58
  • 58 57:24
    Mladých Nadějí

Rudý Dračice MLADÝCH NADĚJÍ Týn - TJ Sokol Královské Vinohrady 2:4
branky: 3. Anna Fáberová, 56. Karolína Hašlová - 8. Tereza Trunečková, 13. Kristýna Vejvodová, 50. Anna Macháčková, 55. Lenka Kalistová; rozhodčí: Kamil Žák - Petr Holeček; vyloučení: 1 + Nella Stašková 5:1; využití: 0:1; diváků: 80; zásahy brankářů: Simona Werbynská 40 - Eliška Kuchyňková 38; po třetinách: 1:2, 0:0, 1:2
60:00 Vyjádření domácích: Jeden z nejlepších zápasů letošní sezony, musíme jen zapracovat na té produktivitě. Opět skvělý výkon všech hráček obou týmů. Děkujeme soupeři za dnešní zápas, přejeme hodně štěstí do play-off, a také děkujeme našim skvělým divákům za obrovskou podporu. Uvidíme se v bojích play-off.
59:59 Vyjádření SKV - Vedoucí Pavel Doubek : Velmi těžký a vyrovnaný zápas, v kterém nám tam nakonec něco spadlo. Brankářka soupeře podala výborný výkon, stejně jako celý tým soupeře. Rád bych pochválil výborné diváky a velkou návštěvu. Je radost tu hrát a o to víc nás těší dnešní vítězství.
59:59 Zápas už nic nového nepřinesl. Je konec. Loučí se s Vámi Pájík77.
59:30 Právě nám popadala celé pravá strana mantinelů. Pořadatelé vše výborně řeší!
58:55 Napadání hostujícího týmu dělá Dračicím velké problémy v rozehrávce. Vše řeší až krosem Janoušková.
57:24 Timeout Rudý Dračice MLADÝCH NADĚJÍ Týn
57:24 Trenér domácích udělil poslední pokyny svému týmu. Uvidíme zda to přinese ovoce. Dračice v 6 hráčích v poli.
56:51 Standartka Vinohrad na útočné polovině nepřinesla žádné nebezpečí pro Werbynskou.
56:34 Dnešní utkání sleduje 80 platících diváků! Děkujeme
55:42 GÓL Rudý Dračice MLADÝCH NADĚJÍ Týn ! 2:4
Branku družstva Rudý Dračice MLADÝCH NADĚJÍ Týn vstřelil #21 Karolína Hašlová, asistoval #33 Tereza Bočková (2:4)
55:42 Prosazují se hvězdy. Bočková s Hašlovou.
54:35 GÓL TJ Sokol Královské Vinohrady! 1:4
Branku družstva TJ Sokol Královské Vinohrady vstřelil #21 Lenka Kalistová, asistoval #24 Tereza Trunečková (1:4)
54:35 Trunečková to nejprve zkusila z výběhu. Vedle. Balonek se k ni za chvíli dostal znovu a na středu našla úplně volnou spoluhráčku která rozvlnila síťku. 1:4
53:43 Vyloučen hráč #10 Nella Stašková družstva Rudý Dračice MLADÝCH NADĚJÍ Týn na 2 minuty za vražení zády
53:13 Stašková s Hašlovou se teď vůbec nepochopily.
50:54 Střelba je to na co by se holky z Týna měly na trénincích zaměřit. Pálí dnes jednu tutovku za druhou.
49:15 GÓL TJ Sokol Královské Vinohrady! 1:3
Branku družstva TJ Sokol Královské Vinohrady vstřelil #45 Anna Macháčková, asistoval #77 Adéla Skalická (1:3)
49:00 Krátká vyslala na brankářku hostí prudkou střelu. Byla ztečována nad.
47:09 Janoušková dobrý blok! Rozehrávat budou Vinohrady na útočné polovině.
46:35 Stašková mi cloní ve výhledu. Bohužel sem teď přesně neviděl co se na hřišti stalo.
45:45 Chybná rozehrávka domácích. Střela však mířila jen do připravené golmanky domácího týmu.
44:24 Teď chybělo málo. Bočková fantastickou tečí změnila směr letu balonku. Golmanka hostí vykopla balonek špičkou boty.
42:52 Zdržování hry od Šímové. Hrát budou Vinohrady z křížku.
42:32 Janoušková před Werbynskou odpálila balonek.
41:41 Lob Zimové pouze na prsa obránkyně hájící barvy Vinohrad.
40:25 Dobré napadání Dračic. Bočková vybojovala balonek. Bohužel střela jen do břicha golmanky Vinohrad.
