60
  • 60 59:26
    Texas

Banes Florbal Soběslav - FBC Texas Longhorns 6:5
branky: 33. Monika Hrnečková, 39. Andrea Dostálová, 42. Markéta Kabešová, 42. Adéla Kubátová, 44. Lucie Vacková, 59. Veronika Šraierová - 41. Michaela Blovská, 43. Klára Kozlová, 45. Barbara Livorová, 47. Barbora Nosková, 57. Klára Kozlová; rozhodčí: Michael Pražák - Jan Novotný; vyloučení: 2:2; využití: 0:1; diváků: 38; zásahy brankářů: Eliška Hnojnová 30 - Jana Soldátová 21; po třetinách: 0:0, 2:0, 4:5
60:00 Komentář trenéra domácích: Konečně jsme dotáhli utkání do vítězného konce. Musím holkám poděkovat za nasazení po celé utkání. Děkuji soupeři a přeji šťastnou cestu domů.
60:00 Komentář trenéra hostů: Opět pro nás krutý výsledek s ohledem na vývoj zápasu. Dále nás trápí produktivita, ale to se určitě do playoff zlomí. Musím holky za celý víkend pochválit, zasloužily si více bodíků do tabulky. Děkujeme soupeři a pořadatelům za zápas. Přejeme hodně štěstí do playoff.
60:00 Střely ve třetí třetině: domácí 9, hosté 14.
59:27 To jsou nervy.... Poslední půlminuta.
59:26 Timeout FBC Texas Longhorns
58:53 Texasky hrají v šesti. Nikoliv neoprávněně, vyhnaly brankářku.
58:15 Timeout Banes Florbal Soběslav
58:15 GÓL Banes Florbal Soběslav! 6:5
Branku družstva Banes Florbal Soběslav vstřelil #5 Veronika Šraierová, asistoval #6 Andrea Dostálová (6:5)
57:50 Výborný zákrok Hnojnové! Teď tým vážně podržela.
56:09 GÓL FBC Texas Longhorns! 5:5
Branku družstva FBC Texas Longhorns vstřelil #6 Klára Kozlová, asistoval #20 Jana Kadlecová (5:5)
55:58 Atmosféra houstne. Pořád tu někdo křičí.
55:28 Nepřehledná změť těl před domácí bránou. Samá ruka samá noha...
54:05 Rozhodčí v menší kolizi s domácí Pospíšilovou. Kupodivu vyšel ze střetu živ a zdráv.
51:06 Ach ty soběslavské přesilovky.... Chybí mi tu plačící smajlík. Český florbal by měl popřemýšlet o možnosti použití emotikon v zápise...
49:54 Vyloučen hráč #6 Klára Kozlová družstva FBC Texas Longhorns na 2 minuty za sekání
49:21 Soldátová usilovně šátrá mezi nohama. Hledá míček. Má ho. Vyhazuje.
47:59 Střela Dostálové doletěla až do Vimperka. Bohužel to cestou nevzala přes bránu soupeřek...
46:05 Tak tahle střela měla oči! Nosková balón umístila přesně do rohu.
46:01 GÓL FBC Texas Longhorns! 5:4
Branku družstva FBC Texas Longhorns vstřelil #62 Barbora Nosková, asistoval #47 Dominika Kračunova (5:4)
44:58 Kadlecová faulována, chystá se rozehrávka.... ..... ..... Nic.
44:04 GÓL FBC Texas Longhorns! 5:3
Branku družstva FBC Texas Longhorns vstřelil #98 Barbara Livorová bez asistence (5:3)
43:20 Přestávám si stěžovat, že se nic neděje, protože teď toho zapisuji tolik, až se mi zavařil notebook.
