• 55 54:40
    7:4
    (Kalistová)

TJ Sokol Královské Vinohrady - FBC Texas Longhorns 7:4
branky: 6. Kristýna Jiříčková, 22. Radka Kylarová, 25. Tereza Trunečková, 33. Radka Kylarová, 52. Adéla Skalická, 52. Radka Kylarová, 55. Radka Kylarová - 4. Emma Šlopková, 15. Dominika Kračunova, 40. Michaela Blovská, 42. Kateřina Vránová; rozhodčí: Michal Kokeš - Jan Hós; vyloučení: 1:0; využití: 0:1; diváků: 31; zásahy brankářů: Eliška Kuchyňková 16 - Martina Kolaříková 23; po třetinách: 1:2, 3:1, 3:1
60:00 Vyjádření as. trenéra Pavla Doubka /TJ SKV/ : Místy hrajeme opravdu hezky .. chybí nám však větší touha po gólech a preciznost v zakončení. Proti soupeři jsme se dnes opravdu střelecky trápili. Musíme přidat na bojovnosti a jít si za výhrou od první minuty. Díky soupeři za opravdu pěkný zápas.
60:00 Komentář hostujícího týmu Ladislava Hrmy: Odehráli jsme dobré utkání, mohlo to být na bodík. Asi bychom si i něco zasloužili. I tak musím holky pochválit za dobrý zápas. Děkujeme soupeři za zápas a přejeme hodně štěstí do play off. Třeba se ještě potkáme :-)
60:00 Komentář vedoucího domácích P. Doubka:
60:00 Střely na branku: SKV 11 - Texas 5. Celkem SKV 30 - Texas 20.
58:00 Doufejme, že probíhají poslední dvě minuty zápasu
56:30 Skvělá Jiřičková
54:40 GÓL TJ Sokol Královské Vinohrady! 7:4
Branku družstva TJ Sokol Královské Vinohrady vstřelil #67 Radka Kylarová, asistoval #21 Lenka Kalistová (7:4)
54:00 Kalistová si za bukem došla pro dlouhý míček a drží tak SKV v bezpečné vzdálenosti.
52:52 Po timeoutu to vypadá na burcující výkon Texasu. Nicméně, zatím bez vážnější šance. Jak toto dopadne? Dočkáme se na Vinohradech drama?
51:50 Timeout FBC Texas Longhorns
51:50 GÓL TJ Sokol Královské Vinohrady! 6:4
51:40 Od cca poloviny prostřeluje hostující gólmanku Skalická a SKV jde do vedení. V pravý čas!
51:39 GÓL TJ Sokol Královské Vinohrady! 5:4
Branku družstva TJ Sokol Královské Vinohrady vstřelil #77 Adéla Skalická, asistoval #69 Barbora Šádková (5:4)
50:30 Zatím to vypadá vyrovnaně. Na domácích je vidět touha po vedoucím gólu, zatímco na hostujících je zase vidět také touha po vstřeleném gólu :D
46:00 Zápas je otevřený a nějaký gól tam může spadnout i hostujícímu týmu. Zápas má díky vyrovnanému skóre dobré tempo
45:02 Je to však cesta, po které tu padl už nejméně jeden gól.
44:30 Je tu spousta takových míčků, které nemají majitele zejména před hostující brankou. V těchto závarech však obrana Texasu pozorná a vždy to odpálí někam pryč.
43:00 U míčku Šádková a snaží se něco vymyslet. Vinohrady mají dobrý přechod do útoku.
42:20 Dělovka Dobisíkové do připravené brankářky hostí.
42:00 Chybí tomu přesnější zakončení, velké šance také příliš nevidíme
41:17 Po nevýrazné střele tu máme srovnáno a jdeme do třetí třetiny od znova.. Po buly se však do útoku pouští hned Vinohrady
41:16 GÓL FBC Texas Longhorns! 4:4
Branku družstva FBC Texas Longhorns vstřelil #44 Kateřina Vránová, asistoval #20 Jana Kadlecová (4:4)
41:00 Blovská z Texasu se dostala k odraženému míčku, nicméně to k ničemu nevedlo..
40:00 Střely na branku: SKV 12 - Texas 7
39:57 Z ničeho nic víko jak prase a je to zase o gól
39:56 GÓL FBC Texas Longhorns! 4:3
Branku družstva FBC Texas Longhorns vstřelil #31 Michaela Blovská, asistoval #20 Jana Kadlecová (4:3)
39:30 Poslední minuta a hráčky SKV v útoku. Kontrolují tak závěr druhé třetiny.
38:00 V rozhodující chvíli přeskočila přihrávka Jiřičkové na Kalistovou hokejku a tak to neskončilo brankou. Nicméně ještě tam byla další šance a opět nic.
36:49 Kračunová měla dobrou šanci, mimo. Jsou to takové občasné střely od obou týmů
36:00 Sladkovská teď z ničeho nic vystřelila do připravené Kolaříkové
35:30 Poslední minutka se nese spíš v klidnějším tempu a nápaditosti hostujícího celku. Výrazné ohrožení branky však nepřichází
32:10 Kylarová hezky zamířila a zvyšuje tak náskok svého týmu. Vinohrady zůstávají v útoku..
