• 58 57:28
    2
    Natálie BARTOŠOVÁ

FBC Česká Lípa - TJ Sokol Královské Vinohrady 5:9
branky: 21. Lenka Ševčíková, 41. Petra Pavlíková, 44. Kateřina Boleslavová, 51. Petra Pavlíková, 56. Lenka Ševčíková - 1. Anna Macháčková, 3. Barbora Šádková, 15. Petra Kytková, 17. Markéta Cháberová, 29. Radka Kylarová, 29. Anna Macháčková, 35. Nikola Bursová, 40. Kristýna Jiříčková, 49. Barbora Šádková; rozhodčí: David Scholz - Marek Pohunek; vyloučení: 2:2; využití: 0:0; diváků: 46; zásahy brankářů: Jitka Slaná 11, Denisa Novotná 17 - Jana Vyrobíková 14; po třetinách: 0:4, 1:4, 4:1
60:00 Vyjádření vedoucího hostí pana Pavla Doubka: „Zápas během pracovního dne, po náročné cestě, moc krásy nepobral. Jsme rádi za 3 body proti bojovnému domácímu soupeři, který nás tu dnes mohl klidně porazit. Naštěstí jsme si v první půli zápasu připravili náskok, který jsme v druhé lehkovážnější půli dokázali uhájit. Děkujeme soupeři za zápas.
60:00 Vyjádření trenéra domácích pana Jiřího Stožického: „Dnešní utkání bylo podle očekávání, prvnímu týmu jsme nemohli dobře konkurovat a podle toho to také vypadalo. Položila nás také dvě dvě zbytečná vyloučení, bojovat jsme mohli více. Děkuji soupeři za zápas.“
60:00 Střely ve třetí třetině: 9 - 10.
59:28 Hosté v plném počtu.
59:00 Hraje se poslední minuta základní hrací doby.
57:28 Vyloučen hráč #35 Natálie Bartošová družstva TJ Sokol Královské Vinohrady na 2 minuty za sekání
57:28 Domácí si zahrají přesilovou hru.
55:29 GÓL FBC Česká Lípa! 5:9
Branku družstva FBC Česká Lípa vstřelil #14 Lenka Ševčíková, asistoval #74 Karolína Bisová (5:9)
55:29 Další srovnání přichází z hole Ševčíkové! Po přihrávce Bisové se dokázala prosadit střelou z výběhu.
52:40 Neshody panují na obranné polovině Vinohrad, útočnice se zřejmě nedomluvily a balon připravily pro Ševčíkovou.
51:37 Od domácí střídačky rozehrávají hosté z Vinohrad.
50:05 GÓL FBC Česká Lípa! 4:9
Branku družstva FBC Česká Lípa vstřelil #88 Petra Pavlíková, asistoval #5 Kateřina Boleslavová (4:9)
48:49 GÓL TJ Sokol Královské Vinohrady! 3:9
Branku družstva TJ Sokol Královské Vinohrady vstřelil #69 Barbora Šádková bez asistence (3:9)
47:31 Další zákrok Vyrobíkové.
45:33 Z pravého rohu hrací plochy rozehrávají domácí.
43:32 GÓL FBC Česká Lípa! 3:8
Branku družstva FBC Česká Lípa vstřelil #5 Kateřina Boleslavová, asistoval #88 Petra Pavlíková (3:8)
43:12 Míč zasáhl rozhodčího, buly po levé ruce Vyrobíkové.
40:20 GÓL FBC Česká Lípa! 2:8
40:20 Ševčíková vystartovala vpřed, po asistenci Boleslavové se nemýlila.
40:01 První balon třetí dvacetiminutovky patří domácím.
40:00 Střely po druhé třetině: 4 - 13.
39:55 GÓL TJ Sokol Královské Vinohrady! 1:8
Branku družstva TJ Sokol Královské Vinohrady vstřelil #37 Kristýna Jiříčková bez asistence (1:8)
39:55 Před vlastní brankou přišla o balon Bisová a se zakončením neměla Jiřičková problém. Po druhé části 1:8.
39:01 Hraje se poslední minuta druhé třetiny.
38:17 Trestné střílení družstva TJ Sokol Královské Vinohrady neproměnil #96 Anežka Dobisíková.
38:17 Uvidíme trestné střilení! Z týmu hostí jej provede Anežka Dobisiková.
