0

1

3.

Sokol Pardubice - ACEMA Sparta Praha UNYP 5:6pn
branky: 14. Matouš Sákra, 20. David Petržela, 23. David Petržela, 44. Matouš Sákra, 55. Daniel Riley - 3. Daniel Riley, 6. Daniel Riley, 12. Daniel Šterbák, 39. Martin Zeman, 52. Martin Remeš, N Matyáš Velc; rozhodčí: Tomáš Sommer - Michal Taufmann; vyloučení: 2:3; využití: 0:0; diváků: 68; zásahy brankářů: Martin Haleš 24 - Filip Čermák 16; po třetinách: 2:3, 1:1, 2:1, 0:0
Ukončena trestná střílení
65:00 Komentář trenéra hostí Jaroslava Berky: Vyrovnaný zápas, s dobrým koncem pro nás. Děkuji soupeři za zápas.
65:00 Komentář trenéra domácích Martina Zozuláka: Dneska hrůzostrašná první třetina, kdy jsme neplnili základní věci.Můžeme být rádi, že po první třetině nebylo skore ještě vyšší. Od druhé třetiny výrazně lepší výkon a myslím, že zasloužený bod.
3 Nájezd na branku provedl z družstva Sokol Pardubice hráč #37 Lukáš Kučera , ale gól nevstřelil.
2 Nájezd na branku provedl z družstva ACEMA Sparta Praha UNYP hráč #74 Matyáš Velc a vstřelil rozhodující gól (5:6).
2 Nájezd na branku provedl z družstva Sokol Pardubice hráč #66 David Petržela , ale gól nevstřelil.
1 Nájezd na branku provedl z družstva ACEMA Sparta Praha UNYP hráč #93 Ondřej Hurt , ale gól nevstřelil.
1 Nájezd na branku provedl z družstva Sokol Pardubice hráč #6 Vojtěch Kaluža , ale gól nevstřelil.
65:00 Pardubice začínají
65:00 Půjčil jsem rozhodčímu dvacku na los. Jak rozhodne, to ukážou příští chvíle
65:00 Zahájena trestná střílení
65:00 Ukončení prodloužení
64:55 Haleš si došel pro balonek za branku a míček v jeho rukách také prodloužení končí
63:50 Sokol stále kontroluje 'loptičku', nervy diváků i hráčů by se daly krájet
63:10 Pardubice ve 4
62:10 Sparta ve 4
61:25 Petržela tváří v tvář Čermákovi mohl završit 'svůj' večer... Čermák však neuvěřitelně
61:00 Sokol drží balon, avšak hra je spíše stojatá
60:05 Pardubice ve 4
60:00 Zahájení prodloužení
60:00 Buly vyhrál dnes skvěle hrající Petržela
60:00 Uvidíme prodloužení. Střely ve 3. třetině: Pardubice 9:11 Sparta
59:20 Hra totálně nahoru dolů, nyní o sobě nechal vědět opět pes v domácí svatyni
58:48 Petržela našel Dominika C., jehož backhand míří pouze do boční sítě
58:25 Verner vyslal z půlky nepříjemnou střelu
57:55 Dlouhé balóny pardubických hráčů dělají sparťanské obraně velké problémy
56:55 Petržela sice dorazil volný balonek do branky, ale rozhodčím už bylo pískáno
54:06 GÓL Sokol Pardubice! 5:5
Vlastní branku družstva ACEMA Sparta Praha UNYP vstřelil #42 Daniel Riley (5:5)
54:06 Petržela hledal před brankou volného L. Kučeru. Nenašel, avšak pardubické to nemusí mrzet, protože si tuto přihrávku srazil do vlastní branky Riley
53:14 Vernorova střela zblokována sparťanskou obranou
51:21 GÓL ACEMA Sparta Praha UNYP! 4:5
Branku družstva ACEMA Sparta Praha UNYP vstřelil #89 Martin Remeš, asistoval #46 Vilém Kavan (4:5)
51:21 Remeš se výborně zorientoval a balonek odražený od zadního mantinelu procedil mezi Halešovy nohy
51:15 L.Kučera zkoušel najít z rohu Kalužu, nahrávka však neprošla
50:56 Velké šance na straně Sparty řeší opět Haleš
50:09 Míček kontroluje Sparta
49:11 Vyloučen hráč #32 Dominik Czeszewski družstva Sokol Pardubice na 2 minuty za hrubost
49:11 Vyloučen hráč #23 Martin Zeman družstva ACEMA Sparta Praha UNYP na 2 minuty za hrubost
49:11 Czesziewski a Zeman byli nyní moc 'hrubí' a za své konání byli oba potrestáni dvouminutovým trestem
48:30 Nyní na míčku pro změnu Sokol a Bartoš svojí aktivitou vytvořil šanci
47:10 Pardubičtí v této fázi utkání spíše jen zahazují balonky
46:40 Sparta stále v tlaku
45:36 A opět se blýskl nejlepší čtyřnohý přítel člověka v brance domácích
44:00 Haleš opět vytahuje zákrok ze škatulky famózních
43:17 GÓL Sokol Pardubice! 4:4
Branku družstva Sokol Pardubice vstřelil #98 Matouš Sákra bez asistence (4:4)
43:17 Mladičký Sákra se opět chopil břemene odpovědnosti, na půlce se chopil balonu a vyslal nechytatelnou dělovku do pravé šibenice
42:38 Kterou však skvělý Haleš bez problému chytá
42:30 Kavan na zemi, Sparta má standartku
42:09 Sparta nyní zahrozila z brejku 2 na 1
40:42 Petrželova nahrávka na střed zblokována
40:00 M. Velc (Sparta) se přišel k rozhodčím přihlásit o asistenci u druhého gólu.... Má ji tedy mít :-D
