• 66 65:00
  • 66 65:00
  • 66 65:00

Rudý Dračice MLADÝCH NADĚJÍ Týn - FBC Texas Longhorns 5:4pn
branky: 10. Tereza Bočková, 25. Martina Hrdličková, 52. Tereza Bočková, 53. Nella Stašková, N Karolína Hašlová - 22. Emma Šlopková, 32. Markéta Černá, 58. Michaela Blovská, 59. Kateřina Vránová; rozhodčí: Kamil Žák - David Podařil; vyloučení: 0:1; využití: 0:0; diváků: 71; zásahy brankářů: Simona Werbynská 34 - Jana Soldátová 37; po třetinách: 1:0, 1:2, 2:2, 0:0
3 Nájezd na branku provedl z družstva Rudý Dračice MLADÝCH NADĚJÍ Týn hráč #10 Nella Stašková a vstřelil gól.
2 Nájezd na branku provedl z družstva FBC Texas Longhorns hráč #71 Markéta Černá , ale gól nevstřelil.
2 Nájezd na branku provedl z družstva Rudý Dračice MLADÝCH NADĚJÍ Týn hráč #21 Karolína Hašlová a vstřelil rozhodující gól (5:4).
1 Nájezd na branku provedl z družstva FBC Texas Longhorns hráč #31 Michaela Blovská a vstřelil gól.
1 Nájezd na branku provedl z družstva Rudý Dračice MLADÝCH NADĚJÍ Týn hráč #33 Tereza Bočková a vstřelil gól.
65:01 Komentář hostí: Po minulém zápase nám jaksi krachla produktivita a v závěru základní hrací doby měl soupeř více štěstí. Nájezdy nás letos už párkrát potkaly a opět dopadly lépe pro nás - co chtít víc, než proměné 3 ze 3. Dnes obdivuhodný výkon všech hráček a tedy důležité body do tabulky, které budeme potřebovat. Děkujeme soupeři za zápas a divákům za velkou podporu.
65:01 Vyjádření k utkání hostujícího trenéra :''Opět velká bitva o každý kousek hřiště. Chválím holky, že dneska odehrály dobré utkání. Po celých 65 minut jsme diktovali tempu a byly jsme lepším týmem. Dovednostní soutěž nám nejde, my se soustředíme na hru. Děkujeme skvělým a férovým divákům. Soupeři přejeme vše nej do playoff.
58:35 GÓL FBC Texas Longhorns! 4:4
Branku družstva FBC Texas Longhorns vstřelil #44 Kateřina Vránová, asistoval #31 Michaela Blovská (4:4)
57:00 GÓL FBC Texas Longhorns! 4:3
Branku družstva FBC Texas Longhorns vstřelil #31 Michaela Blovská, asistoval #20 Jana Kadlecová (4:3)
52:55 GÓL Rudý Dračice MLADÝCH NADĚJÍ Týn ! 4:2
Branku družstva Rudý Dračice MLADÝCH NADĚJÍ Týn vstřelil #10 Nella Stašková, asistoval #33 Tereza Bočková (4:2)
51:20 GÓL Rudý Dračice MLADÝCH NADĚJÍ Týn ! 3:2
Branku družstva Rudý Dračice MLADÝCH NADĚJÍ Týn vstřelil #33 Tereza Bočková, asistoval #44 Jana Nováková (3:2)
31:21 GÓL FBC Texas Longhorns! 2:2
Branku družstva FBC Texas Longhorns vstřelil #71 Markéta Černá, asistoval #21 Anna Jílková (2:2)
24:19 GÓL Rudý Dračice MLADÝCH NADĚJÍ Týn ! 2:1
Branku družstva Rudý Dračice MLADÝCH NADĚJÍ Týn vstřelil #15 Martina Hrdličková, asistoval #10 Nella Stašková (2:1)
21:39 GÓL FBC Texas Longhorns! 1:1
Branku družstva FBC Texas Longhorns vstřelil #82 Emma Šlopková, asistoval #9 Miroslava Nováková (1:1)
09:29 GÓL Rudý Dračice MLADÝCH NADĚJÍ Týn ! 1:0
Branku družstva Rudý Dračice MLADÝCH NADĚJÍ Týn vstřelil #33 Tereza Bočková, asistoval #3 Lucie Krátká (1:0)
08:59 Vyloučen hráč #71 Markéta Černá družstva FBC Texas Longhorns na 2 minuty za sekání