40:00 Diváci skandují i o přestávce. Zřejmě slušný oddíl.
39:45 Paďourková odebrala čistě balonek soupeřce. Víc už nám druhá třetina nenabídla.
39:12 Závar před brankou domácích. Výborná obětavost obránkyň a na konci skvělá Werbynská.
37:20 Werbynská opět ukázala že chytat umí. Výborný reflex levou rukou!
35:45 Výraz Zimové mluví za vše. Asi jako 'nemám komu'!
33:00 Kalistová to zkusila z otočky. Balonek letěl jen těsně kolem pravého víka.
32:12 Nováková to zkoušela efektně, leč neefektivně. Staškovou bohužel svým pasem nenašla.
31:11 Sekanice na půlce. Obě stejně!
30:29 Marťa se uvolnila zpoza branky a snažila se bekendem překonat brankářku soupeře. Ta její střelu vyráží do rohu.
29:29 Zimová s Janouškovou nám ukázaly velmi pěknou kombinaci a přehrání útočnic soupeře. Nic víc z toho ale nebylo. Balonek na půlce ukořistily Vinohrady.
28:15 Střela bekendem to není nic jednoduchého. Přesvědčila se Bartošová. Balonek skončil v rohu hřiště.
27:21 Dokulilová to tam pustila z půlky golfákem. Dobrý pokus.
25:55 Sympatická otočka Trunečkové. Balon ji v poslední fázi sjel z čepele. Díkybohu
24:17 V hale opět výborná atmosféra. Domácí fanklub žene Dračice za vyrovnávacím golem.
23:33 Slušný bekend od Bočkové v oslabení. Golmanka hostí se štěstím kryje.
23:06 Další šance Vinohrad. Opět stejný konec. Balonek skončil u Werbynské v náručí.
22:17 Werbynská výborným zákrokem překazila šanci Vinohrad.
21:00 Pokažená kombinace Vinohrad a Bočková posílá balonek do rohu.
18:37 Vyloučen hráč #10 Nella Stašková družstva Rudý Dračice MLADÝCH NADĚJÍ Týn na 5 minuty za vysoká florbalka
18:20 Sporný souboj na půlce. Ze střídačky domácích se ozývá- to byl balon!
17:39 Vyloučen hráč #9 Barbora Sladkovská družstva TJ Sokol Královské Vinohrady na 2 minuty za nedovolené vrážení
17:00 Propagační pokus Zimové od půlky.
16:30 Plachtící motýl málem zapadl do branky domácích.
14:25 Krkolomná rozehrávka Vinohrad nakonec proskákala až k útočnici ve žlutém dresu. Ta svou šanci neproměnila.
12:19 GÓL TJ Sokol Královské Vinohrady! 1:2
Branku družstva TJ Sokol Královské Vinohrady vstřelil #28 Kristýna Vejvodová, asistoval #45 Anna Macháčková (1:2)
12:19 Přihrávka zpoza branky našla přesně čepel Vejvodové. Ta v klidu uklízí do poloprázdné branky.
11:10 Tvrdý souboj jak v NHL. Příhodová ho ustála. Rozehrávat budou Dračice.
10:09 Ne příliš prudká střela, kterou Werbynská vyrazila pravou rukou.
07:49 GÓL TJ Sokol Královské Vinohrady! 1:1
Branku družstva TJ Sokol Královské Vinohrady vstřelil #24 Tereza Trunečková, asistoval #45 Anna Macháčková (1:1)
07:49 Máme tu vyrovnávací branku. Trunečková z výběhu posílá balonek za záda Werbynské.
06:12 Chtěl bych pozdravit Filipa a Dejva. Včerejší párty snad přežili a můžou tak v klidu sledovat dnešní utkání z tribuny.
04:41 Zatím vidíme spousta nepřesností na obou stranách. Asi nervozita.
04:12 Standartka pro Vinohrady. Werbynská kryje.
02:35 GÓL Rudý Dračice MLADÝCH NADĚJÍ Týn ! 1:0
Branku družstva Rudý Dračice MLADÝCH NADĚJÍ Týn vstřelil #12 Anna Fáberová, asistoval #52 Lucie Krátká (1:0)
02:35 Důraz na brankovišti znamená vedení Dračic.
02:22 Hašlová v první tutovce. Vedle.
01:25 Vinohrady trpělivě kombinují a snaží se vytvořit šanci na otevření skore.
00:44 Zimová bude rozehrávat z vlastní poloviny.
00:20 Stašková se snažila obtočit okolo branky. Nechybělo moc!