9:6
    Dominik CZESZEWSKI
    ()

Sokol Pardubice - Kanonýři Kladno 9:6
branky: 7. Vojtěch Vlasák, 22. David Petržela, 25. Marek Macek, 31. Vojtěch Vlasák, 42. Vojtěch Kaluža, 50. David Petržela, 53. Vojtěch Vlasák, 59. Michael Smola, 60. Dominik Czeszewski - 16. Milan Všetečka, 25. Tomáš Sochor, 29. Vojtěch Pfaur, 34. Vojtěch Řádek, 50. Milan Všetečka, 54. Lukáš Molhanec; rozhodčí: Karel Balla - Vojtěch Typl; vyloučení: 5:4; využití: 1:2; diváků: 65; zásahy brankářů: Martin Zahálka 28 - Radek Veselý 21; po třetinách: 1:1, 3:3, 5:2
60:00 Komentář trenéra domácích Milana Randy: Zápas šílenej, ale máme tři body a to se počítá. Díky všem divákům a zítra se pokusíme prodloužit vítěznou šňůru zápasů na čtyři.
60:00 Komentář trenéra hostí Jana Buka: Utkání se nehrálo ve vysokém tempu, což nám v 10 lidech naprosto vyhovovalo. Plnili jsme všechny předzápasové cíle, ale soupeř byl efektivnější v zakončení.
60:00 Střely ve 3. třetině: Pardubice 9, Kladno 14
59:23 GÓL Sokol Pardubice! 9:6
Branku družstva Sokol Pardubice vstřelil #32 Dominik Czeszewski bez asistence (9:6)
59:23 Do prázdné branky. Pardubice zvyšují skóre.
58:33 Kladno v šesti, tentokrát ale správně, bez gólmana.
58:28 Timeout Kanonýři Kladno
58:28 GÓL Sokol Pardubice! 8:6
Branku družstva Sokol Pardubice vstřelil #84 Michael Smola, asistoval #81 Patrik Bartoš (8:6)
57:43 Střelu Vojtěch Nováka zblokoval Vojtěch Kaluža.
56:20 Zahálka právě vykryl Pfaurovu střelu.
55:00 Burda také strefil boční síť.
54:00 Plášek strefil boční síťku domácí branky.
53:05 GÓL Kanonýři Kladno! 7:6
Branku družstva Kanonýři Kladno vstřelil #72 Lukáš Molhanec, asistoval #23 David Burda (7:6)
53:05 Po minutě odpověď má.
52:01 GÓL Sokol Pardubice! 7:5
Branku družstva Sokol Pardubice vstřelil #18 Vojtěch Vlasák, asistoval #84 Michael Smola (7:5)
52:01 Pardubice odskakují o 2 góly Kladnu. Uvidíme, zda nebude mít Kladno zase rychlou odpověď.
51:45 Balvínova střela mířila vysoko nad.
49:26 GÓL Kanonýři Kladno! 6:5
Branku družstva Kanonýři Kladno vstřelil #22 Milan Všetečka bez asistence (6:5)
49:05 GÓL Sokol Pardubice! 6:4
Branku družstva Sokol Pardubice vstřelil #66 David Petržela, asistoval #43 Filip Novák (6:4)
48:33 Pfaurova střela se odrazila od Zahálkovi hrudi a míček zamířil mimo ohrožení branky.
46:00 Balvínovu střelu Zahálka chytil díky pěknému zákroku.
44:56 Tým hostí v plném počtu.
44:20 Domácí tým je v plném počtu.
42:53 Vyloučen hráč #46 Vojtěch Pfaur družstva Kanonýři Kladno na 2 minuty za vražení zády
42:15 Vyloučen hráč #81 Patrik Bartoš družstva Sokol Pardubice na 2 minuty za vražení zády
41:11 GÓL Sokol Pardubice! 5:4
Branku družstva Sokol Pardubice vstřelil #6 Vojtěch Kaluža z trestného střílení (5:4)
40:00 Střely ve 2. třetině: Pardubice 13, Kladno 11
37:55 Ostříhaný Vlasák branku hostí přestřelil.
35:35 Dnešnímu utkání přihlíží krásných 65 diváků.
34:40 Pfaurovu střelu Zahálka vyráží.
34:01 Vyloučen hráč #17 Jiří Kohoutek družstva Sokol Pardubice na 2 minuty za sekání
34:01 Přehlídka vyloučení pokračuje.
