• 60 59:40
    10:8
    (Urbanová)

TJ Turnov - Banes Florbal Soběslav 10:8
branky: 8. Barbora Červová, 8. Kateřina Vacíková, 30. Karolína Koťátková, 32. Lucie Veselá, 34. Karolína Bittnerová, 41. Kateřina Vlková, 56. Pavla Klementová, 58. Lucie Veselá, 60. Barbora Červová, 60. Karolína Bittnerová - 16. Lenka Křiklánová, 17. Eliška Juhaňáková, 36. Andrea Dostálová, 37. Markéta Kabešová, 37. Lucie Vacková, 37. Veronika Šraierová, 43. Eliška Juhaňáková, 53. Andrea Dostálová; rozhodčí: Marek Pohunek - Pavel Špryňar; vyloučení: 2:1; využití: 0:0; diváků: 48; zásahy brankářů: Eva Horáková 29 - Pavlína Kozáková 28; po třetinách: 2:2, 3:4, 5:2
60:00 Komentář trenéra hostů Tomáše Mendla: Přetlačovaná až do konce zápasu bohužel jsme odešli poražení. Gratuluji soupeři k vítězství a přeji hodně štěstí do dalších zápasů.
60:00 Komentář trenéra domácích Jakuba Hakena: Chyby byly to je jasný, ale leze to krásně nahoru směrem k play-off. Možná to bude ještě tuto sezonu zajímavý. Cíle máme jasné. Děkuji soupeři za zápas a přeji šťastnou cestu domů.
59:59 Střely ve 3. třetině: TJ Turnov - 13 Banes Florbal Soběslav - 11
59:59 A máme tu konec! Turnov poráží Soběslav 10:8!!
59:40 GÓL TJ Turnov! 10:8
Branku družstva TJ Turnov vstřelil #14 Karolína Bittnerová, asistoval #7 Marcela Urbanová (10:8)
59:40 Hra bez brankáře se Soběslavi nevyplácí a Turnov si pojišťuje vedení a nasvědčuje k vítěznému konci.
59:12 GÓL TJ Turnov! 9:8
Branku družstva TJ Turnov vstřelil #3 Barbora Červová, asistoval #63 Karolína Exnarová (9:8)
58:59 Střelu Vlkové viděla Kozáková a v klidu ji ukryla v rukavicích.
57:25 GÓL TJ Turnov! 8:8
Branku družstva TJ Turnov vstřelil #95 Lucie Veselá bez asistence (8:8)
57:25 Veselá srovnává skóre! to bude ještě velmi zajímavý konec utkání!
55:41 GÓL TJ Turnov! 7:8
Branku družstva TJ Turnov vstřelil #5 Pavla Klementová, asistoval #17 Barbora Bajerová (7:8)
55:41 Skvěle umístěná střela do horního růžku z hole Klementové znamená snížení na rozdíl jediné branky! Turnov do toho!!
53:52 Vyloučen hráč #98 Nela Škopánová družstva TJ Turnov na 2 minuty za bránění ve hře
53:52 Škopánová nevybíravým zákrokem poslala k zemi svou soupeřku a je po právu vyloučena na 2 minuty.
52:29 GÓL Banes Florbal Soběslav! 6:8
Branku družstva Banes Florbal Soběslav vstřelil #6 Andrea Dostálová, asistoval #40 Eliška Juhaňáková (6:8)
52:29 Bohužel je to právě Soběslav, která navyšuje vedení už na 6:8.
50:56 Po tomto zápasu následuje turnaj dorostenek, které již jsou přítomny v hale a vytvořily pro ženy Turnova skvělou atmosféru.
48:30 Názory některých fanoušků Turnova na výkon rozhodčích by se dnes měly hodnotit jako 18+
48:21 Trestné střílení družstva Banes Florbal Soběslav neproměnil #40 Eliška Juhaňáková.
48:21 Juhaňáková nyní neuspěla proti Horákové.
48:21 Vlková na poslední chvíli se snažila zachránit další únik. Bohužel se to neobešlo bez faulu a je nařízeno další trestné střílení!
47:24 Opět podobná situace a rozhodčí opět v klidu.
46:02 Teď se turnovští dožadovali vyloučení pro jednu z hostujících hráček. Oba rozhodčí zůstávají v klidu a nechávají hru plynout.
45:21 Turnov se ze všech sil snaží opět vyrovnat, zatím bohužel bez úspěchu.
42:39 GÓL Banes Florbal Soběslav! 6:7
Branku družstva Banes Florbal Soběslav vstřelil #40 Eliška Juhaňáková z trestného střílení (6:7)
42:39 Juhaňáková byla velmi trpělivá. Počkala si na to až proti ní Horáková půjde a v klidu ji obešla a zakončila do zcela odkryté branky.
