9:0
    Dominika KRAČUNOVA
    (Kadlecová)

FBC Texas Longhorns - FBC Česká Lípa 9:0
branky: 5. Barbara Livorová, 6. Kateřina Vránová, 10. Anna Jílková, 15. Blanka Rosáková, 38. Markéta Černá, 39. Jana Kadlecová, 42. Jana Kadlecová, 44. Kateřina Vránová, 50. Dominika Kračunova; rozhodčí: Filip Dolejší - Ondřej Jícha; vyloučení: 2:0; využití: 0:0; diváků: 5; zásahy brankářů: Jana Soldátová 14 - Veronika Rákosníková 35; po třetinách: 4:0, 2:0, 3:0
59:59 Vyjádření trenéra týmu FBC Texas: Povinné tři body jsou doma. Produktivita nás trápí bohužel i v roce 2019, ale to zlepšíme! Děkujeme soupeři za utkání a přejeme šťastnou cestu domů.
59:59 Vyjádření vedoucí týmu Česká Lípa: Gratulujeme soupeřkám k zasloužené výhře, byly lepší ve všech ohledech. Za to že výsledek nebyl dvouciferný děkujeme naší gólmance. Nicméně pro náš omlazený tým dobrá lekce a koňská dávka zkušeností.
59:59 Počet střel v celém zápasu: Texas 44, Lípa 14
59:59 Počet střel ve třetí třetině: Texas 18, Lípa 5
49:01 GÓL FBC Texas Longhorns! 9:0
Branku družstva FBC Texas Longhorns vstřelil #47 Dominika Kračunova, asistoval #20 Jana Kadlecová (9:0)
43:19 GÓL FBC Texas Longhorns! 8:0
Branku družstva FBC Texas Longhorns vstřelil #44 Kateřina Vránová, asistoval #51 Andrea Černá (8:0)
41:51 GÓL FBC Texas Longhorns! 7:0
Branku družstva FBC Texas Longhorns vstřelil #20 Jana Kadlecová, asistoval #9 Miroslava Nováková (7:0)
39:59 Počet střel ve druhé třetině: Texas 13, Lípa 4.
38:25 GÓL FBC Texas Longhorns! 6:0
Branku družstva FBC Texas Longhorns vstřelil #20 Jana Kadlecová, asistoval #98 Barbara Livorová (6:0)
37:45 GÓL FBC Texas Longhorns! 5:0
Branku družstva FBC Texas Longhorns vstřelil #71 Markéta Černá, asistoval #24 Michaela Vavrochová (5:0)
19:59 Počet střel v první třetině: Texas 13, Lípa 5.
18:25 Vyloučen hráč #82 Emma Šlopková družstva FBC Texas Longhorns na 2 minuty za sekání
14:40 GÓL FBC Texas Longhorns! 4:0
Branku družstva FBC Texas Longhorns vstřelil #52 Blanka Rosáková, asistoval #24 Michaela Vavrochová (4:0)
09:45 Vyloučen hráč #62 Barbora Nosková družstva FBC Texas Longhorns na 2 minuty za blokování florbalky
09:33 GÓL FBC Texas Longhorns! 3:0
Branku družstva FBC Texas Longhorns vstřelil #21 Anna Jílková, asistoval #51 Andrea Černá (3:0)
05:46 GÓL FBC Texas Longhorns! 2:0
Branku družstva FBC Texas Longhorns vstřelil #44 Kateřina Vránová, asistoval #31 Michaela Blovská (2:0)
04:48 GÓL FBC Texas Longhorns! 1:0
Branku družstva FBC Texas Longhorns vstřelil #98 Barbara Livorová, asistoval #21 Anna Jílková (1:0)
03:30 Věrným divákům online přenosu vzkazuji, že mám moc práce a podrobného online přenosu se bohužel nedočkáte. Děkuji za pochopení, naskle.