32:09 GÓL TJ Sokol Královské Vinohrady! 4:2
Branku družstva TJ Sokol Královské Vinohrady vstřelil #67 Radka Kylarová, asistoval #83 Petra Kytková (4:2)
31:33 Utkání sleduje 31 diváků, vyprodáno
31:30 Florbal bez šancí. Za chvíli se však dozvíte počet diváků
28:40 Skalická teď zabránila brance krásným blokem proti střele Kadlecové. Stále je to o jeden gólč
27:23 Pěkná šance hostujících hráček. Kuchyňková pozorná. Zápas má poměrně tempo
26:40 Vejvodová hezkou střelou nad. V publiku to jen zahučelo
26:00 Už se to pomalu překlápí na stranu domácích, ale budou to mít holky ještě těžké. Texas vystrkuje růžky a snaží se si utvářet šance
24:46 Dobře blokující obrana domácích nedává moc šancí na proniknutí do svatyně Kuchyňkové
24:29 Po ukázkové rozehře přiťuknutí dává Tereza třetí branku domácích!
24:28 GÓL TJ Sokol Královské Vinohrady! 3:2
Branku družstva TJ Sokol Královské Vinohrady vstřelil #24 Tereza Trunečková, asistoval #9 Barbora Sladkovská (3:2)
24:17 Kytková uklidnila na Bartůňkovou a znovu se rozjíždí rozehrávka žlutých. Ke standartce se staví Sladkovská.
23:30 Minisouboj Kozlové proti Kalistové lépe pro hostující hráčku. SKV však zatím lepší
22:10 Hamerníková z domácího týmu se snažila o šanci s Urbáškovou. Nedostala se však k dobrému zakončení. Zatím začátek třetiny v režii SKV
21:25 Nejlepší možný vstup domácích do druhé třetiny a máme tu vyrovnáno. Trunečková teď poslala svůj tvrdý projektil a div, že to neskončilo gólem
21:17 Po Vinohradském tlaku a závaru před bránou se prosazuje Radka Kylarováááá
21:16 GÓL TJ Sokol Královské Vinohrady! 2:2
21:00 Vinohrady musí zabrat a začít trefovat branku. Zatím je to takové nedotažené.
20:01 Buly druhé třetiny pro Texas. Pojďme do toho!
20:00 Střely na branku: SKV 7 - Texas 8
19:45 Poslední šance na útok domácích. Pojďme do šatnáře
18:56 Bartošová při chuti. Zatím však bez úspěchu
18:50 Zatím sledujeme poměrně vyrovnané utkání. Po pokusu Vinohrad rozehrávají holky z Texasu
17:50 Jiřičková nad branku. Míček bude mít Texas
17:06 Rozvážná rozehrávka Vinohrad, která je zatím nedotažená do přesného zakončení
16:25 Černá M. faulována na své polovině a dopředu půjdou hostující hráčky
15:32 Domácí chtějí dát gól, Bartošová bohužel vedle..
15:00 Vinohrady se dostávají na míček a snaží se vyrovnat. Postupný útok rozjíždí Trunečková
14:30 Kuchyňková nedokázala zabránit střele Kračunové a hosté jdou do vedení.
14:29 GÓL FBC Texas Longhorns! 1:2
Branku družstva FBC Texas Longhorns vstřelil #47 Dominika Kračunova, asistoval #52 Blanka Rosáková (1:2)
13:40 Střelu Černé kryje Eliška v brance. Hostující tým stále na míčku
12:45 Přesilovku začíná hostující tým. Drží míček na polovině Vinohrad.
12:31 Vyloučen hráč #21 Lenka Kalistová družstva TJ Sokol Královské Vinohrady na 2 minuty za špatné střídání
12:30 Kuchyňková v domácí kase zatím moc práce neměla, ale musí dávat pozor.
11:50 Teď drží míček a určují tempo hry domácí
11:00 Hezká akce po ose Kutnarová Sladkovská. Do brankářky.
09:27 Velkým nápřahem poslala střelu střelu Urbášková pouze nad branku Kolaříkové.
08:52 Dobisíková u míčku a snažila se připravit nějakou zajímavou situaci, ale skončilo to bloku jenom za mantinelem
08:08 Na hřišti domácí elitní formace. Tak jsem zvědavý, co nám holky připraví za podívanou
06:50 Větší šance si utvářejí domácí hráčky a zkoušejí to na branku. Dobrý protiútok nevyužila Bartošová
05:46 Máme tu vyrovnání. S góly se nám vyloženě roztrhl pytel. Zápas je to po úvodním opatrném začátku akčnější podívaná
05:45 GÓL TJ Sokol Královské Vinohrady! 1:1
Branku družstva TJ Sokol Královské Vinohrady vstřelil #37 Kristýna Jiříčková, asistoval #21 Lenka Kalistová (1:1)
03:24 GÓL FBC Texas Longhorns! 0:1
Branku družstva FBC Texas Longhorns vstřelil #82 Emma Šlopková, asistoval #52 Blanka Rosáková (0:1)
02:30 Nepřesnou rozehrávku domácích získávají hostující hráčky. První šance modrých
01:26 Domácí jsou od začátku lepším týmem.
01:00 Vzhledem k předchozím výsledkům v této sezóně očekáváme duel s vítězstvím domácích. Nicméně, uvidíme, jak se s tím domácí svěřenkyně poperou..
00:01 Kráásný večer z Vinohrad! Holky obou týmů právě nastupují k zápasu. Příjemný zážitek