5:10
    Matěj PĚNIČKA
    (Forman)

Florbal Primátor Náchod - FbŠ Bohemians DDM Praha 7 5:10
branky: 19. Jan Vršek, 22. Tomáš Poupa, 29. Jan Vršek, 31. Martin Brejtr, 44. Jan Vršek - 5. Filip Forman, 6. Lukáš Netrefa, 17. Tomáš Pour, 24. Tomáš Pour, 29. Filip Horák, 30. Filip Forman, 32. Tomáš Otcovský, 36. Matěj Netrefa, 53. Tomáš Pour, 60. Matěj Pěnička; rozhodčí: Jiří Kropáček - Tomáš Novák; vyloučení: 2:2; využití: 0:0; diváků: 72; zásahy brankářů: Dominik Hanuš 26 - Filip Šik 8; po třetinách: 1:3, 3:5, 1:2
60:00 Komentář vedoucího družstva domácích Daniela Prouzy: 'Odehráli jsme bojovné utkání se spoustou pozitivních momentů. Zkušený soupeř však dokázal potrestat naše chyby v obraně a nedostatky v systému. Na těchto věcech budeme poctivě pracovat v trénincích a v další fázi sezóny budeme silnější. Děkuji hráčům za odpracované víkendové zápasy a rozhodčím a soupeři za férovou hru.'
60:00 Komentář trenéra hostů: Nedůraznou obranou a neproměňováním vyložených šancí jsme si ze zapásu udělali zbytečné drama. soupeři děkujeme za zápas.
60:00 Nejlepším hráčem utkání hostů byl vybrán Pour. Nejlepším hráčem domácích byl vybrán Vršek.
60:00 Střely na bránu ve 3. třetině: 5:9 Celkově střely na bránu:13:35.
59:41 GÓL FbŠ Bohemians DDM Praha 7! 5:10
Branku družstva FbŠ Bohemians DDM Praha 7 vstřelil #41 Matěj Pěnička, asistoval #81 Filip Forman (5:10)
59:12 Náchod nyní zkouší power play, ale nevyplatilo se.
59:10 Vyloučen hráč #70 Kryštof Lehečka družstva FbŠ Bohemians DDM Praha 7 na 2 minuty za špatné střídání
58:22 Vyloučen hráč #13 Marek Svoboda družstva Florbal Primátor Náchod na 2 minuty za sekání
58:22 Nyní se hraje čtyři na čtyři. Náchod měl během přesilovky několik šancí.
57:19 Vyloučen hráč #99 Dominik Šimáně družstva FbŠ Bohemians DDM Praha 7 na 2 minuty za zvedání florbalky
57:09 Podobně velkou šanci měli nyní i hosté, ale trefili pouze tyčku.
56:30 Timeout Florbal Primátor Náchod
56:30 Hráč Náchoda Poupa měl velkou šanci, přímo před bránou ale minul.
54:38 Opět je velký tlak před brankou Náchoda, hráči ale srdnatě brání a nepouští žádné střely na bránu.
53:00 Dnešní utkání sleduje 72 diváků. Děkujeme!
52:48 GÓL FbŠ Bohemians DDM Praha 7! 5:9
Branku družstva FbŠ Bohemians DDM Praha 7 vstřelil #20 Tomáš Pour, asistoval #22 Matěj Netrefa (5:9)
51:31 Výjezd Náchoda dva na jednoho zakončený střelou Klimeše opět nebyl úspěšný.
48:54 Náchodský hráč Svoboda nyní málem kopnul míč do vlastní branky, nakonec však míček trefil tyčku.
46:41 Silný tlak Bohemians před brankou Náchoda a několik střel bylo bez úspěchu, stejně tak i následný výjezd Náchoda.
44:02 Domácí jsou v plném počtu.
43:19 GÓL Florbal Primátor Náchod! 5:8
Branku družstva Florbal Primátor Náchod vstřelil #8 Jan Vršek, asistoval #5 Henrich Klimeš (5:8)
43:19 Úžasná akce Náchoda měla úspěch v podobě gólu vstřeleného v oslabení.
42:29 Domácí měli v oslabení velkou šanci v podobě výjezdu na bránu, střela ale šla vedle.
42:02 Vyloučen hráč #7 Michael Havran družstva Florbal Primátor Náchod na 2 minuty za sekání
40:00 Střely na bránu ve 2. třetině: 4:9.
39:56 Několik střel hostů po sobě málem způsobilo branku domácím, všechny ale odrazil gólman.
37:44 Střelu hostů a dorážku Lehečky výtečně vychytal brankář Hanuš.
36:41 Náchod má další pěknou akci na polovině hostů, branka z ní ale nepadla.
