• 60 59:38
    8:4
    (Macháčková)

TJ Sokol Královské Vinohrady - Banes Florbal Soběslav 8:4
branky: 5. Lenka Kalistová, 12. Radka Kylarová, 12. Tereza Trunečková, 27. Nikola Hamerníková, 35. Tereza Trunečková, 48. Kristýna Vejvodová, 57. Kristýna Vejvodová, 60. Lenka Kalistová - 21. Monika Hrnečková, 36. Šárka Matoušková, 48. Eliška Juhaňáková, 58. Táňa Pospíšilová; rozhodčí: Ondřej Benačan - Patrik Šaroch; vyloučení: 0:0; využití: 0:0; diváků: 31; zásahy brankářů: Jana Vyrobíková 14 - Pavlína Kozáková 25; po třetinách: 3:0, 2:2, 3:2
60:00 Vyjádření SKV - P. Doubek: Proti Soběslavi jsme se těžce prosazovali, chválím jejich vysoké nasazení do posledních vteřin. Díky soupeři a přejeme jim bezproblémovou cestu domů.
60:00 Vyjádření hostující trenéra pana Mendla: Gratuluji soupeři k vítězství. Děkuji holkám za předvedený výkon.
59:59 Střely po třetí třetině: TJ Sokol Královské Vinohrady : Banes Florbal Soběslav 13:6.
59:38 GÓL TJ Sokol Královské Vinohrady! 8:4
Branku družstva TJ Sokol Královské Vinohrady vstřelil #21 Lenka Kalistová, asistoval #45 Anna Macháčková (8:4)
58:07 Timeout Banes Florbal Soběslav
57:58 GÓL Banes Florbal Soběslav! 7:4
Branku družstva Banes Florbal Soběslav vstřelil #77 Táňa Pospíšilová bez asistence (7:4)
56:25 Buly získávají opět Vinohrady.
56:24 GÓL TJ Sokol Královské Vinohrady! 7:3
Branku družstva TJ Sokol Královské Vinohrady vstřelil #28 Kristýna Vejvodová, asistoval #21 Lenka Kalistová (7:3)
56:24 Kalistová z výběhu dobře našla Vejvodovou a ta nadvakrát překonala soběslavskou brankářku.
54:22 Vejvodová zkouší střelu z dálky. Trefuje golmanku.
51:45 Kalistová obíhá 3 hráčky Soběslavi za jejich bránu. Následně přihrává před, kde její přihrávka nebyla zachycena.
50:20 Kabešová běží sama s míčkem proti Vyrobíkové a ta vyráží.
47:44 Buly získávají Vinohrady.
47:43 GÓL TJ Sokol Královské Vinohrady! 6:3
47:43 Domácí kouč stáhl hru na dvě pětky a teď sklízí ovoce. Kalistová předložila míček Vejvodové a ta ho suverénně poslala do sítě.
47:16 Buly získávají Vinohrady
47:15 Timeout TJ Sokol Královské Vinohrady
47:15 GÓL Banes Florbal Soběslav! 5:3
Branku družstva Banes Florbal Soběslav vstřelil #40 Eliška Juhaňáková, asistoval #6 Andrea Dostálová (5:3)
47:15 Vinohradská obrana zaspala a Juhaňáková dorazila míček do odkryté branky.
47:14 Vyrobíková odkopává míček od branky, kde jej zachytila Dostálová, ta nahrává Juhaňákové.
44:01 Bartošová střílí a trefuje golmanku Kozákovou.
41:20 Dostálová běží středem a nastřeluje pravou tyč.
40:01 Úvodní buly třetí třetiny získávají Vinohrady.
39:59 Střely po druhé třetině: TJ Sokol Královské Vinohrady : Banes Florbal Soběslav 8:10.
35:41 GÓL Banes Florbal Soběslav! 5:2
Branku družstva Banes Florbal Soběslav vstřelil #25 Šárka Matoušková, asistoval #17 Lenka Křiklánová (5:2)
35:41 Bekhendový přízemní pokus si našel cestu do sítě.
34:58 GÓL TJ Sokol Královské Vinohrady! 5:1
Branku družstva TJ Sokol Královské Vinohrady vstřelil #24 Tereza Trunečková, asistoval #9 Barbora Sladkovská (5:1)
34:58 Další dalekonosná rána Trunečkové a míček zapadl do sítě.
30:22 Kutnarová svou bojovností na polovině hřiště získává pro Vinohrady volný úder.
28:56 Volný úder vybojovaly hráčky Soběslavi. Vzápětí o balónek přicházejí.
26:06 GÓL TJ Sokol Královské Vinohrady! 4:1
Branku družstva TJ Sokol Královské Vinohrady vstřelil #10 Nikola Hamerníková, asistoval #17 Tereza Urbášková (4:1)
26:06 Hamerníková z levé strany přízemní střelou procpala míček za záda gólmanky.
26:00 Vinohrady v obrané části zakládají útok, který zakončují gólem.
20:55 GÓL Banes Florbal Soběslav! 3:1
Branku družstva Banes Florbal Soběslav vstřelil #8 Monika Hrnečková, asistoval #44 Amálie Šťastná (3:1)
20:55 Šťastná nahrává Hrnečkové, ta po levé straně běží a střílí na branku Vinohrad.
20:01 Úvodní buly druhé třetiny vyhrály ženy z Vinohrad.
19:59 Střely po první třetině: TJ Sokol Královské Vinohrady : Banes Florbal Soběslav 12:2.
19:40 Střelu Kostečkové vyráží Vyrobíková.
11:33 GÓL TJ Sokol Královské Vinohrady! 3:0
11:33 Trunečková napřáhla z dálky a její dalekonosná rána končí v síti. Domácí hráčky vedou o tři branky.
11:06 GÓL TJ Sokol Královské Vinohrady! 2:0
Branku družstva TJ Sokol Královské Vinohrady vstřelil #67 Radka Kylarová, asistoval #21 Lenka Kalistová (2:0)
11:06 Kalistová útočí středem a nahrává vlevo Kylarové.
08:43 Vinohrady zakládají útok. Kytková střílí nad brankovou konstrukci.
08:03 Trestné střílení družstva Banes Florbal Soběslav neproměnil #40 Eliška Juhaňáková.
08:03 Rozhodčí nařizuje nájezd proti Vinohradům.
04:25 GÓL TJ Sokol Královské Vinohrady! 1:0
Branku družstva TJ Sokol Královské Vinohrady vstřelil #21 Lenka Kalistová, asistoval #67 Radka Kylarová (1:0)
04:25 Kylarová dostala míček před branku a Kalistová ho zády k brance usměrnila do sítě. Domácí se dostávají do vedení.
02:32 Domácí hráčky drží balonek v útočné zóně.
00:00 Vítáme vás při sledování dnešního utkání mezi SKV a florbalovým týmem ze Soběslavi.