42:39 Zcela zapomenutá hráčka Soběslavi šla sama na Horákovou. Škopánová ji faulovala a Mára nařizuje trestné střílení!!
42:00 Vyloučen hráč #17 Lenka Křiklánová družstva Banes Florbal Soběslav na 2 minuty za nedovolené vrážení
42:00 I Turnov si dnes vyzkouší hru v početní výhodě. Bude úspěšný?
40:08 GÓL TJ Turnov! 6:6
Branku družstva TJ Turnov vstřelil #23 Kateřina Vlková, asistoval #93 Leona Müllerová (6:6)
40:06 Müllerová na půlce hřiště rozehrála na Vlkovou jejíž skákavá střela se z uctihodných 20 metrů k udivení všech zde přítomných ujala.
40:01 Vše je připraveno. Pan Pohunek nám právě zahájil poslední část tohoto zápasu.
39:59 Střely ve 2. třetině: TJ Banes Florbal Soběslav - 12
39:59 A máme tu konec druhé části. Soběslav otočila vývoj utkání a v šatně Turnova bych teď opravdu být nechtěl.
39:34 Hostující fanoušci jsou ve varu. Ještě aby ne, jejich svěřenkyně na hřišti odvádí skvělý výkon a Turnov je momentálně o třídu níž a do další třetiny bude muset nastoupit úplně v jiném tempu.
38:32 Horáková a její famózní zákrok! Už to mohlo být 5:7 nebýt tohoto zákroku domácí gólmanky.
37:01 A mohla to být další branka pro Soběslav. Pekařová zablokovala veledůležitým zákrokem střelu Vackové a zabránila dalšímu gólu.
36:44 GÓL Banes Florbal Soběslav! 5:6
Branku družstva Banes Florbal Soběslav vstřelil #5 Veronika Šraierová, asistoval #22 Adéla Kubátová (5:6)
36:44 Soběslav otáčí vývoj utkání! Během pouhých 84 vteřin Soběslav otáčí skóre z 5:2 na 5:6.
36:17 GÓL Banes Florbal Soběslav! 5:5
Branku družstva Banes Florbal Soběslav vstřelil #9 Lucie Vacková, asistoval #7 Jana Vránková (5:5)
36:17 Během minuty máme srovnáno. Nikdo právě neví co se děje a Turnov inkasuje další branku.
36:01 GÓL Banes Florbal Soběslav! 5:4
Branku družstva Banes Florbal Soběslav vstřelil #13 Markéta Kabešová, asistoval #17 Lenka Křiklánová (5:4)
36:01 A další gól - 5:4.
35:20 GÓL Banes Florbal Soběslav! 5:3
35:20 Jako bych to snad zakřikl. Soběslav z následné akce snižuje na 5:3.
35:00 15. Minuta 2. třetiny, to znamená, že je čas na diváky. Dnes nám zavítalo do haly skvělých 48 diváků. Děkujeme!!
35:00 Soběslav zahrávala standartní situaci na polovině Turnova, následná střela byla zblokována. Do samostatného úniku byla vybídnutá Bajerová, Kozáková byla úspěšnější. Snad to nebude Turnov mrzet.
33:32 GÓL TJ Turnov! 5:2
Branku družstva TJ Turnov vstřelil #14 Karolína Bittnerová, asistoval #10 Kateřina Vacíková (5:2)
33:32 Bittnerová navyšuje vedení Turnova již na 5:2! Psal jsem zrovna předešlou zprávu, takže jsem gól neviděl a nemohu k němu napsat více informací.
32:54 Vacková chtěla vybídnout některou ze svých spoluhráček před brankou. Přihrávka byla zblokována a Turnov se vydává do protiútoku.
31:15 GÓL TJ Turnov! 4:2
Branku družstva TJ Turnov vstřelil #95 Lucie Veselá, asistoval #93 Leona Müllerová (4:2)
31:07 A máme tu znovu dvoubrankové vedení pro domácí hráčky! Karel (Lucka Veselá) střelou na bližší tyč po výběhu z rohu nedala šanci Kozákové.
31:07 Krátké přerušení z důvodu vody na palubovce.
29:59 GÓL TJ Turnov! 3:2
Branku družstva TJ Turnov vstřelil #18 Karolína Koťátková bez asistence (3:2)
29:59 Koťátková bere svému týmu vedení zpět, když svou přesnou střelou zavěsila přímo pod horní tyč.
29:30 Nakonec střela Urbanové, bohužel nad.
29:25 Standartní situace pro Turnov z hranice něco okolo čtyř metrů od brankové čáry. Bude z toho něco?