33:09 GÓL Kanonýři Kladno! 4:4
Branku družstva Kanonýři Kladno vstřelil #24 Vojtěch Řádek, asistoval #78 Mikuláš Plášek (4:4)
31:29 Vyloučen hráč #70 Vojtěch Novák družstva Kanonýři Kladno na 2 minuty za špatné střídání
31:29 Kladno i přes oslabení vstřelilo gól.
31:29 Neuvěřitelné. Kladno dnes podruhé vyloučené za špatné střídání.
30:50 Na Zahálku právě Kladno třikrát doráželo, pak už míček chytil pod kontrolu.
30:24 GÓL Sokol Pardubice! 4:3
Branku družstva Sokol Pardubice vstřelil #18 Vojtěch Vlasák, asistoval #73 Marek Weinelt (4:3)
29:45 Hosté rozehrávali standartku přímo před brankou domácích, ale ta se jim nezdařila tak, jak by chtěli.
28:44 GÓL Kanonýři Kladno! 3:3
Branku družstva Kanonýři Kladno vstřelil #46 Vojtěch Pfaur, asistoval #24 Vojtěch Řádek (3:3)
28:31 Vyloučen hráč #66 David Petržela družstva Sokol Pardubice na 2 minuty za blokování florbalky
27:50 Pfaur vyslal pecku do branky domácích, tu schytal Macek.
27:00 Veselý pěkným chvatným zákrokem vyrazil ve výskoku míček mimo ohrožení branky.
24:59 GÓL Sokol Pardubice! 3:2
Branku družstva Sokol Pardubice vstřelil #64 Marek Macek, asistoval #17 Jiří Kohoutek (3:2)
24:59 Pardubice však mají rychlou odpověď a berou si zpět své vedení.
24:52 GÓL Kanonýři Kladno! 2:2
Branku družstva Kanonýři Kladno vstřelil #17 Tomáš Sochor, asistoval #24 Vojtěch Řádek (2:2)
24:52 Chvíli před koncem své přesilovky hosté vyrovnávají.
23:09 Vyloučen hráč #37 Lukáš Kučera družstva Sokol Pardubice na 2 minuty za bránění ve hře
21:09 GÓL Sokol Pardubice! 2:1
Branku družstva Sokol Pardubice vstřelil #66 David Petržela, asistoval #6 Vojtěch Kaluža (2:1)
21:09 Ďábelská dvojice (66+6) vrací Pardubice zpět do vedení.
20:51 I přesto, že Kladno nemá na dnešní soupisce moc hráčů, na hřišti se jich objevilo rovnou šest.
20:01 Úvodní buly 2. třetiny vyhráli kladenští kanonýři.
20:00 Střely v 1. třetině: Pardubice 7, Kladno 9
17:58 Vyloučen hráč #43 Filip Novák družstva Sokol Pardubice na 2 minuty za bránění ve hře
17:58 Výstavní 'strom' nebo 'bodycheck' právě předvedl Novák.
15:54 GÓL Kanonýři Kladno! 1:1
Branku družstva Kanonýři Kladno vstřelil #22 Milan Všetečka, asistoval #72 Lukáš Molhanec (1:1)
14:45 Číhař poslal míček mezi nohama protihráče Czeszewskému před branku, ale ten ho nedokázal trefit.
14:17 Burda už nedočkavě vyčkává u hřiště na konec svého vyloučení, až ho z toho málem trefil míček.
13:14 Hrači Pardubic pomalu vymýšlí, jak naložit s přesilovkou. Trenér Randa na ně tak oprávněně křičí, ať zrychlí.
12:28 Vyloučen hráč #23 David Burda družstva Kanonýři Kladno na 2 minuty za sekání
10:54 Novákova střela letěla mimo ohrožení branky.
07:24 Burdovu střelu Zahálka vyrazil za mantinely.
06:00 GÓL Sokol Pardubice! 1:0
Branku družstva Sokol Pardubice vstřelil #18 Vojtěch Vlasák, asistoval #81 Patrik Bartoš (1:0)
06:00 Přece jen po nezdařených střelách nakonec Pardubice otevírají skóre utkání.
05:46 Pardubice teď několikrát vystřelily, ale všechny střeĺy mířily mimo.
04:40 Kalužova prudká střela přes protihráče neprošla k brance.
04:00 Střelu Vojtěcha Nováka zblokoval Bartoš.
03:20 Petržela poslal přesnou přihrávku Vernerovi, ale ten promáchl.
02:49 Pardubice bojovaly o zakončení, ale nakonec míček skončil za mantinely a na rozehrávce je Kladno.
00:01 Úvodní buly vyhrál tým Kladna.