42 Kornalíková pálí z půlky, golmanka s obtížemi vytěsňuje
48:48 Vlková pálí po křižné přihrávce, Ziegelbauerová se přesunula včas
48:00 Svobodová v šanci
44:22 pěkná akce Klementové, otočkou se zbavila obránkyně a střílí, Ziegelbauerová vytěsňuje nad
43:44 Urbášková střílí z otočky do brankařky
40:38 Urbanová střílela a Koťátková z dorážky obrací skore
40:37 GÓL TJ Turnov! 3:4
Branku družstva TJ Turnov vstřelil #18 Karolína Koťátková, asistoval #19 Marcela Urbanová (3:4)
40:01 buly vyhrává Turnov a hned se dostává do šance
40:00 střely ve druhé třetině Litvínov 8 Turnov 7
39:34 Pechánková prověřila pozornost Horákové střelou z rohu
39:09 Svobodová střílí nad
35:48 GÓL TJ Turnov! 3:3
Branku družstva TJ Turnov vstřelil #33 Pavla Klementová bez asistence (3:3)
35:48 Klementová obrala Arazimovou o míček a poradila si i s domácí gólmankou
30:48 střela Bittnerové ostrá, ale nepřesná
29:23 Závar kolem turnovské branky a vzápětí protiútok na druhou stranu
28:03 GÓL TJ Turnov! 3:2
Branku družstva TJ Turnov vstřelil #18 Karolína Koťátková, asistoval #23 Kateřina Vlková (3:2)
28:03 Koťátková vymíchala domácí brankařku a snižuje
27:26 Pechánková střílí po zemi tahem, Horáková chytá pozorně
26:45 Vacíková vyzkoušela postřeh domácí golmanky
25:06 Veselá překonala domácí brankařku mezi nohy, ale Pechánková míček z malého brankoviště vytáhla
23:04 Prosná si vzala míček na památku, za čistý hattrick, dnes je neskutečná, musím se jí pak zeptat, co obědvala
23:03 GÓL SK BIVOJKY LITVÍNOV! 3:1
Branku družstva SK BIVOJKY LITVÍNOV vstřelil #28 Petra Prosná, asistoval #71 Markéta Bártová (3:1)
22:49 Turnov zazvonil na tyč
22:20 Urbášková nahrává Flachsové před branku, střela neúspěšná
21:37 Veselá v šanci v oslabení
20:01 Bivojky začnou v přesile, tak uvidíme, zda jí využijí
20:00 střely v první třetině Litvínov 8 Turnov 7
19:49 Vyloučen hráč #33 Pavla Klementová družstva TJ Turnov na 2 minuty za nedovolené vrážení
18:40 Arazimová střílí zleva
17:28 Pechánková střílí, vyraženou střelu napodruhé zkouší Urbášková
15:02 Bivojky špatně rozehrály a poté si je dvojice Klementová a Koťátková vodila, gól naštěstí pro domácí nedaly
13:29 Další šance Klementové, ale Ziegelbauerová spolehlivě kryje svou branku
12:25 Klementová v šanci
11:38 GÓL TJ Turnov! 2:1
Branku družstva TJ Turnov vstřelil #95 Lucie Veselá, asistoval #16 Johana Fišerová (2:1)
11:38 z rychlého protiútoku Turnov snižuje
11:29 Urbášková udělal oblou, položila si gólmanku, ale obtěžována obranou nedala
11:10 Vaníčková nastřelila břevno
09:45 Urbášková střílí ale asi 3 metry vedle
07:44 GÓL SK BIVOJKY LITVÍNOV! 2:0
Branku družstva SK BIVOJKY LITVÍNOV vstřelil #28 Petra Prosná, asistoval #13 Tereza Vaníčková (2:0)
07:44 Prosná nadvakrát si poradila se strážkyní turnovské branky
06:35 GÓL SK BIVOJKY LITVÍNOV! 1:0
Branku družstva SK BIVOJKY LITVÍNOV vstřelil #28 Petra Prosná, asistoval #16 Daniela Kornalíková (1:0)
06:30 Svobodová nahodila před branku, kde tečovala Flachsová, ale na Horákovou nevyzrála
04:12 Klementová to zkusila ze střední vzdálenosti, její střela vyblokována nad
03:48 Pechánková ukořistila míček na půlce a poslala svůj tým do šance
02:59 Vendula Bártová vyzkoušela postřeh Horákové z levé strany