35:54 GÓL FbŠ Bohemians DDM Praha 7! 4:8
Branku družstva FbŠ Bohemians DDM Praha 7 vstřelil #22 Matěj Netrefa, asistoval #20 Tomáš Pour (4:8)
32:56 Na půlce domácích došlo k srážce Brejtra a Pěničky a oba skončili na zemi. Oba se ale dokázali zvednout a odejít.
31:54 Skvělá rozehrávka Náchoda bohužel neskončila gólem, ale letěla do rohu.
31:21 GÓL FbŠ Bohemians DDM Praha 7! 4:7
Branku družstva FbŠ Bohemians DDM Praha 7 vstřelil #71 Tomáš Otcovský, asistoval #74 Jiří Kratina (4:7)
30:37 GÓL Florbal Primátor Náchod! 4:6
Branku družstva Florbal Primátor Náchod vstřelil #15 Martin Brejtr, asistoval #5 Henrich Klimeš (4:6)
30:37 Další krásný gól Náchoda vyšel z hokejky Martina Brejtra, který z osy předně zamířil do šibenice.
29:20 GÓL FbŠ Bohemians DDM Praha 7! 3:6
Branku družstva FbŠ Bohemians DDM Praha 7 vstřelil #81 Filip Forman, asistoval #41 Matěj Pěnička (3:6)
28:45 GÓL Florbal Primátor Náchod! 3:5
Branku družstva Florbal Primátor Náchod vstřelil #8 Jan Vršek, asistoval #9 Dominik Hanuš (3:5)
28:45 Náchod rychle odpovídá na gól a rychlou akcí gólmana a Vrška snižuje na 3:5.
28:12 GÓL FbŠ Bohemians DDM Praha 7! 2:5
Branku družstva FbŠ Bohemians DDM Praha 7 vstřelil #3 Filip Horák bez asistence (2:5)
28:12 Střela Horáka od mantinelu skončila v síti Náchoda.
27:32 Po faulu ve středním pásmu má Náchod rozehrávku, ta ale skončila za mantinelem v rohu.
25:41 Další pěknou akci zařídil Jan Vršek svou střelou, která skončila zákrokem Filipa Šika.
23:21 GÓL FbŠ Bohemians DDM Praha 7! 2:4
Branku družstva FbŠ Bohemians DDM Praha 7 vstřelil #20 Tomáš Pour, asistoval #81 Filip Forman (2:4)
22:53 Na balónku je nyní hlavně Náchod, několikrát už byl veden útok nebyla z něj ale žádná střela.
21:14 GÓL Florbal Primátor Náchod! 2:3
Branku družstva Florbal Primátor Náchod vstřelil #2 Tomáš Poupa, asistoval #5 Henrich Klimeš (2:3)
21:14 Skvělá střela Tomáše Poupy způsobila snížení na 2:3.
20:00 Střely na bránu v 1. třetině: 4:17
18:36 Během hry se hráči hostů Filipu Formanovi zlomila hokejka v souboji s Tomášem Poupou.
18:09 GÓL Florbal Primátor Náchod! 1:3
Branku družstva Florbal Primátor Náchod vstřelil #8 Jan Vršek, asistoval #12 Daniel Kříž (1:3)
18:09 První gól domácích byl vstřelen po zemi, po krásné individuální akci Jana Vrška.
16:36 GÓL FbŠ Bohemians DDM Praha 7! 0:3
Branku družstva FbŠ Bohemians DDM Praha 7 vstřelil #20 Tomáš Pour, asistoval #41 Matěj Pěnička (0:3)
16:36 Během tlaku na bránu domácích vystřelila Bohemians na brankáře, který střelu odrazil, následná dorážka Poura už ale skončila gólem.
12:54 Teď se hraje hlavně ve středním pásmu, zápas je dost vyrovnaný.
11:18 Opět skvěle zakročil golman domácích.
08:26 Teď měli hosté samotného hráče před brankou Náchoda připraveného ke střele, potom ale skvěle zakročil brankář Hanuš.
06:33 Hosté si nyní málem vstřelili vlastní gól, jeden hráč Bohemians ale míček odrazem od těla dostal pryč.
05:49 GÓL FbŠ Bohemians DDM Praha 7! 0:2
Branku družstva FbŠ Bohemians DDM Praha 7 vstřelil #17 Lukáš Netrefa, asistoval #99 Dominik Šimáně (0:2)
05:08 Náchod nyní měl několik šancí, nejprve Klimeš a poté chtěl přihrát Brejtr před bránu, jeho rána byla zblokovaná.
04:24 GÓL FbŠ Bohemians DDM Praha 7! 0:1
Branku družstva FbŠ Bohemians DDM Praha 7 vstřelil #81 Filip Forman bez asistence (0:1)
03:15 Hosté měli rozehrávku z rohu u brány Náchoda. Míček, který letěl před bránou, prolétl mezi několika nohama a chytil ho brankář.
01:10 První velká šance dneška patřila domácím, kdy byl Klimeš sám před bránou hostů. Bohužel míček minul.