43:13 GÓL Banes Florbal Soběslav! 5:2
Branku družstva Banes Florbal Soběslav vstřelil #9 Lucie Vacková, asistoval #22 Adéla Kubátová (5:2)
42:29 Vyloučen hráč #15 Hana Kostečková družstva Banes Florbal Soběslav na 2 minuty za bránění ve hře
42:09 GÓL FBC Texas Longhorns! 4:2
Branku družstva FBC Texas Longhorns vstřelil #6 Klára Kozlová, asistoval #82 Emma Šlopková (4:2)
41:53 No toto! Nejdříve parádní gól rychlonohé Kabešky a poté do toho plácla Kubátová a míček také končí za zády Soldátové!
41:48 GÓL Banes Florbal Soběslav! 4:1
Branku družstva Banes Florbal Soběslav vstřelil #22 Adéla Kubátová, asistoval #5 Veronika Šraierová (4:1)
41:41 GÓL Banes Florbal Soběslav! 3:1
Branku družstva Banes Florbal Soběslav vstřelil #13 Markéta Kabešová bez asistence (3:1)
40:55 Zrovna když jsme začali uzavírat sázky, zda Hnojnová udrží čisté konto, přišel první gól hostí.
40:26 GÓL FBC Texas Longhorns! 2:1
Branku družstva FBC Texas Longhorns vstřelil #31 Michaela Blovská, asistoval #6 Klára Kozlová (2:1)
40:10 Zdravíme časoměřičku Kateřinu, která tu dnes měla být s námi, ale zmohl ji střevní moribundus.
40:00 Střely ve druhé třetině: domácí 10, hosté 11.
38:47 Pěkný gól. Prý. Já ho neviděla, protože čučím do počítače.
38:46 GÓL Banes Florbal Soběslav! 2:0
Branku družstva Banes Florbal Soběslav vstřelil #6 Andrea Dostálová, asistoval #8 Monika Hrnečková (2:0)
38:18 Kozlová zkusila, ale mimo. Chtělo by to větší razanci. Pánské osazenstvo na stolku rozvíjí teorii, že dámy mají příliš něžné ručky.
37:01 Šlopková trefuje basketbalový koš. Na stolku jsme se shodli, že to byla jasná trojka.
32:08 Konečně! Kubátová nejprve prohnala míček po brankové čáře, ale gól to nebyl. Hrnečková ale situaci napravila a skóruje!
32:07 GÓL Banes Florbal Soběslav! 1:0
Branku družstva Banes Florbal Soběslav vstřelil #8 Monika Hrnečková, asistoval #22 Adéla Kubátová (1:0)
31:17 Už z hor zní zvon... Ne, to byla opět tyčka u Hnojnové.
28:12 Šlopková v roli šunky v sendviči mezi třemi domácími hráčkami.
26:37 Po střele Kozlové zvoní tyčka za domácí brankářkou Hnojnovou.
23:45 Škoda, že se dnes nehraje na neproměněné šance, hned by bylo skóre zajímavější.
22:56 Hra se lehce přiostřuje. K vidění jsou tvrdé souboje.
21:25 Kubátová zkusila 'bekáčem', ale jak je jejím zvykem, šlo to nad bránu.
20:00 Střely po první třetině: domácí 8, hosté 10.
19:00 Šance jsou na obou stranách. Většina střel ale končí na pupíku golmanek.
14:58 Ani hra ve čtyřech utkání příliš neoživila, až na rozbourané mantinely nebylo nic k vidění.
14:09 Vacková dnes již poněkolikáté selhala při zakončení.
13:00 Rozhodčí to také asi nebavilo, takže zápas ozvláštnili hrou 4x4.
12:38 Vyloučen hráč #31 Michaela Blovská družstva FBC Texas Longhorns na 2 minuty za nedovolená vzdálenost
12:28 Vyloučen hráč #5 Veronika Šraierová družstva Banes Florbal Soběslav na 2 minuty za sekání
12:01 Hra je velmi vyrovnaná. Ale taky docela nezáživná. Pořadatelský stolek se zatím nudí.