28:46 Soběslav nechce a nechce pustit Turnov k míčku.
26:35 Müllerová vypustila ze své hole doslova raketu, která se zastavila až v rukavicích Kozákové.
25:12 Bajerová svou pozemní střelou míjí branku Kozákové.
24:25 Vlková obešla Vackovou a nahrála na osu Vacíkové. Její střela byla zblokována a rozehrávat bude Turnov.
23:56 Vacíková obrala o míček Kabešovou a vydala se na útočnou polovinu. Nic z této akce ovšem nebylo.
23:15 Horáková a její další dva velmi důležité zákroky.
21:20 Hala se nám pomalu zaplňuje i domácími fanoušky. Tak to má vypadat. Snad je uslyšíme víc než malou ale hlučnou skupinku ze Soběslavi.
20:35 Hned z kraje druhé části. Musela Horáková natáhnout nohu na delší tyč aby zblokovala střelu Juhaňákové.
20:01 Vše je připraveno. Druhá třetina byla právě zahájena.
19:59 Střely v 1. třetině: TJ Turnov - 14 Banes Florbal Soběslav - 14
19:59 Veselá propálila hostující gólmanku, gól ovšem nebyl uznán z důvodu, že padl až po zaznění sirény, která nám ukončila 1. třetinu.
18:56 Přesilová hra zůstala nevyužita.
16:56 GÓL Banes Florbal Soběslav! 2:2
Branku družstva Banes Florbal Soběslav vstřelil #40 Eliška Juhaňáková, asistoval #6 Andrea Dostálová (2:2)
16:56 Vyloučen hráč #3 Barbora Červová družstva TJ Turnov na 2 minuty za nesportovní chování
16:56 Opět drama při vyrovnávacím gólu Soběslavi. Nejdříve Dostálová rozehrávala z rohu a svou přihrávkou našla před brankou Horákové úplně osamocenou Juhaňákovou, která už měla úlohu jednoduchou. Při stížnostech byla vyloučená Červová - zřejmě za nějaké sprosté slovíčko vůči Márovi. (Marek Pohunek)
15:39 GÓL Banes Florbal Soběslav! 2:1
Branku družstva Banes Florbal Soběslav vstřelil #17 Lenka Křiklánová, asistoval #5 Veronika Šraierová (2:1)
15:39 Při střele byla Křiklánová sražená k zemi Fišerovou. Fanoušci ze Soběslavi se dožadovali trestu.
15:39 Taková malá 'Barcelona' v podání Soběslavi. Celou akci zakončila Křiklánová.
13:34 Exnarová přestřeluje ve slibné pozici.
12:46 Opět hned několik doslova gólových šancí pro Soběslav. Horáková se musela v brance nyní pořádně zapotit. Ale stav zůstává i nadále stejný.
11:20 Kolem Vlkové nyní proběhla jedna z hostujících hráček. Horáková úspěšná!
09:12 Nyní ovšem zahrozila Soběslav. Vlkové sjel míček z hole a následně musela blokovat hned 2 střely. To nebylo vše, Soběslav nadále pokračovala v náporu a vzniklo z toho hned několik dalších šancí. Naštěstí pro Turnov skóre se nemění.
07:51 GÓL TJ Turnov! 2:0
Branku družstva TJ Turnov vstřelil #10 Kateřina Vacíková, asistoval #14 Karolína Bittnerová (2:0)
07:51 Těžké chvilky pro Soběslav. Vacíková prostřeluje hostující gólmanku a je to již 2:0.
07:22 GÓL TJ Turnov! 1:0
Branku družstva TJ Turnov vstřelil #3 Barbora Červová bez asistence (1:0)
07:22 Červová doklepla míček do branky a Turnov jde do vedení!
06:24 Předešlý vzájemný zápas vyzněl lépe pro Soběslav, která zvítězila 7:5. Dokáže dnes Turnov vyhrát?
05:20 Soběslavský kotel zdraví Libora Podlahu.
04:16 Urbanová střelou rychle rozehrála standartní situaci, hostující gólmanka byla připravená a helmou střelu srazila mimo hřiště.
03:35 Na utkání dorazila i početná skupina fanoušků ze Soběslavi.
02:48 Klementová míjí branku.
01:51 Nahození Vacíkové se snažila dorazit do branky Fišerová. Opět bez úspěchu.
00:09 Hned z první akce už to vypadalo, že Turnov půjde do vedení. Hostující brankářka vytáhla skvělý zákrok vůči střele Veselé.
00:01 Utkání nám začalo o trochu déle, důvodem byla voda na ploše, trochu nám tu prosakuje strop.