37:27 Závar před brankou hostí vyřešen gólmankou s rozvahou
35:41 Vyloučen hráč #96 Anežka Dobisíková družstva TJ Sokol Královské Vinohrady na 2 minuty za vysoká florbalka
34:04 GÓL TJ Sokol Královské Vinohrady! 1:7
Branku družstva TJ Sokol Královské Vinohrady vstřelil #27 Nikola Bursová, asistoval #35 Natálie Bartošová (1:7)
34:04 Na tuto střelu byla ale i domácí gólmanka krátká a Vinohrady přidávají sedmou branku.
32:58 Pohledný zákrok Jiráskové proti střele na bližší tyč.
32:09 Na polovině hřiště kroutí hlavou nad vlastními útočnicemi Skalická.
30:43 Vyloučen hráč #11 Lucie Šmídová družstva FBC Česká Lípa na 2 minuty za sekání
30:43 V dalším oslabení českolipské, sekáním se provinila Lucie Šmídová.
29:56 Střídání brankáře. Nový brankář #9 Denisa Novotná družstva FBC Česká Lípa
28:56 V průběhu necelé minuty Vinohradské založily dvě útočné akce se dvěma gólovými zakončeními, vedou již o pět branek.
28:54 GÓL TJ Sokol Královské Vinohrady! 1:6
Branku družstva TJ Sokol Královské Vinohrady vstřelil #45 Anna Macháčková, asistoval #77 Adéla Skalická (1:6)
28:18 GÓL TJ Sokol Královské Vinohrady! 1:5
Branku družstva TJ Sokol Královské Vinohrady vstřelil #67 Radka Kylarová, asistoval #37 Kristýna Jiříčková (1:5)
25:37 Efektní přeskočení balonu předvedla Vejvodová.
23:56 Další zákrok si připisuje Vyrobíková.
23:09 Hezký blok převedla Gembecová.
22:45 Do útoku vyrážejí hosté.
20:40 GÓL FBC Česká Lípa! 1:4
Branku družstva FBC Česká Lípa vstřelil #14 Lenka Ševčíková, asistoval #88 Petra Pavlíková (1:4)
20:40 Domácí se ženou vpřed, vidí, že není nač čekat. Pavlíková vyslala Ševčíkovou vpřed a ta s umístěním střely problém neměla.
20:02 I úvodní balon druhé třetiny pro hosty ze středu Čech.
20:00 Střely po první třetině: 6 - 14.
19:14 Mezi nohama prolétla Ševčíkové přihrávka jedné z vinohradských.
19:01 Hraje se poslední minuta první části.
16:14 GÓL FBC Česká Lípa! 0:4
Vlastní branku družstva FBC Česká Lípa vstřelil #10 Markéta Cháberová (0:4)
16:14 Ve vlastním oslabení vyřešila kuriózně situaci Cháberová, když v nepřehledné situaci usměrnila balon do vlastní brány.
14:57 Vyloučen hráč #36 Martina Gembecová družstva FBC Česká Lípa na 2 minuty za sekání
14:47 GÓL TJ Sokol Královské Vinohrady! 0:3
Branku družstva TJ Sokol Královské Vinohrady vstřelil #83 Petra Kytková, asistoval #37 Kristýna Jiříčková (0:3)
14:47 Další gól hostí z hole Kytkové.
13:02 Po většinu času míč na hokejkách vinohradských.
09:22 Kytlarová pálí mimo.
06:55 V nebezpečné situaci teď minula Vejvodová.
06:17 Pěkný pokus Ševčíkové zastaven jednou z vinohradských obránkyň.
05:51 Faul českolipských bojovnic potrestán volným úderem zhostí z rohu.
02:29 GÓL TJ Sokol Královské Vinohrady! 0:2
Branku družstva TJ Sokol Královské Vinohrady vstřelil #69 Barbora Šádková, asistoval #28 Kristýna Vejvodová (0:2)
02:29 Druhý gól hostí jde na vrub Šádkové, dobře ji našla Vejvodová před bránou.
00:33 GÓL TJ Sokol Královské Vinohrady! 0:1
Branku družstva TJ Sokol Královské Vinohrady vstřelil #45 Anna Macháčková, asistoval #24 Tereza Trunečková (0:1)
00:33 Skóre dnešního zápasu otevřeno velmi brzy, hosté se ženou vpřed. Gólový účet otevírá Kutnarová za asistence Trunečkové.
00:01 Úvodní buly zápasu patří hostům.
00:00 Vážení fanoušci florbalu, a to nejen nejvyšší kategorie, je mi ctí vás opět přivítat u textového online přenosu z 1. ligy žen. Dnešní zápas se nese v duchu souboje prvního s předposledním týmem tabulky. Zejména domácí budou jistě chtít zabojovat o cenné body do tabulky. Uvidíme zde jistě pohledný florbal.