40:00 Druhá třetina na střely malinko chudší: Pardubice 5:7 Sparta
39:59 L.Kučera v posledních vteřinách vystřeli příklepem, Čermák si tuto střelu bez problému pohlídal
38:58 GÓL ACEMA Sparta Praha UNYP! 3:4
Branku družstva ACEMA Sparta Praha UNYP vstřelil #23 Martin Zeman, asistoval #62 Jan Linhart (3:4)
38:58 Pardubičtí teď zcela nepochopitelně odešli střídat a dvojice Zeman-Linhart s tím po zásluze naložila... 3:4
38:18 Dominik C. nyní tváří v tvář Čermákovi, čekal, čekal, až o balon přišel
37:18 Petržela z brejku ještě našel volného Lakše, který střílí... Famózním zákrokem se nechává blýsknout také Čermák
36:50 Sparťanské šance se kupí a doslova volají po gólu
35:52 Haleš ovšem zkušeně hasí veškeré šance
34:58 Opět tu je fáze Sparťanského tlaku
33:24 Asi jsem Mácu moc přechválil, nyní ztratil míček na půlce a nechal tak vyniknout Pejska v domácí kase
32:59 Macek opět skvěle řeší situaci 1 na 2
31:20 Weinetl vyslal z půlky svůj pověstný 'tahák', branku přestřelil tak o pět čísel
31:00 Haleš nádherně maskou
30:30 Hraniční zákroky na straně Sokola vyvolávají emoce mezi hráči, trenéry i fanoušky Sparty
30:10 Verner předvedl dobrý blok
29:44 Sparta v plném počtu
29:18 Petržela vybojoval balon a Sokol tak může pokračovat v útoku
28:30 Weinetl na Vernera, Rosťa však nepotvrdil instinkt střelce a míří Pánubohu do oken
27:50 P. Kučera se uvolňoval do středu a byl faulován Kolářem
27:44 Vyloučen hráč #29 Jan Kolář družstva ACEMA Sparta Praha UNYP na 2 minuty za sekání
27:14 Pardubice si zahrají přesilovou hru
26:10 Na hřišti první lajny obou týmů, větší šanci si vytvořila ta pardubická, kdy Lakš ze středu mířil jen těsně mimo
24:40 Číhař ukázal svou silnou stránku a ze středu vystřelil, Čermák se štěstím vyráží
23:40 Sparta nyní v postupné rozehrávce
22:13 GÓL Sokol Pardubice! 3:3
Branku družstva Sokol Pardubice vstřelil #66 David Petržela, asistoval #6 Vojtěch Kaluža (3:3)
22:13 Kaluža zpoza brány na střed na Petrželu, který tyto situace řešit umí... Vyrovnáno
21:20 Haleš potvrzuje svou superligovou formu a jistými zákroky zatím drží sokol od dalších obdržených gólů
20:20 L. Kučera mohl vyrovnat, ale chybělo mu deset čísel k tomu, aby dosáhl na balonek
20:01 První buly ve druhé třetině opět vyhrála Sparta
20:00 Střely v první třetině Pardubice 5:9 Sparta
19:59 GÓL Sokol Pardubice! 2:3
19:59 Kaluža jen nahodil na bránu a už ani nedoufal, že by z toho mohl být gól, avšak Čermákovi balonek vypadl a důrazný Petržela v poslední vteřině doklepl a snižuje na 2:3
13:32 GÓL Sokol Pardubice! 1:3
Branku družstva Sokol Pardubice vstřelil #98 Matouš Sákra, asistoval #97 Matěj Gregor (1:3)
13:32 Mladičký talent Sákra o sobě nechává opět vědět a snižuje na 1:3, něco mi říká, že o tomto borci v budoucnu ještě uslyšíme
12:00 Pejsek grandiózním zákrokem zachránil Sokol od čtvrtého inkasovaného gólu
11:40 GÓL ACEMA Sparta Praha UNYP! 0:3
Branku družstva ACEMA Sparta Praha UNYP vstřelil #80 Daniel Šterbák, asistoval #96 Tomáš Suchý (0:3)
11:40 Suchý si zahrál na Gretzkyho a zpoza brány našel na středu volného Štěrbáka, který krásně ze vzduchu zvyšuje na 3:0
11:18 Petržela z nevinné akce do břevna
10:00 Během první desetiminutovky pardubičtí pouze v jediné vážnější šanci
08:59 Na hřišti nyní spíše plácaná než florbal
06:59 Vyloučen hráč #87 Rostislav Verner družstva Sokol Pardubice na 2 minuty za sekání
06:59 Dva totožné zákroky na obou stranách a hraje se ve 4
06:48 Vyloučen hráč #80 Daniel Šterbák družstva ACEMA Sparta Praha UNYP na 2 minuty za sekání
05:32 GÓL ACEMA Sparta Praha UNYP! 0:2
Branku družstva ACEMA Sparta Praha UNYP vstřelil #42 Daniel Riley, asistoval #74 Matyáš Velc (0:2)
05:32 Riley se krásně vymotal od levého mantinelu a střelou na bližší tyč zvyšuje na 2:0
04:20 Petržela nyní skvěle vyřešil 2 na 2 a předložil balon Czesziewskimu, který však tváří v tvář Čermákovi neuspěl
03:10 Macek teď výborně vyřešil situaci 1 na 2 a zabránil dalšímu gólu v pardubické síti
02:34 GÓL ACEMA Sparta Praha UNYP! 0:1
02:34 Velc dobře odhadl situaci, natáhl na sebe hráče a předložil Rileymu nahrávku, kterou nešlo odmítnout
01:50 Nepřesnosti na obou stranách, nyní na balonku opět Sparta
00:59 V první minutě zatím aktivnější spíše Sparta